• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Lama aliance s klidem mohou vydržet, záleží to spíš na kvalitě jejich protistrany. Nemají zkrátka svůj osud ve svých rukách.

@Hyperión : A není to jedno? Mě to brutálně pobavilo.
 

DeletedUser7082

Guest
Thassi s tím souhlasím .. Ono, i Lama aliance může vyhrát mezi dalšími lamami ..
smiley_emoticons_smilenew.gif
Ale problém je pak u lidí, jak je dostane někdo pod tlak, což se děje a aliance nezachrání zadek, tak je poplach a začne se to řešit a lidi začnou prchat ..
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Pokud v tu chvíli s tvou ideologii souhlasím, tak to řeknu nahlas, pokud ne, tak se taky dokážu ozvat .. :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Milí čtenáři,

dnes večer 23.2.2017 kolem 20.00 si dáme rozhovor ? Víte s kým ? Tipujte !

TIP 1. - Je to Dutá Hlava
TIP 2. - Parádní bojovník
TIP 3. - Lehce se naštve
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
1 hodina a 30 minut do rozhovoru, stále nikdo neví ?

TIP 4. - K....
 

DeletedUser7082

Guest
Bingo ! :)

vyhráváš jedno točené vychlazené.. Pro výhru se zastav do mého města !
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Jak bylo psáno a slíbeno,

právě je 20:00 23.2.2017 a s ním přichází i rozhovor ze světa Juktas a jako první zde vítám svého kolegu, přítele a taky skvělého bojovníka Kovi1976.


  • Ahoj, děkuji ti, že jsi souhlasil a udělal jsi si čas pro tenhle rozhovor. Nejprve bych tě požádal o představení se a nějaké zájmy zda-li máš, které jen tak člověk nezjistí na grepu.

  • Nic moc převážně knížky a občas když to jde, tak seriály jako námořní vyšetřovací služba, zákon a pořádek. Z knížek čtu převážně fantasy a sci-fi. Jinak jsem skoro pořád v práci, tak nic moc jiného než hraní a čtení nejde. :D

  • Na fóru jsem tě označil 3-mi hesly, které jsou nějak s tebou spjaty. Dokonce jsi součásti aliance, jenž nese tenhle název, můžeš nám říci, jak to tohle vůbec vzniklo ? Někteří aktivní hráči si tenhle název můžou pamatovat i z jiného světa, pamatuješ si, kde tohle bylo ?
  • TIP 1. - Je to Dutá Hlava
  • TIP 2. - Parádní bojovník
  • TIP 3. - Lehce výbušný

  • Vzniklo to na Delfy, ale jak přesně to vzniklo si nevybavuji, hold mám prázdno v hlavě a bylo to v souvislosti s tebou a něco ve stylu "dutou hlavu nejde rozházet jen tak".

  • Vím, že jsi odpůrce divů a tahle herní část je pro tebe nudná. Tudíž otázka na tebe zní, na kterém světě si vydržel nejdéle a co tě právě na divech nebaví .. ? Jak se s tímhle vypořádávají hráči, kteří pod tebou hrají ?

  • Svět Psí a je to otročina a žádná zábava a dost lidí z toho šílí. Jinak při divech nikdo pode mnou nehraje, protože v té době jsem už dávno jedině tak v radě aliance nebo jen hráč.

  • Máš zde i svou alianci a měl jsi tak i minulé světy. Dejme tomu, že to čte hráč, který má chuť založit alianci jako ty. Jaké hráče si vybíráš ? Co je pro tebe nejdůležitější aspekt, který vypovídá natolik o hráči aby si věděl, že on je ten pravý nebo k ničemu ?

  • Nevybírám lidi většinou. Pokud chci na nějakém světě hrát tak se lidi vezmou přes link z jiných světů se kterýma se člověk trochu zná z předchozích světů, ať už spolubojovník nebo nepřítel a zkusím ho dostat na ten určitý svět aby byl nějaký slušný základ a potom se to stejně musí třídit podle chuti a času na hraní, bohužel jinak se takové hry hrát nedají.
    Nejdůležitější aspekt jako vždy aktivita a povaha.

  • Jaké máš pocity z nového světa a jeho nastavení ? Myslíš, že tohle bude ten, který tě bude bavit nejvíce ? Jinak, jestli si se díval na nastavení světa a měl možnost právě teď udělat 1 úpravu, která by se hned aplikovala, co by to bylo ? (Např. rychlost,ochrana, typ dobývání,morálka atd..)

  • žádné pocity, nastavení dobré, až na tu morálku na té jsou aktivní hráči bití, ale ať si zahrají i líní hráči. :)
    Nevím jestli bude pravý, zatím je to fajn hrát si tady chci, takže se uvidí podle situace.
    Úprava jak jinak morálka pryč. :)

  • Podívejme se na Grepolis jako na celek, která věc tě ve hře nejvíce štve ?

  • Eventy a zlatky. I když to se nejspíš nikdy nestane, aby byl nějaký svět bez obchodování se zlatem a eventů. Jediné co bych u zlacení nechal je prémiová funkce. :))



    • Blížíme se ke konci, chtěl by si odkázat něco soupeřícím hráčům/aliancím/čtenářům ?

  • Bavte se hrou a nestresujte se, vždyť to hrajeme snad pro zábavu. :)

Tak, tohle byla slova hráče Kovi1976. Tímhle mu mockrát děkuji za jeho čas, který věnoval tomuhle rozhovoru. Snad na mě ve hře za to nezpráská jako psa. :D

Jaký názor máte Vy ? Shodli by jste se v něčem a v čem právě ne ? Líbil se Vám rozhovor ? Budu rád za každou reakci, případné "poděkování" ...

Dle odezvy se bude odvíjet doba mezi dalším blogem/rozhovorem..

Je někdo, kdo by byl perfektní pro rozhovor a uvítali by jste ho tady ? :)
 

DeletedUser12248

Guest
s morálkou souhlasím jsme na ni bití ale je to přeci jen hra co nás má bavit a ne se u ní nervovat jinak fajn rozhovor
 

DeletedUser12652

Guest
Podle mě dobrý, přijde mi dobré si takhle pokecat o světě a co si kdo myslí :) tak chvalím :)
 

DeletedUser12611

Guest
Super rozhovor. :) Jak řekl Kovi, hrajeme to pro zábavu, ne se kvůli tomu stresovat!! :) A rád bych další rozebírání aliancí, to mě dooost pobavilo.. :)
 

DeletedUser

Guest
Koviho si od někaď pamatuji.. že by alibaba?
Ale jinak morálka je k ničemu.. a přesně je to hra.

No.
To nevím, aliance.. xkaci nám berou cleni.. i když pár hráčů jsem vzal přes link, musím to udělat častěji a víc..

Edit: By Poho203 - Sloučeno
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Morálka se nelíbila i mně, ale tak dá se přece slušně využít strategicky při sednutí ..

Tohle je takový volnější a další rozebírání mám v plánu, ba dokonce jsem slyšel, že už tu jsou velké pakty ..
smiley_emoticons_lol.gif


Děkuji každému z vás za reakce .. Pomáhá mi to k tomu, co se Vám líbí a dle toho se taky bude odvíjet budoucí tvorba :)
 

DeletedUser7082

Guest
@Třeboňák Pokud vám berou členy, tak to jsou nezkušení hráči .. :p zkušený hráč se nedere mezi velkou hordu lidí .. :p
A jestli hrál za Alibabu, to fakt nevím, bylo by dobré, kdyby se sám vyjádřil ..

@Sspartacus Zdravím pane .. :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Já si taky myslím.
Začíná hra, a už někdo zlobí :D
Ale co by to byl jinak za svět
 

DeletedUser12653

Guest
co si myslíte o strážcích ? mají přehnaně moc členů
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru