• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7082

Guest
Milí čtenáři,
tak jako každý měsíc, tak i tento přinesl nový svět. Tentokrát s rychlejším nastavením 3/3, což se stalo takovým trendem mezi hráči. Klasicky zde máme jedince, kteří zanechali předchozích světů a myslí si, jak právě tenhle bude jiný, než ty ostatní a že právě zde prorazí. Těmhle hráčům předem přejeme hodně štěstí. Bohužel tak budeme moci popřát i při dalším spuštění.

Než se plně pustíme do kritizování a chválení některých, tak upozorňujeme čtenáře, aby vše brali s rezervou. Vše co se zde bude vyskytovat je pouze názor jedné osoby a zbytek s tím nemusí souhlasit ..

Nejprve bychom se podívali na kandidáty rozpadu.

Strážci X
Strážci Xx

  • Aliance, které sčítají se 123 členy.. zajímalo by mě, zda-li to těch +- 20-30 lidí utáhne.. Dočkáme se zde klasiky ztracených měst a následného rozpadu ? Vše v rámci 14 dní po ukončení ochrany ? Ale zase tady máme možnost čerpat a zaplňovat místa v hlavní alianci a to právě hráčema z akademie. Aneb, chceme být chvilku na prvním místě, tohle bych dal jako moto ..
Devétá Legie
  • Mm.. 75 členů, zde se nám proti strážcům snižuje šance na nabrání dobrého hráče. Někteří ostřílení zde jsou. Ale znova zde máme nespočet sólo hráčů, kteří byli pozvání přes automatickou pozvánku bez možnosti napsat “Ahoj, já jsem Franta a je mi 23 let a rád hraji grep od světa Beta, rád bych se stal členem vaší aliance” .. Zřejmě vedoucím náboru stačilo “pozveš mě ?

Pár přátel
  • Lidi, které naprosto neznám, ale začátkem serveru mi přišla 4x během prvního dne automaticky vygenerovaná pozvánka. Kurník, přítel je ten, kterého znám ne ? Kdo jste ?!

Exekuce
  • A v neposlední řadě, kdo nerad platí za alianci, tak se může přidat pod tyhle borce. Máme zde přímo citaci od nich z popisu “Staň se taky exekutorem - je to zadarmo, tak co :)

Udělal jsem experiment
a rozeslal jsem do těchto aliancí v 19:25 zprávu typu “Pozvi mě”


Do 6 minut bez námahy a bez další odpovědi jsem dostal pozvánku do pár z nich .. Aneb, jak málo stačí a jste součástí aliance.

pozv_nky.png



Kolik těmto aliancím dáváte vy ?
Nějaká sehraná parta se sem nechystá ?
Např. Mamlasové, Fénix, Rytíři nebo podobní ? :)
 

DeletedUser7082

Guest
Tak třeba překvapí.. :) Byl bych rád, aby zde bylo co nejvíce spojek a tím i větší konkurence, nemyslíte ? :)
 

DeletedUser

Guest
Navíc jsem psal i zprávu :D
Nebereme všechny, jen na moři 54
 

DeletedUser7082

Guest
Ono jde o to, že tohle není potvrzené pravidlo, že to fungovat nemůže, ale nebylo světa, kde by se tohle nepotvrdilo .. :)
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser9683

Guest
Strážci X, to je jako špatný vtip ze Star treku, nebo jak se to píše. Grepolis je hra založena na řecké mytologii. K jejím členům. Je tam pár hráčů, kteří ví co tahle hra obnáší, ale zbytek neznám.
Dávám jim týden po skončení ochrany.
 

DeletedUser12308

Guest
Devátá legie z nich možná jediná vydrží déle ale uvidíme jak to dopadne
 

DeletedUser7082

Guest
Tak fantazii se meze nekladou, pokud narážíš na název..
smiley_emoticons_biggrin.gif
Máme zde i např. Duté hlavy ..
smiley_emoticons_lol.gif
Ikdyž dutých hlav v té době asi taky nebylo málo ..
 

DeletedUser9683

Guest
Taky umím být dutá hlava, to ale na grepu asi každý. =D
Né, vážně, to je jako kdybych koukal na Aktu X, hned jak jsem viděl jejich název, vzpomněl jsem si na to. =D
 

DeletedUser7082

Guest
Akta X, to není ani tak daleko od sebe ..
smiley_emoticons_lol.gif
Hele, aby ti po nocích nekroužili ufoni nad městem od nich z přístavů
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Dáme co nevidět další blog/rozhovor ? :) Byl by o to zájem ? Pokud by byl zájem, blogy by vycházely pravidelně nějaký den a hodinu .. Já bych si to připravoval a vždy by se vědělo, že ten den a hodinu to bude vypuštěné ven .. :)

hlavně prosím všechny, aby tohle brali opravdu s rezervou .. :)


O co by byl případně zájem více ? (Blog/rozhovor)
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser12639

Guest
Řekla bych jediné... Fotečka šampónka, co je rád středem pozornosti... Bacha ať se při dešti nerozpustíš ... Adios
 

DeletedUser12611

Guest
Dáme co nevidět další blog/rozhovor ? :) Byl by o to zájem ? Pokud by byl zájem, blogy by vycházely pravidelně nějaký den a hodinu .. Já bych si to připravoval a vždy by se vědělo, že ten den a hodinu to bude vypuštěné ven .. :)

hlavně prosím všechny, aby tohle brali opravdu s rezervou .. :)


O co by byl případně zájem více ? (Blog/rozhovor)
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

A co takhle vydávat blog a v každém díle kratičky rozhovor, nebylo by to nejlepší? :) A pokud to bude ze světa JUKTAS tím líp.. :D
 

DeletedUser7082

Guest
To je pravda, spousta lidí je tady kvůli zlatkám nebo nevydrží ten nápor. Ale jak jsem psal, větší konkurence vede k více bojům a následně i k větší zábavě a o to přece ve hře jde ne ? :) Pokecat s lidma a do toho si tady vymlátit zuby a na dalším světě se tomu spolu zasmát .. :)

Uncle: Ze světa Juktas budou pouze blogy/rozhovory .. Ono zajistit blog o nečem + rozhovor s někým není takový problém .. Jde o to, jestli chcete větší množství materiálu nebo menší, ale o to častěji .. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru