• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser10358

Guest
Draku,draku,že máš novinářské střevo,jsem vážně netušil,takového tě neznám:)))Nooo,úvahy jsou pořád jen úvahy,svět je 14-ti denní miminko,ale uvidíme:)
-Rozštěpení DNS si myslím,že prospěje oběma stranám a uškodí soupeřům,neboť ti,jak říkáš ,,kohouti,, se už můžou věnovat boji a né hádkám,takže pro celý svět v tom vidím jen pozitivum pro nárůst bojových bodů pro všechny strany:))
-O mrtvých jen dobře..In nomine patris et filii et spiritus sancti,amen
-Borůvky prokážou svojí odolnost a potenciál až bojem s Top aliancema,což bude doufám už brzo a ten jejich bodový průměr na hráče jim celkem kazíš,měl by jsi přidat draku:)))))))
 

DeletedUser7082

Guest
Já se držím toho průměru co je u nás, ale spíše mě zajímají BB, stavění mě nikdy nešlo ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser10358

Guest
:))))Ale píšeš o průměru stavebních bodů u vaší aliance:))))No jinak máš recht,rozhodují BB,jenže bez správně vystavěného města nejsou ani BB,takže spojené nádoby:)))A dnes večer nám BB vzájemně pěkně naskáčou,viď?:))))Už se těším na masakr:)))
 

DeletedUser7082

Guest
Thasoss: Co by jsi se přesně představoval ? :) Ono zapisování jakoby statistik mě přišlo nudné, co se týče milníků ..

No nakonec to byla menší zabijačka .. :D Zvláště takto ze začátku serveru... :grepolis
 

DeletedUser10358

Guest
Pěkná akcička draku,konečně dobrá bojová akce,klobouk dolů,máte tady budoucnost,Luciolla tady není?Stýská se mně po královně:-(
I když to ještě nekončí,plameny šlehají 12 hodin,to je jasný:)
Thassi,sám víš,že statisitka nude je:)))Zabraná města rozhodují o budoucnosti a hlavně náladě k boji:)))))
 

Thasoss

Grepolis tým
No právě, vím názvy aliancí, ale absolutně už ne, kdo za ně hraje, jak velké ty aliance jsou... Luciolla je jinde. ;)
 

DeletedUser7082

Guest
No se členy moc nepomůžu, lidi znám, ale psát o každém členovi aliance se mi opravdu nechce .. :)

Ale co takhle dát dneska nějaký blog na téma "Nezmíněné/nové aliance v top 15" ? :)
 

DeletedUser10358

Guest
Thassi,tak jí pozdravuj a Poho,klidně můžeš,rád si počtu tvé názory:))))))
 

DeletedUser7082

Guest
Tak se dneska nechte překvapit :) ... Zkusím kuknout na aliance a určit tahouny .. Jéééj, to bude dnes poprask .. :grepolis
 

DeletedUser7082

Guest
Byl by větší zájem pro aliance nebo by tady i pár lidí uvítalo nějaký blog přímo o hráčích ? :) Zítra bych ho vydal .. :)
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Dneska už bylo moc rumu
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
... Dostal bych ze sebe pár písmenek .. Zítra se na to vrhnu a když nad tím přemýšlím, tak by i rozhovor mohl být.. Má někdo nějaký tip ? :)
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser11465

Guest
Někdy přemýšlím, zda žijeme ve stejném časovém pásmu
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Nahoru