• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7082

Guest
@Eldorass Každý bloger je vítán .. Držím palce !
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser9683

Guest
@Hyperión rád bych vše s tím špehem uvedl na pravou míru...


Někdy v 8 večer mi přišla zpráva od poha203:

podle zdroje vím že hyperion do toho ducha bude sedat zhruba v 21:15:38, máš něco?

Byl jsem na mobilu v této chvíli, tak jsem prostě poslal ohnivky a koldu(skočila 4 sekundy za olky)... Pokračování akce znaš. Vzhledem k tomu že moje kolona jela o 30 minut pomaleji než tvoje... Bylo to vše o náhodě...

Já špehy a nečestnost nesnáším, ale jsem jeden z novějších hráčů, tak když mi poho napsal jeď,tak jsem jel...


Takhle to bylo doopravdy, které z verzí budete věřit je na vás, mě je to celkem šumák, mě vždy bavil jen boj a to byl důvod proč hraji tuto hru
Mně říkal Rethon uplně něco jiného. Bohužel nemohu doložit, protože jsem s ním komunikoval telefonicky. Řekl mi, že byl od vás nastrčený špeh již od začátku, což by sedělo protože to on nám napsal, jestli by k nám nemohl. Každopádně jsem rád, že je to za námi. Taky mám v jiných ali lidi, kamarády, ale nikdy by nás nenapadlo vynášet si navzájem informace. Takže vlastně, čemu věřit?
Teď už to asi moc nezjistím, kde je pravda. Každopádně jsem si udělal obrázek o hodně lidech.

To že jsem město dobyl bez odporu, není můj problém. A upřímně, i kdyby odpor byl, tak si myslím že by deff, co jsme tam měli, nikdo neprojel. A není moje vina, že to město nikdo nebránil, ale toho čí je to město.
Nepřeměřuji si ego, spíš jen zavřu hubu tomu, kdo řekne že si neumím dobýt město :) A tuhle rádoby bitvu slov jsem nerozpoutal já, ale sám velký pan pisálek, který už ve hře dohrál. :)
Poho mi začal vyhrožovat, jak je u hry pořád, a že pokud hodlám utočit v NB, tak bude taky, a že mě bude každou noc budit, a podobné řeči. Konverzaci mám screenlou, mohu doložit.
AdrenalaNN : Ty jsi dobrej bojovník, a hlavně člověk. Což se o pisálkovi tohoto blogu říci nedá.
Grepolisu zdar;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pro Poha a jeho kolegy štěstí, že se přestal předvádět. Pro nás, jakožto publikum, nehorázný pecháček, že ten cirkus skončil tak brzo. D:
 

DeletedUser10133

Guest
Nazdar Hype. Kašli na to, prostě halt někdo umí dělat ramena. Na mě to aspoň tak působilo. Co jinak, jak se Ti daří? Medwed
 

DeletedUser7082

Guest
Tak z toho uděláme telenovelu ..
smiley_emoticons_smilenew.gif


Jaj jaj .. :D Proč po otázce, kterou jsem Rethonovi poslal, ve které bylo, proč tohle dělá, tak se mi dostalo, že to je jen kvůli tobě, že všem u vás nadáváš a že prostě dle něj neumíš hrát.
smiley_emoticons_lol.gif
Tak tady nevykládej, jak jsi s někým komunikoval telefonicky a jak jsme měli u vás špeha ..
smiley_emoticons_lol.gif
Protože tady vypouštíš mylné informace a házíš špínu .. :) Stačí se kuknout na Rethonův profil
  • Hyperión - TAKOVÝ xxx, NAPÍŠE ZPRÁVU A ZABLOKUJE SI MĚ ABYCH MU NEMOHL ODPOVĚDĚT :D

    TAK HELE TY UBOŽÁKU

    VIDĚT TĚ BREČET NA FORU JAKO NARKOMANA KTERÉMU UKRADLY POSLEDNÍ DÁVKU... TO BYL FAKT ÚŽASNEJ POCIT. :)

Hyperión dne 03.03.17 v 00:52
To nevím, on dal reset dřív, než z něj dostal vše.

Já jsem ti začal vyhrožovat ?
smiley_emoticons_lol.gif
Normálně se tady i směji.. První větu jsem ti napsal potom, co jsi 4x v noci poslal a otočil útok.. Mám to pro tvé oči od lháře vyscreenovat a předložit ? :)
smiley_emoticons_lol.gif
To že ty mi ve zprávách píšeš jak pán zeměkoule, tak já se neskrčím před tebou .. :) Odpovědi, které si dostal byly tobě rovné a komunikoval jsem s tebou naprosto vpohodě ..

Hyperión dne 03.03.17 v 00:37
Tvůj problém :)
Poho203 dne 03.03.17 v 00:36
Ty jsi mi chytrák .. :) Takových jako ty bylo.. :) Jen pokračuj, jestli ti to dělá dobře .. :) Já si to vyberu postupně, nebudu otravovat v nočáku .. :)
Hyperión dne 03.03.17 v 00:35
Klidně, můžeme jet takhle 14 dní v kuse beze spánku, no problem :)
Poho203 dne 03.03.17 v 00:34
Budeš pípat v noci ? Koukám, že mě chceš slušně naštvat .. :)

Dobyl si mi město, nebudu tady říkat, jak by to vypadalo, kdybych si nevypl pípák. Možná tak jak všechny předešlé ? Ale to nemůžu vědět, jsem pouhý kecal .. :)

Jediné co od tebe čtu, tak je špína proti mně. Já sem můžu pomalu házet korespondence, které ty tvé lži vyvrátí ..
smiley_emoticons_lol.gif


Když už nic, tak aspoň bude sranda a bude tady telenovela.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Vždyť na psaní nic není ...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
A ramena nikdy nedělám, vždy píši, že za mě mluví činy na světech .. :)

Hyperione, když už chceš na někoho házet špínu, tak si vyber situaci, kde budeš mít pravdu a ne tyhle žvásty co šíříš. Trochu jsem byl v slepé uličce kvůli Rethonovi, do které mě dostal on sám, ačkoliv jsem já o nic nežádal, ale když vidím, co šíříš za blbosti, tak ti budu odpovídat, těším se, jak mi objasníš tvou telefonickou domluvu a zbytek.

Nashledanou brzy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
To že nedohrávám světy je moje věc Thassi
smiley_emoticons_lol.gif
To že se to tobě nelíbí, tak je mi to docela jedno. Hraji hru do doby, co mě baví .. Proč bych se tady měl držet na divy, když mě prostě nebaví ?
smiley_emoticons_oh-no2.gif
+ Pokud mi přijde v životě něco, co je pro mě v tu dobu důležité a grep to dosti ovlivňuje, tak jde stranou ze dne na den .. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Vyspal jsem se z toho trochu a zarazím to, ale to jen, abych neškodil týmu. Musím ale opravdu říci, že špeh nebyl, na fóru nikdo nic nepsal a já byl razantně proti tomu. Rthon psal z důvodu, který jsem uvedl. Jestli jsem řekl něco zpětně, co někoho urazilo, tak se omlouvám. Blog udělal své, sice se trochu fórum probudilo, ale za jakou cenu. Hype, myslím si, že jsme se nechali unést oba dva, trochu zde přetékaly emoce na obou stranách. To co jsem psal nahoře, tak si ale za tím stojím, jediné co musím asi říci je to, že jsem mohl působit egoistický. Njn, jsem hlupáček egoistický
smiley_emoticons_lol.gif
. To si uvědomuji.

Tímhle blog uzavírám a nadále už blogy nebudou, ani na novém světě ani na tomhle. Jako "pouhý" hráč jsem si blogy mohl dovolit. Mohl jsem je psát jak jsem chtěl a byly z toho rozepře, aktuálně si to nemohu dovolit. Jen bych chtěl říci, že jsem blogem nikdy nechtěl nikoho zesměšnit, ani se nad někoho povyšovat nebo urazit. Vždy jsem se snažil blog napsat tak, aby rozproudil diskuze. Bohužel vždy někdo musel být ta černá ovce. Protože jinak by nebyla reakce. Ono okopírované statistiky nejsou zábava pro nikoho.

Držím tedy palce..
Hezký týden

smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_bussi2.gif


Pokud někdo ještě něco chcete, tak je možnost do dnešního večera/zítřka ráno a pak to uzavřu úplně ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9388

Guest
Hype, já bych jen ráda podotkla jednu věc. Ať už je pravda kdekoliv, tak zrovna slovu Rethona bych opravdu nevěřila. Zjevně se jednalo o duševně narušeného jedince, nebo nějaké děcko, které si hrálo na velmi velkého drsňáka.
Nevím, jestli jsi byl i ty s tím obeznámen, ale vyhrožoval SirMixovi. Jednalo se o výhružky ve zprávách, kde tvrdil, že je musilm a přísáhá, že SirMix bude litovat, že si ho vypátrá v reálném světě a že si mají doma pořídit nové bezpečnostní zámky a další obdobnou snůšku výhružných keců. Řešilo se to i přes support. Takže zrovna tato osoba opravdu moc normální a věrohodná není... :)
A myslím, že zrovna tenhle blázen mohl mít pifku jak na Tebe, tak klidně i na lidi z řad Dutohlavců...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1324

Guest
Tý brďo! Mě takhle někdo vyhrožovat, tak si na kliku rovnou pověsím pěknou kýtu vepřového! Nic bych nepodceňoval!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru