• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser10358

Guest
Poho letí vesmírem už léta,je to taková naše vánoční kometa,jednou za rok a dost:))))))
 

DeletedUser7082

Guest
Na všem se dělá ..
smiley_emoticons_lol.gif
Musíte mě omluvit, né vždy k tomu je chuť po řešení věcí na světě a do toho ještě když Vás chytne seriál .. Ale tak aspoň se pak více těšíte, kdyby to vycházel každý den, tak by vás to omrzelo ne ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Thasoss vždy se snažím udělat co nejlepší materiál a to chce chvilku času a strpení .. Ono napsání kvalitního blogu dá docela zabrat jak časově tak to vezme i nějakou tu energii a nesesmolím hned něco, jen aby bylo co číst ,ale zároveň bych věděl, že to je odfláklé .. :) Takže důležitá je i chuť, mojim cílem je oživit fórum, pokecat a zároveň informovat .. To se mi zatím daří, teda mám takový pocit, oprav mě, jestli se v tomhle mýlím ... :cool:
 

Thasoss

Grepolis tým
Navrhoval bych spíše oznamovat předběžně články s jejich potenciálním obsahem, aniž by sis v tomto oznámení nějak vytyčoval termíny, které nejsi schopen z většiny naplnit. Nikdo tě do ničeho nežene, ale když už dáš datum, plno čtenářů to bere jako závazek, takže pak odchází zklamaní. :)
 

DeletedUser7082

Guest
S tím souhlasím, máš pravdu .. :)

Ačkoliv dneska mám připravený blog, který vyjde, takže dneska ho opravdu můžete očekávat.. Bude vycházet na večer .. :)
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Dnes se stal zázrak a po delší době přiletěla hvězda s blogem .. :D

V dnešním blogu se zaměřím na možné tahouny nebo hráče na předních příčkách, je to trochu pro mě nebezpečné, ale tak snad, se tady nikdo neurazí a nic takového .. :)

1. INKOGNITO
Tahle aliance má mnoho skvělých hráčů, ale dle mého je číslo 1, který opravdu vyniká je právě hráč luii.
Moc jsem se sním sice nesetkal na minulých světech, nebo mi neutkvěl v paměti, ale na tomhle světě se opravdu činí a díky tomu taky ovládá 1. příčku v útočník/bojovník
Kousek za ním je hráč styfmayster, který mu je v patách a ovládá 3. příčku v útočník/bojovník ..
Je tu další seznam lidí, o kterých vím, že mají opravdu kvality viz. kizi72, Gaia111, orsullka2, dragi0007, discovery.69, Trautemberk ... Tohle je zbytek lidí, o kterých vím, když je potřeba, tak opravdu zaberou a dokáží zatopit, zbytek samozřejmě znám, ale neutkvěli mě natolik v paměti, abych je zde zmínil, ale tak času je dost, aby se ukázali na tomhle serveru .. :)

2. ALIANCE
Tak jako u předešlé aliance, i zde najdeme spoustu známých jmén, ale už to není tak slavné ..
Jako prvního bych chtěl vzpomenout vlada malik - jako osobnost je to dobrý chlap, co se týče hry, tak se omlouvám, ale vymyslel jsem tomuhle hráči přezdívku Olympionik, je až fascinující, jak se na každém serveru drží v top 5 a převážnou část je všude TOP 1 a to díky olympiádám, ačkoliv v bojovnících patří vždy o něco níže 15.-30. pozice .. Ale je to velký hráč na CZ grepu a to nemění nic na tom, že má spousty zkušeností ..
Jako dalšího musíme určitě vzpomenout hráče ludvik XIV ten aktuálně obývá 2. pozici v útočnících a 4. pozici v bojovnících .. Takže zde vidíme, že dosti topí sám okolí a není to snadné si s ním hrát ..
A do třetice všeho dobrého je tu ještě jeden kvalitní bojovník leonid1. Jeho houževnatost v bojích ho dostala na 4. pozici v útocích a 5. pozici v bojovník..
Mezi další, co jsou známější a měli by svými zkušenostmi vyčnívat jsou hráči Iker369, pajan71, OrnelínŠtika..

3. Dlouhoprsťáci
Aliance dosti neznámých jmén pro mě, jediné, co mi tak trochu říka je jméno Lord Richard lví srdce.. Který zároveň je nejlepším bojovníkem aliance. Bohužel, jak jsem řekl, tady si budeme muset počkat na tahouny .. :)

4. Délský námořní spolek
Aliance, která si toho dost zažila už na tomhle světě. Myslím si, že mezi nejzkušenější patří právě zakladatel Jipiček ... Ale zatím největším tahounem je zřejmě hráč Tentakulik, který je zde akutálně nejlepším útočníkem 5. pozice a delší dobu je nikdo a poté až Kdovfik na 20. pozici .. No pak jsou tady i další známější jména, ale ty zřejmě nejedou tenhle svět na plný plyn a jedou tady oddych.

5. Čučoriedky
Aliance, která si jede v menší skupině 20 lidí pro tento moment. Proto bych řekl, že kvalita je v každém, ale i néjaké vyjímky jsou zde samozřejmě, ale tahouny je tady většina. Viz. TOP 15 útočníků a to tahle maličk aliace zde má obsaženo 5 jmén : Petr74., dyk more železo, afiosko9, *RAPTOR*, Overak Ale většina hráčů si zaslouží zde být vypsaná 3/4 aliance. Tím všem chci poděkovat, jak jedeme ! :)

6.Bojovníci z Pekel
Největším tahounem zde je právě hráč a zároveň zakladatel Nicollas222.. Hráč, který jde vidět takřka na každém světě. Co víme, tak je to sehraná parta. No nejlepším útočníkem je zde come - 21. útočník/25. bojovník a jako další je až daleko níže a to hráč Francis Albert - 36. útočník/55. bojovník ..
Dále si nemyslím, že by tahali svou alianci, spíše vystavují městečka, ale tak můžu se mýlit a budu rád, když se mýlit budu a ještě ukážou, co v nich je .. :)


Tohle byl okruh hráčů, kteří patří k "tahounům" jednotlivých aliancí, samozřejmě do aliancí přímo nevidím a je tam spousta dobrých hráčů, určitě ne každý semnou bude souhlasit a je tohle dosti rozsáhle téma. Co si myslíte vy, máte svůj seznam tahounů ? :)
 

DeletedUser7082

Guest
Otázky odeslané, pokud se ke mě vrátí dnes, tak si hodíme blog, a situaci kolem trojspolku .. :)
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser12340

Guest
Tak teda... Zatím si vedeš skvělě, kdybych měl ty tvoje blogy ohodnotit, jako ve škole, dám Ti za 1. :) Doufám, že ten blog bude ještě dnes, alespoň si něco počtu. :)

P.S.:Chtělo by to, aby jsi psal rovnou v knihách, protože mě už dneska nedonutí číst ani povinná četba. :-D
 

DeletedUser7082

Guest
Děkuji :) ..

Jestli budu vydávat nějakou knížku, tak máš mou 1. vydanou verzi aj s podpisem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12340

Guest
Tak teda doufám, že někdy výjde. :-D Možná by to šlo tak, že spojíš ke konci světa všechny blogy a knížka o dění světa Korinth bude hotová. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Taky možnost, nebo budu popisovat chování hráčů na grepu, to by bylo taky na delší dobu a někteří by tam perlili :D
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Dámy a pánové, jde se dělat na blogu, do hodinky by snad mohlo být doděláno .. Pro některé zájemce, kdo si počká, tak můžu říci, že dnes to snad bude stát za to .. Zkusím uplně jiný způsob práce .. :) :grepolis
 

DeletedUser7082

Guest
Pohodlně se usaďte, odložte své klobouky a ohrané myšky a nechte se unášet dnešním blogem .. :)

300px-%D0%99%D0%BE%D0%B3.jpg

Dnešní blog, bych chtěl zaměřit na Trojspolek (Aliance, Dlouhoprsťáci, Délský námořní spolek)
První co bych měl zřejmě zmínit to, že celý tenhle 3-spolek vznikl z důvodu udržení kroku s Inkognitem a ne-li obsadit jejich města. Nápad to nějaký má, ale pojďme si postupně projít všechny fakta ..
nueva-pantomima-elecciones-vista-L-ZEgwvP.jpeg

Mapa, jak to vypadá Inkognito X 3-spolek..
LEGENDA:
Růžová b. - Inkognito
Žlutá b. - 3-spolek
showmap.png


Po tomhle obrázku si řekne každý, že to byl dobrý nápad, ale pojďme se teď podívat na jinčí mapu .. :)
Tohle je detailní obrázek zaměřený přímo na tenhle trojspolek, a jejich ostrovy (barvy kdo je kdo není podstatné) .. Tolik společných ostrovů .. To nás vede ke dvou otázkám ..

a) Útočí jen na Inkognito, protože nikoho jiného na blízku nemají, tudíž mají dosti pozastavenou expanzi, protože Inkognito město nedá jen tak zadarmo ?
b) Co když tahle koalice vážně vydrží a začnou se řešit divy ? Čí bude který ostrov ? Vyvraždí se navzájem poté ?

showmap_1.png


Dobře, našli jsme hned první problémy...
Měli bychom rozložení a možné expanze ..

Dále se podívejme na vedení aliance "Aliance" - V profilu aliance se můžeme dočíst, že vedoucím tohohle skautského táboru je Ludvik XIV a Vláďa Malík ..

Když si dobře vzpomeneme, tak právě tihle hráči byli na začátku ve vedení aliance Délský Námořní Spolek ,ale kvůli konfliktům, které zde vznikli se rozhodli odejít a založit svůj oddíl Rychlých šípů a teď vidíme právě tyhle hráče spolupracovat ? Nedojde zde zase k hádce a neskončí to pro obyčejné hráče Katastrofálně ?

Máme zde už 3 problémy a to jde vidět jen fasáda .. :)

Pojďme se tedy podívat taktéž na opačnou stranu a to přímo očima vedoucího aliance Inkognito hráče Trautemberk alias Milostpána ..


Ahoj, nejprve, bych tě poprosil o představení sebe samého.
No co bych tak o sobě mohl prozradit, aby toho nepřítel nemohl využít? :) No takže ti povim jen takové strohé info. Jmenuji se Josef alias Pepée. Na grepolisu mě všichni oslovují Traute, ty zarytější "milostpane" :). Je mi 32 let, měřim 194 a mám krátké černé vlasy :D, jsem na holky a rychlá auta no a trochu jsem si ulít na grepolisu, což je více než jasné :) Grepa klikám od alfy tak nějak s přestávkama furt, ale jednou jsem vydržel skoro rok bez grepa :)) Takže nejaká pauza taky byla (no odcházel jsem se slovy - "sbohem, už nikdy víc" :))) no ale kdo se takto už neloučil, neni tím správným grepomaniakem :)

Vsadili jste na sesterskou alianci, jak se takový kočár v tak hojném počtu řídí ?
Vsadili jsme na rozšíření aliance jako takové, není vnímáno, že by jedna aliance byla "sesterskou" - jsme jeden celek, který až přijde čas splyne v jedno :)
Na minulých světech jsme vždy hráli v mnohem menším celku a přesto měl celý svět potřebu se proti nám spojovat. Nicméně k přežití aliance jako takové je potřeba mít dlouhodobou koncepci. Na předchozím světě psí, kde jsme za pár týdnů udělali 7 divů proti celosvětové koalici jsme měly asi tři momenty, kdy bylo nutné integrovat některé hráče, protože jak to tak bývá hráči stále končili a bylo zapotřebí to trochu pozdvihnout... Byly tam takové dva hlavní momenty, kdy jednou jsme přijali jedinou minialianci se kterou byl DoN (byli to fajn lidé a pár známých z jiných světů) a pak druhý moment, kdy jsme integrovali v té chvíli nepřátelskou alianci, se kterou ale byly velmi dobré vztahy... Ono v tu chvíli už není moc jiných alternativ, když jsou na mapě jen rudá a modrá města :), dále se při takových hromadných vstupech do aliance dostávají hráči, kteří by běžně přijímacím řízením neprošli... Takže jsme zkusili na tomto světě trochu jiný postup a uvidíme co z toho vzejde... Počítáme s umrtím hráčů před příchodem léta a tak tyto ztráty snad ustojíme a nebudeme ani muset vymýšlet alternativy typu jako na předchozím světě Psí.

Není tajemství, že jedete sami na sebe, to neplatí tak o nepříteli, co říkáš na Trojspolek (Námořníci, Prsty, Aliance), který je zaměřený hlavně proti Vám. Myslíš si upřímně, že tenhle krok vás dokáže zastavit ?
Co říkám na trojspolek? No co no :) Good luck!

Co jsem se díval, tak o města z jejich strany nepřicházíte ba naopak vy jste ti dominantnější podle informací, které jsem dohledal, čím to je ?
O města přicházíme, neřekl bych že bychom momentálně měli nějak navrch... Ale myslím, že na mnoho věcí co se ptáš je příliž brzy... Karty jsou sice rozdané, ale určitě ještě nejsou všechny na stole :)

Nemyslíš si, že by již zmíněné aliance na tom nebyly lépe, kdyby jeli taktéž, sami na sebe bez spolupráce ? Protože ostrovy mají propojené a až na pár vyjímek, aby si ulovili nějaké město, tak musí jít právě po těch vašich ..
Myslím si, že tyhle koalice vznikají jen ze strachu z toho hrát sami, vždy je lepší se vymlouvat na ostatní :) To my můžeme nadávat jen sami sobě.

Když se teď podíváme na celkový svět, kdo si myslíš, že Vám dokáže nejvíce zavařit a poprast se s váma do budoucna o přední příčky ?
Borůvky vypadají nadějně a v ostaních jsou též vynikající hráči, zaleží jen na nich, jak se k věci postaví.... Jak říkám, příchod léta se dotkne celého světa a jen silné aliance se s tím poperou.

To je všechno, chtěl by jsi něco vzkázat čtenářům, protihráčům ?
Ať nám pošlou nějaký suroviny do měst :) A že moc děkuju

Měj se Traut

Co si myslíte vy osobně o tomhle Trojspolku ? Bylo to moudré nebo nebylo ? Nechejme se překvapit .. :)


Snad se Vám tenhle nový styl blogu líbil, dosti jsem si s tím vyhrál, budu rád za každé hodnocení a připomínku do příště .. :) Jakákoliv reakce mě potěší ..

Overak
Čučoriedky
 

DeletedUser11465

Guest
Článek je super. Já fandím Inkognitu, nečekaně
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Jak řekl Traut, takových spolků bylo plné Psí, snaha marná :)
 

DeletedUser12310

Guest
Super bložík :) Jen tak dál :) Aspoň budu mít po večerech s šálkem kávy co dělat :D
 

DeletedUser7082

Guest
Děkuji moc ! :) Kávu na noc ? Draku, neblbni .. :D

Jinak, perfektní číslo pro mě !
smiley_emoticons_hecheln.gif


8ec690d4cce14d859d2515f59c13fdbc.png
 
Nahoru