• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Jak jsem řekl, tak i konám ..

Jak si můžeš všimnout, tak z 28.5. 18:00, celý víkend jsem trávil v práci, takže nebyl čas to řešit.. Tohle mě čekalo po příchodu, kdy jsem měl chvilku volna, opravdu si myslíš, že bych komunikoval takto s hráčem, když bych věděl, o co jde ? Dále, dle všeho mi sám Krabialvi psal z tohohle účtu, ale to je zase polemizování ..

ban_1.png



Dále, vše proudí o hráče a hráčky jménem BabaYaga, omlouvám se za zdůraznění jména, ale když tohle šíří, tak ji vzpomenu .. :)
Zde ti poskytnu zprávu, dle všeho jsem já špehoval, po této zprávě usoudíś, že sama nic nemohla vědĚt a přesto tohle šířila a snažila se mě jen pošpinit ..
Vše se tohle stalo v dobu, kdy Trenčan hodil reset a byl na nás hromadný útok, kterého se bála.. ten jsme bez problému mimochodem ustáli ..

ban_2.png


Opravdu si stále myslíš, že bych Vás špehoval ? Omlouvám se znova, že to sem dávám, ale prostě já takový jsem a nerad si nechám kálet na hlavu a na reputaci mi dosti záleží .. :)
 

DeletedUser10358

Guest
Draku,draku:)))
1. Já nikdy neřekl,že TY špehuješ,ale že váš hráč měl druhý účet u nás,což je pravda:))
2. Ten první screen je krásnej,ale oba víme,že úplně mimo mísu,taky nevěřím,že support Banuje jen tak:))))
3. Jen říkám,že od vás jdou zprávy o znechucení,protože o tom špehounovi PRÝvedení borůvek vědělo,poku ty ne,budu jen šťastný draku:))))
4. Baba Yaga mě oslovila včera dopoledne s omlovou,že tady na forku psala o spojení supportu s Ikognitem a že odpoledne resetne účet,po tom co se u vás děje.Žádný přechod k nám,jsme neřešili.

O nikom dalším psát nehodlám,interní věc:)))))
 

DeletedUser7082

Guest
Nikdo od nás z vedení o tom nevěděl, protože ve vedení mám hráče, z SVK světa a jsme na facebooku, kde vše řešíme stále a kdyby to věděli oni, tak to vím i já .. Takže od nás z vedení o tom nikdo opravdu neví a já taktéž ne, na to vsadím cokoliv .. :) Nařkl jsi mě z toho taktéž, já jsem v klidu doložil screeny o tomhle všem, že já + vedení o ničem nevíme a jestli si on sám špehoval, tak to opravdu nevím, ale nikdy nic nebylo na fóru, ani jsme o ničem nevěděli ..
 

DeletedUser10358

Guest
Hele draku,špeh je mrtev ať žije hra,tohle můžeme pitvat ještě rok a ničeho se nedobereme,já neřeknu vše co vím a vy taky ne,píšu,vy,né ty:))))
Ale jedno je jistý,od té doby co je špeh mrtvej,tak máme nějak klid a nikdo z borůvek neútočí na naše prázdná města,odkud jsou podpory jinde:))

Tečka.Pro mě ukončeno a budu rád,když v tom nejsi.Jasan?:))))))))
 

DeletedUser7082

Guest
Beru to jako uzavřené, vše jsem chtěl poukázat, jak to bylo .. :) A pokecat o tom v klidu .. :)

Jinak zítra dopoledne mám připravený blog a domluvený rozhovor k určitému tématu .. Bude se ho účastnit aktuálně nejlepší bojovník na Korintu, třeba se o tomhle nováčkovi na CZ serveru dozvíte ! :)
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser8979

Guest
Zjistil jsem že jsem si vytvořil určitou averzi...či vlastní překladač..vždy když se řekne "nejlepší" tak si to automaticky přeložím na "zlatič",problém je,že to tak doopravdy je.
 

DeletedUser7082

Guest
Rozumím ti .. Ale vše máme dobyté, prdíme na nějaké olympiády a zlacení tímhle směrem .. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Na blogu se těžce pracuje ! Vyjde dnes v 18:00. Zkusím to vydat na přesný čas a uvidíme, kolik lidí tady dojde na premiéru .. Jinak dnes se budeme bavit na 3 témata .. :) Tak doufám, že tady bude dosti lidí a rozproudí se i konverzace .. :grepolis

%C4%8CAS1.jpg
 

DeletedUser7082

Guest
Přemýšlel jsem, na co přesně udělat blog, sice je dost témat, ale ne všechna tak zajímavá ...

Tak bych spojil Čučoriedky x Trojspolek, kde bychom koukli spolu na Hromadný útok, co byl a lehce jsem ho tady dříve vzpomenul, poté bychom nakoukli pod poklici alianci Čučoriedky ve znamení výhody x nevýhody hrát v malém počtu, jak to vypadá v alianci, kde se jde do každého boje s handicapem co se týče počtu lidí a pak bychom vyzpovídali hráče "Dyk more Železo alias Láďu" ,který okupuje 1. příčku v bojovnících a je nováčkem na CZ serveru.. Dnes toho je více, tak se pohodlně usaďte a snad Vám témata budou vyhovovat a bude se líbit blog .. :)

1481939.jpg


Část 1.
Každý má v živé paměti blog, kde jsem hodnotil Inkognito x Trojspolek a polemizoval jsem na tohle téma. Dostal jsem dost zpráv z pohledu Trojspolku a padly tam i výhružky
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
, ale to nejlepší přišlo v neděli 29.5. v 7 hodin ráno.

Koukám, že mi mobil mobil pípá jak vyšinutý. Naštvaně jsem se vytočil z peřin, ale ne z důvodu vstávání, ale z důvodu, že mi přerušili sny a to nemáme rádi že ?!
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
Koukám na FB a vidím, že i ostatní mají podobný problém .. Máme tady Hromadný Útok od Trojspolku. První velká akce na nás a zkouška toho, jak fungujeme jako celek v obraně. Nějaká defka padla a vzpoura byla na světě, ale to přece není nic hrozného, takových bylo a bude .. Bylo hned jasné, že cílem jsou jen města na jednom ostrově, takže to bychom měli okruh měst, co je potřeba bránit proti "časovaným útokům" .. Abych pravdu řekl, tak jsem byl smířený, že o nějaké město přijdeme, protože stojíme proti přesile 20 lidi x 120 lidí. To je docela velký rozdíl ne ?! Plán jasný, některé města zabetonovat pozemkou a vyhnat hradby a zbytek budeme časovat birky před kolky, nemá cenu betonovat v takovém poměru 1/6, tohle jsem rozesílal po alianci a nabádal své svěřence, aby tady v začátku vzpour byli, protože se bude hodit každý člověk. Vyjely první útoky, přímo 1. byl na mé město a to byla kolka, která jela cca 5 hodin. Ano, 5 hodin je velká doba na zareagování, ale pro nás to nebyla výhoda, nemůžeme betonovat, museli jsme počítat, že vyjedou další na stejný čas. To se tak i stalo. Až tedy na jednu, která jela do nočáku, nerozumím do dneška, co to mělo znamenat..
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Zbývalo kolem 2 hodin a teď ať se na mě Trojspolek nezlobí, ale časování které předvedli ten den byla strašná komedie, ale prý to nebylo poprvé. Pojďme se na ně podívat přímo z obrázku .. :)

Obr. číslo 1 (začernil jsem jména, ať neukážu útočná města Trojspolku pro jiné hráče a neuškodím jim) .. Tady to vypadá docela dobře že ? Ač by si každý řekl, že město převezmou ..

image.png

Obr. číslo 2 (znova jsem začernil města) ... Tady vidíme, jak to vypadalo, když jsme časovali my před kolku .. šance na proražení jsou nulové .. v tento okamžik vím, že město jsme ubránili a tak i ostatní.

image.png

Výsledek z mého pohledu ?! Města jsme ubránili bez skoro ztrát, účast v při vyvolání vzpour ze strany Trojspolku byl dobrý. Ale večer při posílání kolek a snaha přebrat města byla katastrofická. Ať se na mě nezlobí, že je takto hodnotím, ale fakta jsou fakta a rád bych řekl opak, ale byla to opravdu komedie ze strany Trojspolku. Ale musím taktéž vzpomenout, že se jim podařilo přebrat jedno město, ale zde jsme doplatili na nepřítomnost onoho hráče, ale to nás neomlouvá, takže k němu jim gratuluji ! :) ..

Držím palce trojspolku a doufám, že nebudou další výhružné zprávy, protože tohle je mé hodnocení vaší akce, kterou jste na nás předvedli, kdyby dopadla jinak, tak vás tady vychválím, to mi věřte, dobře dovedenou práci dokáži ocenit...

Zde vidíme trefný obrázek, jak to nějak vypadalo ..
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

635806861854037549110306934_unfair%20honors.png



Část 2.
Jak už tady párkrát a v předchozí části bylo vzpomenuto, na světě se nachází aliance Čučoriedky a hrají v podstatné menší partě proti ostatním. Napadlo mě, že by spoustu lidí, co s tímhle nemá zkušeností mohlo zajímat, jaké zde jsou Výhody x Nevýhody právě hrát v takovém počtu ..

Pojďme se podívat na Výhody nejprve:
00476l.jpg
  • Větší zábava - myslím si, že člověka těší, když je jakoby v oslabení proti ostatním a je to svým způsobem těžší..
  • Radost/Motivace - nevěděl jsem to slovíčko a ne zvyšování ega to opravdu není, ale např při hromadné akci jak na straně útočníka nebo obránce, která se vydaří v takovém počtu proti přesile dokáže dosti motivovat a nakoupnou všechny v alianci...
  • Spolupráce - Ačkoliv je v těchto aliancích méně lidí, tak spolupráce číslo jedna a klape to jako Švýcarské hodinky...
  • Kontrola - každá aliance se potýká s tím, že se někdo veze, v 60 lidech to nejde poznat, ve 20 lidech si toho dokáže všimnout každý ..
  • Podceňování - spousta velkých aliancí poté tyhle malé dosti podceňují a to může znamenat ztrátu města
  • Méně vzpour - Vše co jsem vzpomenul vede k tomu, že je méně vzpour

Jako 2. zde máme i opak v podobě Nevýhod:
nevyhody.jpg
  • Aktivita - je zde nutná velká aktivita, protože se spolupracuje se všema
  • Pípák - Nutnost appky + pípáku
  • Nároky - kladou se velké nároky na hráče a s každým se počítá
  • Prostředí - V těchto aliancích je větší pohodička mezi lidma a lepší vztahy.. Až takové rodinné prostředí ..
  • Útoky/Obrana - Menší počet útoků a obran, které je možné poslat
  • Časování - Je nutné umět a trávit čas časováním více, než v těch velkých aliancích
  • Léto - Pokud aktuálně budu řešit Léto, tak se bude hrát ještě v méně lidech a to by mohlo být katastrofické v podobě dovolených

Nedokáži si vybavit další věci, tak budu rád, když se vyjádříte i vy, co bychom zde mohli poznamenat, ale aby řekl, tak i přes větší počet nevýhod, výhody opravdu převládají ..
smiley_emoticons_nicken.gif



Část 3.
bad-interview.jpg

Trochu si proklepneme "Dyk More železo alias Láďu" .. :)


Ahoj, mohl by jsi se nám představit, co patří mezí tvé koníčky, a něco o tvé Grepo historii ?
Zdravim..Volam sa Laco a mam 31 rokov. Konicky samozrejme grep :)hram ho asi 3 roky vkuse..Na kazdom svete som bol v top bojovnikoch..Zacinal som na xi v aliancii Problem?
Jak jsi se dostal ke Grepu, pamatuješ si to ?
Jasne :)Hral som topelevent tam bola reklama na grep..Ked nahram 1500 bb dostanem 50 tokenov a vtedy ma to chytilo:)

Vzpomínal jsem, že jsi na CZ světě poprvé, je to tak ? A kde jsi celou tu dobu hrál ?
Ano som tu novacik. Predtym som hral len sk server..Ktory este hram..
Jak hodnotíš CZ x SVK ? Vím, že je možná brzo a záleží svět od světu, ale určitě máš nějaké pocity ..
SVK tam poznam uz vsetkych hracov kazdy svet tie iste nicky..CZ zatial sa mi tu paci je tu viac zivo :)

Jak se ti zatím v Čučoriedkách hraje ? Hrajete v male partě, vyhovuje ti to ? vnímáš nějakou výhodu/nevýhodu takto hrát ?
Som skor za mensie a aktivne spojko..Takze ano vyhovuje mi to hrat v takom malom pocte zohratej partie..Nevyhodu neviem asi ziadnu :)

Jaké šance si dáváš s Čučoriedkama na tomhle světě ?
Mame dost dobrych hracov,ktory maju chut hrat..Takze sanca tu je aj ked su tu dost silny supery.

Jsi 1. bojovníkem na Korintu, jsi rád nebo jsi s tímhle počítal a bereš to jako samozřejmost ? Dáváš přednost úoku nebo obraně ? Co člověk musí dělat, aby takového umístění dosáhl, když pomineme fakt, že musí určitě bojovat ?
Samozrejme ze som rad:)Som viac utocnik ako obranca..Sice som 1 v obrane, ale svet je este len v plienkach..Dostat sa do top bojovnikov ,treba tu byt stale :)

Vzpomínal jsem Hromadný Útok v tomhle blogu od Trojspolku, jak hodnotíš jejich akci z tvého pohledu, která se stala v nedělu ?
Chlapci sa snazili..Ale poslat kolo do nocaku neviem si to vysvetlit..Ze by ma az tak podcenili?:)

Co si o tomhle Trojspolku myslíš ?
Je tam zopar dobrych hracov..Ale take velke spojka sa spojili na HU a nic z toho...

Kdo dle tebe je špička co se týče aliancí na tomhle světě, kdo by tobě a tvé alianci mohl zatopit ?
To este len uvidime..Paci sa mi tu,ze sa tu tak spojka nespajaju..Az na trojspolok ktory sa nevie postavit inkognitu,lebo nanych nemaju tak isto ako na nas :)

Dobře, chtěl by jsi závěrem něco vzkázat protihráčům nebo čtenářům ?

Chci jen podotknout, že rozhovor byl prováděn na mobilu, takže o to větší díky patří Láďovi .. :)
Doufám, že se Vám blog líbil
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9724

Guest
Nerad bych se pletl, ale ohledně té HU, nepřehlédl jsem někde info, že po vzpourách ten ostrov trochu zešedl a využili toho lidi z Inkognita, kteří to měli kolkama blíž, nebo byli lépe informovaní??? Nebo je to stále váš borůvkový ostrov???
 

DeletedUser7082

Guest
Dneska bychom nakoukli na to, jak svět vypadá z úplně jiného pohledu a to od hráče TOMHav z Bojovníci z Pekel ...

Ve 20:00 budu dělat rozhovor, do té doby, pokud má někdo nějakou otázku, tak sem s ní .. :)
 

DeletedUser12340

Guest
Nerad bych se pletl, ale ohledně té HU, nepřehlédl jsem někde info, že po vzpourách ten ostrov trochu zešedl a využili toho lidi z Inkognita, kteří to měli kolkama blíž, nebo byli lépe informovaní??? Nebo je to stále váš borůvkový ostrov???

No, už to tak bude... Trojspolek všude vyvolal vzpoury, ale 2 hráči resetli (čímž spolek ztratil vzpoury)... INKOGNITO se ihned rozjelo a dostalo se do těch měst dříve, než KL spolku... Nevím, co si o tom mám myslet.
 

DeletedUser7082

Guest
Rozhovor vyjde do hodinky, netušil jsem, že je tenhle drak spisovatel, ale tím lépe pro Vás ! :) Aspoň si počtete .. Stay tuned !
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Rozhovor je na světě, přeji příjemný večer pro ty, jenž ponocují .. :)

Ahoj, mohl by jsi se nám představit, co patří mezí tvé koníčky, a něco o tvé Grepo historii ?¨
Jmenuji se Mirek z Liberce
Rodina
Hrál jsem alfu,betu a deltu pod jiným nickem.
Na deltě jsem defakto pořádně začal hrát.
Dostával jsem tam na prdel,jedna radost.
Každý měsíc jsem přišel o cca 7-10 měst.
Po 2 měsících jsem dostával od nepřátel pochvalné dopisy a po dalším měsíci už jsem byl u rytířů v ali :)
Naše ali se rozpadla.
Na to,že jsem měl vyvolanou vzpouru v 10 městech a vzali mi jen 3,dlouho nemohli rozchodit :)
Hrál jsem de fakto sám proti cca 10-12 hráčům a pár jich bylo v topce.
Vycvyčily mě tak,že když byla mezera mezi kolkou a posledním útokem 5 vteřin,tak nesedla :)
Po deltě přišel achiles.
Tam hraju sporadicky.
Přes 14 měsíců jsem tam chodil tak jednou za 2-4 dny.
Zkouknul účet,odkliknul pochody.
Účet jsem tam i předal,ale po pár týdnech mi volali hráči at se vrátím,že dotyčný tam dělá pěknou paseku.
Od té doby tam občas hraji.
245 měst a na 15 měst kultura.
Sem tam každý den,ale nemám tam s kým pořádně bojovat :-(
Na konci roku tak skončil hráč angel,s kterým jsem několik měsíců sváděl těžké boje.
Po cca 3-4 měsících,mě nechal na pokoji a já jsem musel sestřelovat jeho kolky u spoluhráčů.
Psaly jsme si a byl to pohodář :)
Mezitím byl omikron.
Do divů jsem byl obránce č.1
Schytal jsem hráče sandryks,který byl nejlepší útočník na světě.
Měl výhodu,že tam měl bratra rohia a dobře se doplnovaly
Asistovaly mu tam ještě asi 3 hráči,no a já byl od ali trochu bokem,takže jsem si užíval :)
Za celý omikron mi ofiko vzali asi 7 měst.
Další města jsem pak pustil,protože byly bokem a nebylo snadný je bránit.
Hrál jsem i na dalších světech,ale spíš že mě tam lákaly ostatní hráči.
Tam jsem defakto nehrál,nebavilo mě to a chtěl jsem si od grepolisu odpočinout.
Někde jsem byl několik týdnů.
Na CHÍ mám účet pořád,ale nehraji.
Tam jsem jen podporoval spoluhráče.
Divy jsou pasé a většina ali tam skončila.
Delta,achil a omikron to byly útoky 24 hod denně a člověk neměl čas na nic.
Musel jsem grepolisu obětovat de fakto veškerý čas,abych to zvládal.
Bude to takto stačit? :)
Můžu ti dát jména pár hráčů a můžou ti dát reference :)
Zkus třeba tady na světě Bakly666
Neustále hrajem proti sobě,a to jsme si říkaly,že půjdem jednou spolu na nějakém světě do stejné ali :)

Vidím, že z tebe je tak trochu spisovatel ... Napsal jsi, že jsi Mirek, co tedy znamená tvůj nick a jak vznikl ?
Na deltě jsem založil ali.
Rytíři se do mě pustily a neměl jsem šanci.
Měl jsem 3 města a proti mě šli 3 hráči s 8 městy.
Když jsem měl poslední město ve vzpouře,tak jeden hráč končil a předal mi účet s 8 městy.
Jmenoval se Tomáš Havlíčet tak proto TomHav

Dost tedy o tobě konkrétně, podívejme se na Grep takový. Co tě na něm nejvíce baví, který faktor téhle hry tě nutí sem každý den chodit ?
Adrenalin a chut něco dokázat.
Potom když se sejde dobrá parta.
S některými hráči z delty achila a omikronu jsem pořád v kontaktu a občas je navštívím.
No a taky když vím,že některým hráčům dokážu pomoci a nepřítel ostrouhá :)

Zažíváš tyhle pocity i na Korintu nebo patří pro tebe mezi ty nudnější ?
Nikdo neútočí,tak toho využívám a stavím armu a připravuji se na útoky.
Jak začnu útočit,tak chci aby to bylo v mé režii a né abych se musel přizpůsobovat soupeři.
Já chci udávat jak se to bude odehrávat a chci mít nad tím kontrolu.
Mám ted čas a tak se připravuji.
Dělám i přípravu na případné útoky.
Nechci aby mi někdo diktoval jak mám hrát.
Z toho už jsem vyrost.
Už si na mne dost hráčů vylámalo zuby.
Je to vždy tak na 2-3 měsíce tvrdých bojů a pak mám od nich klid :)
Je to vždy o tom,jak se během bojů budeme poznávat a studovat taktiku,jakou kdo používá.
Já si vždy udělám základnu na ostrově s cca 5-6 městy a pak at si zkusí vzít město :)

Vidím, že nic nenecháváš náhodě, tudíž musíš mít i prostudované své soupeře, jak hodnotíš aliance a kdo patří mezi tvé favority ?
Já tady znám jen pár hráčů.
Co studuji reporty tak dost hráčů se ani nenamáhá časovat.
Až s někým přijdu do kontaktu,tak to budu řešit podle situace.
Jaká ali je favorit,fakt nevím.
Vše se může během několika měsíců změmit.
Na deltě jsme byly hodně podcenovaný,nikdo nám nevěřil a nakonec jsme vyhrály.
Bylo tady pár světů,kde jsem nehrál a tam mohly být dobří hráči.
Vše je o spolupráci.
Sám nikdo nic nedokáže.
Záleží na vedení ali a na tom jak dokáží hráče motivovat a vést.
Já jsem navrhoval jak hrát,ale nikdo neposlouchá nebo si myslí že to ví líp a nebo to nějak dopadne.
Naše ali favorit určitě není.
Časem se budou asi ali slučovat,někteří hráči skončí,jiný nováčci se naučí hrát.
Bude prostě legrace :)

Vidím, že máš velký přehled. Co si myslíš, že s Korintem udělá event, který začíná zítra + Léto, kterého se bojí každý vedoucí ?
To fakt nevím :-(
Je to život.
Pro někoho to dopadne dobře a pro nějakou ali to bude zničující.
Vše záleží na lidech,co jsou schopni tomu obětovat.
To ti nikdo dopředu neřekne.
Jak jsem napsal,vše záleží na vedení ali,jak dokáží hráče motivovat.
Budeš tu mít nováčka,který začíná,učí se a dá hře vše a pak ostříleného hráče který na to bude kašlat.
Koho si vybereš?

Určitě dám přednost aktivitě a pak z něho udělám bojovníka podle sebe .. :) Děkuji, to by bylo vše, chtěl by jsi závěrem vzkázat něco protihráčům/čtenářům ? :)
Jen at si hru užijí a neprožívají to :)
Je to jen hra,ale někteří tomu totálně propadly :-(
 

DeletedUser11176

Guest
Ufffff.Ty máš ale velikánskýho pindíka.S Tebou bych si ho tedy rozhodně nechtěl měřit.Možná trošku plaveš v češtině ale EGO máš na rozdávání :-D
 

DeletedUser

Guest
TOMHAV musí žít zcela osamělý život, nedokážu si představit, že by jeho nabubřelost a sebevelikášství snesl byť i vycpaný králík.
 
Nahoru