• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Velmi pekne napsane, palec nahoru, dobre uvahy. A hezky propracovane. Jinak zde bych se drzela porekadla, kdo jinemu jamu kope sam doni pada... Takze trojkoalici nedavam moc nadeji ;)
 

DeletedUser7082

Guest
Není problém, vždy vyberu k určitému tématu někoho, kdo se obětuje a zkusím vymyslet nějaké smysluplné otázky .. Nebo otázka, máte přímo někoho, koho by jste si přáli vyzpovídat nebo spíše, abych to udělal já ? :)
 

DeletedUser12310

Guest
Děkuji moc ! :) Kávu na noc ? Draku, neblbni .. :D

Jinak, perfektní číslo pro mě !
smiley_emoticons_hecheln.gif


8ec690d4cce14d859d2515f59c13fdbc.png

Holt jsem noční tvor :D
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser12310

Guest
Jinak mám ještě otázku, jak si vybíráš témata pro svůj další blog? :)
 

DeletedUser7082

Guest
Vždy se snažím použít něco co se stalo a vytěžit z toho , ono psát nudné statistiky je jak pro mě tak i pro vás dost nudné .. :) A když je dlouho tich a klid, tak je to pro mě dosti na nic .. :D
 

DeletedUser12446

Guest
Mě by třeba zajímal rozhovor s Vladou Malikem, který je momentálně 1 v počtu bodu - a co říká na ty řeči, že má vše jen vyzlacené. Navíc by to chtělo i nějaký pohled z Trojspolku. ;)
Případně s nějaký sekáčem jako je Luii.
 

DeletedUser7082

Guest
Luie jsem chtěl chtěl využít právě pro tento rozhovor, ale požádal mě, jestli by to nemohl být někdo jiný .. :)
Trojspolek nevím, jestli semnou bude chtít mluvit, ačkoliv si myslí, že je to článek proti nim, tak byl psaný nezaujatě vůči hře z mého pohledu jen jsem řešil fatky a otázky .. :) A Vláďa byl v 1. rozhovoru na Athénách, tak ať z něho neuděláme celebritu .. :) :D
 

DeletedUser12446

Guest
Převeliká škoda, Luii celkem zářil už za dob Gerúsie, bylo by zajímavé si o něm něco počíst. :) Myslím, že Vláďa by trochu hvězdné slávy přežil.
 

DeletedUser7082

Guest
No zkusím na něho metodu biče a cukru .. :D Snad povolí a chtěl se zdržet jen tématu trojkoalice .. :) Maximálně po něm vyjedu plnou polní a změní snad pak názor
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Hrál jsem proti němu, hrál jsem chvíli s ním... ale nikdy jsem ho jako člověka nepoznal, pouze jako kvalitního hráče. Rozhovor s ním opravdu rád přečtu, tak ať hoch kouká povolit! :)
 

DeletedUser7082

Guest
Prohodil jsem už s ním zprávy .. :) Rozhovor bude, ale až po pár dalších, ať zde nemáme jen Inkognito a ostatní to nebrali jako spiknutí, poté se podvolí výslechu na tělo, vezmeme ho od velikosti bot až po značku pasty na zuby ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
A šampon na vlasy nebude? :hmm Sakra, hned to ztratí na kvalitě... ale ne, díky, potěšil si mě. :)
 

DeletedUser10358

Guest
Takže můj ,,drahý,, Poho203 alias overaku,když jsem na našem aliančním forku teď večer četl tvé otázky,vypadalo to nevinně a čistě.Trautovi odpovědi jsou přesně takové,jak to cítím já i celá naše aliance,tam problém nevidím.
ALE....
Ten článek s mapkama je už ryze zavádějící a vzhledem k tvému působení v aliaci borůvek má jasný úmysl:-(((
Ještě více rozdmýchat válečné běsnění mezi náma a ,,Trojspolkem,, neboť z toho bude těžit kdo??No,přece vaše aliance borůvek,neboť jak se říká,KDYŽ SE DVA PEROU,TŘETÍ SE SMĚJE.Vám tato váka přináší jen užitek,neboť si na severu M44 a 54 můžete v klídku zabírat lamičky a navíc útočit na naše obnažená města:-(((((Zklamal jsi mě,draku:-((((Ale čekat nestrannost od bloggera který válčí za ,,třetí, stranu se asi nedá ani v Grepolisu,ach jo:-((

Jen pozor,aby se to neobrátilo proti vám:)))))

S pozdravem a vidinou nových bojů disco:)))))
 

DeletedUser

Guest
Disco ja bych to tak cerne nevidela, jak boruvky tak mi vime nacem stojime, trojkoalice je zakusek, hlavni jidlo nas ceka, a ja nevim jak ty, ale myslim ze cele inkognito ma hlad. A takove boruvky podavane po malych davkach je moc dobra strava :D
 

DeletedUser7082

Guest
Draku, já informuji a řeším otázky, které tady můžou vznikat. Na fóru jsme se tady bavili o těchto věcech, jsou to holé fakta a ani na jedné straně já nestojím, válčíme jak s váma tak i s Trojkoalicí. Je to nezaujatý článek, kde jsem postnul informace, které mám a které jdou jasně vidět .. A sám víš, že si dokážu takto rýpnout, ale to ne z důvodu, abych někoho naštval, ale abych lidi zaujal a pobavil :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nikdy se nezavděčíš všem, i kdyby jsi byl svatý a psal jako bůh a vždy jen objektivně, vždycky se najdou tací, co to neocení a budou tvou práci špinit. Jsi bloger, ne loutka. Podáváš to svým stylem a nemusíš se za nic obhajovat. Pokud chtějí blog, který bude opěvovat Inkognito, tak ať si ho založí sami. Tam si to můžou vykládat sami podle sebe. Pokud ty sám začneš spadat k tomu, že budeš vyhovovat tomu, kdo co chce napsat, tak to můžeš rovnou svůj blog ukončit ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Ja ti vim :) .. A tesi me i tyhle reakce .. Tohle je hold riziko tohole povolani.. Ja hodlam dal pokracovat a zlepsovat tvorbu a myslim si, ze tim poslednjm blogem jsem to jrn potvrdil, uz to neni jen ubohy text, ale jde videt, ze jsem si s tim vyhral .. Takovy mam pocit :)
 
Nahoru