• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Lama aliance s klidem mohou vydržet, záleží to spíš na kvalitě jejich protistrany. Nemají zkrátka svůj osud ve svých rukách.

@Hyperión : A není to jedno? Mě to brutálně pobavilo.
 

DeletedUser7082

Guest
Thassi s tím souhlasím .. Ono, i Lama aliance může vyhrát mezi dalšími lamami ..
smiley_emoticons_smilenew.gif
Ale problém je pak u lidí, jak je dostane někdo pod tlak, což se děje a aliance nezachrání zadek, tak je poplach a začne se to řešit a lidi začnou prchat ..
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Pokud v tu chvíli s tvou ideologii souhlasím, tak to řeknu nahlas, pokud ne, tak se taky dokážu ozvat .. :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Milí čtenáři,

dnes večer 23.2.2017 kolem 20.00 si dáme rozhovor ? Víte s kým ? Tipujte !

TIP 1. - Je to Dutá Hlava
TIP 2. - Parádní bojovník
TIP 3. - Lehce se naštve
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
1 hodina a 30 minut do rozhovoru, stále nikdo neví ?

TIP 4. - K....
 

DeletedUser7082

Guest
Bingo ! :)

vyhráváš jedno točené vychlazené.. Pro výhru se zastav do mého města !
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Jak bylo psáno a slíbeno,

právě je 20:00 23.2.2017 a s ním přichází i rozhovor ze světa Juktas a jako první zde vítám svého kolegu, přítele a taky skvělého bojovníka Kovi1976.


  • Ahoj, děkuji ti, že jsi souhlasil a udělal jsi si čas pro tenhle rozhovor. Nejprve bych tě požádal o představení se a nějaké zájmy zda-li máš, které jen tak člověk nezjistí na grepu.

  • Nic moc převážně knížky a občas když to jde, tak seriály jako námořní vyšetřovací služba, zákon a pořádek. Z knížek čtu převážně fantasy a sci-fi. Jinak jsem skoro pořád v práci, tak nic moc jiného než hraní a čtení nejde. :D

  • Na fóru jsem tě označil 3-mi hesly, které jsou nějak s tebou spjaty. Dokonce jsi součásti aliance, jenž nese tenhle název, můžeš nám říci, jak to tohle vůbec vzniklo ? Někteří aktivní hráči si tenhle název můžou pamatovat i z jiného světa, pamatuješ si, kde tohle bylo ?
  • TIP 1. - Je to Dutá Hlava
  • TIP 2. - Parádní bojovník
  • TIP 3. - Lehce výbušný

  • Vzniklo to na Delfy, ale jak přesně to vzniklo si nevybavuji, hold mám prázdno v hlavě a bylo to v souvislosti s tebou a něco ve stylu "dutou hlavu nejde rozházet jen tak".

  • Vím, že jsi odpůrce divů a tahle herní část je pro tebe nudná. Tudíž otázka na tebe zní, na kterém světě si vydržel nejdéle a co tě právě na divech nebaví .. ? Jak se s tímhle vypořádávají hráči, kteří pod tebou hrají ?

  • Svět Psí a je to otročina a žádná zábava a dost lidí z toho šílí. Jinak při divech nikdo pode mnou nehraje, protože v té době jsem už dávno jedině tak v radě aliance nebo jen hráč.

  • Máš zde i svou alianci a měl jsi tak i minulé světy. Dejme tomu, že to čte hráč, který má chuť založit alianci jako ty. Jaké hráče si vybíráš ? Co je pro tebe nejdůležitější aspekt, který vypovídá natolik o hráči aby si věděl, že on je ten pravý nebo k ničemu ?

  • Nevybírám lidi většinou. Pokud chci na nějakém světě hrát tak se lidi vezmou přes link z jiných světů se kterýma se člověk trochu zná z předchozích světů, ať už spolubojovník nebo nepřítel a zkusím ho dostat na ten určitý svět aby byl nějaký slušný základ a potom se to stejně musí třídit podle chuti a času na hraní, bohužel jinak se takové hry hrát nedají.
    Nejdůležitější aspekt jako vždy aktivita a povaha.

  • Jaké máš pocity z nového světa a jeho nastavení ? Myslíš, že tohle bude ten, který tě bude bavit nejvíce ? Jinak, jestli si se díval na nastavení světa a měl možnost právě teď udělat 1 úpravu, která by se hned aplikovala, co by to bylo ? (Např. rychlost,ochrana, typ dobývání,morálka atd..)

  • žádné pocity, nastavení dobré, až na tu morálku na té jsou aktivní hráči bití, ale ať si zahrají i líní hráči. :)
    Nevím jestli bude pravý, zatím je to fajn hrát si tady chci, takže se uvidí podle situace.
    Úprava jak jinak morálka pryč. :)

  • Podívejme se na Grepolis jako na celek, která věc tě ve hře nejvíce štve ?

  • Eventy a zlatky. I když to se nejspíš nikdy nestane, aby byl nějaký svět bez obchodování se zlatem a eventů. Jediné co bych u zlacení nechal je prémiová funkce. :))



    • Blížíme se ke konci, chtěl by si odkázat něco soupeřícím hráčům/aliancím/čtenářům ?

  • Bavte se hrou a nestresujte se, vždyť to hrajeme snad pro zábavu. :)

Tak, tohle byla slova hráče Kovi1976. Tímhle mu mockrát děkuji za jeho čas, který věnoval tomuhle rozhovoru. Snad na mě ve hře za to nezpráská jako psa. :D

Jaký názor máte Vy ? Shodli by jste se v něčem a v čem právě ne ? Líbil se Vám rozhovor ? Budu rád za každou reakci, případné "poděkování" ...

Dle odezvy se bude odvíjet doba mezi dalším blogem/rozhovorem..

Je někdo, kdo by byl perfektní pro rozhovor a uvítali by jste ho tady ? :)
 

DeletedUser12248

Guest
s morálkou souhlasím jsme na ni bití ale je to přeci jen hra co nás má bavit a ne se u ní nervovat jinak fajn rozhovor
 

DeletedUser12652

Guest
Podle mě dobrý, přijde mi dobré si takhle pokecat o světě a co si kdo myslí :) tak chvalím :)
 

DeletedUser12611

Guest
Super rozhovor. :) Jak řekl Kovi, hrajeme to pro zábavu, ne se kvůli tomu stresovat!! :) A rád bych další rozebírání aliancí, to mě dooost pobavilo.. :)
 

DeletedUser

Guest
Koviho si od někaď pamatuji.. že by alibaba?
Ale jinak morálka je k ničemu.. a přesně je to hra.

No.
To nevím, aliance.. xkaci nám berou cleni.. i když pár hráčů jsem vzal přes link, musím to udělat častěji a víc..

Edit: By Poho203 - Sloučeno
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Morálka se nelíbila i mně, ale tak dá se přece slušně využít strategicky při sednutí ..

Tohle je takový volnější a další rozebírání mám v plánu, ba dokonce jsem slyšel, že už tu jsou velké pakty ..
smiley_emoticons_lol.gif


Děkuji každému z vás za reakce .. Pomáhá mi to k tomu, co se Vám líbí a dle toho se taky bude odvíjet budoucí tvorba :)
 

DeletedUser7082

Guest
@Třeboňák Pokud vám berou členy, tak to jsou nezkušení hráči .. :p zkušený hráč se nedere mezi velkou hordu lidí .. :p
A jestli hrál za Alibabu, to fakt nevím, bylo by dobré, kdyby se sám vyjádřil ..

@Sspartacus Zdravím pane .. :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Já si taky myslím.
Začíná hra, a už někdo zlobí :D
Ale co by to byl jinak za svět
 

DeletedUser12653

Guest
co si myslíte o strážcích ? mají přehnaně moc členů
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru