• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7082

Guest
@Eldorass Devátá Legie neexistuje, rozpadla se.. Už dříve jsem četl u někoho, že Devátá Legie je z Athén a že je zničí a následně si tenhle název vezmou, takže tak vznikla "Devátá legie z Athén"
Vždy zastávám názoru, že mrtvé hráče můžou brát i ostatní, je blbost to nechat nepříteli, to jsem tam ani nevzpomenul. Ale mluvím o tom, že se mrtvá města můžou dát i ostatním spoluhráčům. Já si třeba v alianci nerad beru mrtvá města. Tím bych přišel o kulturu na nepřítele .. :) Já neříkám, že Hyperion je špatný hráč. Pro někoho je dobrý Květoslav a pro Květoslava je zase dobrý Franta. Doufám, že mi rozumíš. Dám příklad. Máš tady 5 aktivních hráčů a 5 mrtvých měst ? Proč by tohle měl brát 1, který nemá potenciál to naplno využít ? Rozdám to mezi 5 aktivních hráčů a je to nakopne natolik, že pojedou. Je to názor proti názoru. Mrtvé hráče by měli brát defaři. Proč ? Protože si těžko získá sám město, tím bude mít města na defku a bude podporovat útočníky, kteří si získají město lehce od nepřítele + tady samozřejmě záleží místo města atd. Ale brát 4. město na ostrově ? Tohle mi prostě nevymluvíš. Ale jak jsem řekl, nemusí semnou někdo souhlasit, ono každý má jinou strategii, jinak by to byla nuda.

@Hyperión Hype, co to znamená naplno využít ? Povídej. Zatím jsem si ničeho nevšiml. Vím, že se u vás sedělo a ty si to mohl sestřelit a místo toho si vyrazil jen tak na pípání. Tohle je to pomáhání spoluhráčům ? Jinak Duté Hlavy jsou taky lidi, jde jim přebrat města, tak jak Vám nebo jiným. Věděl jsem, že tohle přijde, ale jsem na tebe připraven a objasním ti to znova tady, když si to přes zprávy nepochopil.

1. věc

Adrennanovi jede kolka +- 45 min do města A
Tobě jede kolka +- 13 min do města A

To že dopadla 2 sekundy za tebe, jak jsem mohl mít tohle info ? :) Nikdo nevěděl o tvém šneku, jen si nedokážeš přiznat, že tě někdo se štěstím převezl. Ale i to patří ke hře.

Tady máš zprávu, kterou jsem ti zaslal, že jsem o informace neměl zájem a nic se taktéž neobjevovalo u nás na fóru, že nějaké info někdo má.
peh_rethon.png


Tak přestaň kolem sebe kopat a bránit se mylnou informaci. Tady jde jasně vidět, že jsem nic nechtěl vědět. A to že máte vy v alianci nepořádek a chaos, který vede k tomu, že Váš hráč vynáší informace všem aliancím a hráčům, tak tady nikoho neobviňuj. Nikdo žádné info od Vás nežádal.

Dále mi tady vyčítáš, že jsem někoho nahlásil, ano. To dělám, pokud mi někdo začne do zpráv nadávat, že jsem mu sundal chvilku před koncem kolku v dobývaném městě, tak ho prostě nahlásím. Hraji to už pár roků, nehodlám někoho prosit o to, aby se hráč choval slušně, nahlásil jsem ho a byl pokoj. Od toho to tady je ne ? Bezdůvodně ban nedostal a neboj, já ty bany nerozdávám a kdyby i ano, tak bych tenhle nechal na jiném kolegovi, který je v téhle situaci nezaujatý.

Z ničeho nic ti přeplo a začal si pípat v noci, tak jsem se tázal, jestli to tak bude. Tady je část zprávy s tebou, na kterou si pamatuješ taktéž určitě. Byl jsi v tu dobu asi slušně naštvaný co ? Jak vidíš, tak já nehodlám pípat v noci. Jinak tuhle noc jsme u vás seděly ve městě. V tuhle dobu si už měl pár mrtvých měst. Raději, aby si pomohl svému spoluhráči a vysvobodil jeho město, tak si poslal +- 120 zápalek ke mně do města jen tak na pípání. Tohle si moc dobře pamatuji. Jsi prostě sobec, který hraje jen sám na sebe.
smiley_emoticons_lol.gif
Už chápeš slovíčko parazit ? Na Grepu si vyřizuješ jen své účty a snažíš jít v žebříčku jen sám na sebe. A pokud ti někdo narušuje plány, tak prostě jdeš pípat.

p_p_n_v_noci.png


A mindráky si tady opravdu neléčím, jen jsem napsal své pocity z aktuálního světa. Na to si přišel jak ?
smiley_emoticons_lol.gif
Když nad tím přemýšlím, tak se poslední dobou mám naprosto úžasně, takže nevím, ani co bych si zde léčil.
smiley_emoticons_lol.gif


Přeji všem hezký den
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser1324

Guest
Ježišmarja ono se to zvrhlo v nějakou osobní šarvátku. A já stále nepochopil toho parazita :(
 

DeletedUser7082

Guest
Já nic osobně neberu.
smiley_emoticons_lol.gif
Já se tady mile bavím na Hyperionem a jeho zprávama. Jen jsem mu dodal odpovědi, nemůžu to nechat bez nich.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Jestli on mé blogy bere jako léčení komplexů, tak je asi nechápe. Dělám to hlavně pro pobavení. Rozdíl je v tom, že ty to bereš normálně a sám víš, že to jsou jen myšlenky, ale on to nezvládá. Jako autor tohohle tématu mu musím odpovídat. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jestli on mé blogy bere jako léčení komplexů, tak je asi nechápe.
By ses divil, kolik mých výroků (i nedávných) bylo braných jako léčení komplexů. Samozřejmě že někdo bude brát takhle i ty tvoje, no. :D Každopádně, ani kontroverzi, že nahlásíš protihráče (byť se choval jako dobytek), se sám nevyhneš. Je lepší nahlásit a od toho hráče se držet dál. Žádné útoky, nic. Ani nikomu neříkat, že dotyčný udělal něco, co je na ban, nebo že jsi ho nahlásil... ono tímhle si tým už prošel a bylo by hloupé takové chyby opakovat znovu. :) Nech zkrátka spoluhráče sám zjistit, že dotyčný tu není. ;) Jinak bude zase rodeo a kvůli těm pár útokům utrpí tým, no. Nebo sis měl nechat založit nový účet (koneckonců ti to bylo určitě nabídnuto, ne? :p) a bylo by. Jsi moderátor, nikoli blogger. Takhle to hráči berou a nezohledňují to, že ve hře máš v určitých krocích volnost. Zveličí to.
 

DeletedUser7082

Guest
Je to tak, spousta lidí, spousta pohledů na věc. S tímhle se musí počítat, když se píše blog. A pravdou je, že jsem si to ani neuvědomil. Si posílám kontrolky, abych oťukal přístavy a jak vidím zápalky, tak jedu. Tak se stalo i tady. A že bych někde vytruboval, že dotyčný měl ban, to fakt ne. Jsem si to v tu dobu neuvědomil ani já ..
smiley_emoticons_lol.gif
Ale tak nehodlám se schovávat, rád vše objasním. Sice si lidi budou myslet, že můžu podvádět a blbosti, což je naprostá blbost, ale pokud bude někdo něco mít, tak si rád o tom podebatuji. Pokud bude mít pravdu, tak se omluvím, pokud ne, tak vyložím své karty.
 

Thasoss

Grepolis tým
V tomto směru to bude vždy slovo proti slovu a žádná ze stran nemůže svá tvrzení uspokojivě podložit. Proto je nejlepší se tomu co nejvíce vyhnout. Hráč daleko snadněji uvěří hráči, protože se mu zdá jeho pravda schůdnější. Já vím, jak se věci mají, takže u mě bys třeba s něčím takovým pochodil, ale člověk neznalý prostředí se ti vysměje. Pak se až neuvěřitelně rychle staneš sám účastníkem konfliktu, ač bys jako moderátor (opravdu to nelze oddělovat) měl stát nad ním. Chce to jak při hraní, tak při blogování opatrnost. ;) Osobně jsem v této oblasti udělal drtivou většinu chyb a fakt není zapotřebí, aby je někdo po mně opakoval.
 

DeletedUser9008

Guest
Milý Poho,

bohužel jsi mne zklamal. Svůj blog o dění na tomto světě jsi zneužil k vyřizování účtů s nějakým hráčem. Proto jsi zcela záměrně zařadil do svého blogu - parazity. Jak sám píšeš (je vlastně úžasné, že jsi se k tomu sám přiznal) - reakci jsi čekal.
Zveřejňování jakékoliv soukromé korespondence asi také nebude to pravé ořechové...

Když už píšeš zde nějaký blog - zkus v něm neřešit svoje problémy... Vadí to hře, i tomuto fóru.

Navíc pokud máš zde funkci "moderátora" měl by jsi se chovat profesionálněji...

Charlenar
 

DeletedUser7082

Guest
Zdravím tě Charli,

ono to není zas až tak pravda. Přemýšlel jsem, jak okomentovat TOP 15, protože blog, než jsem ho vydal, tak se točil pouze kolem aliancí a nebyl by až tak zajímavý. Slovo parazit je z mého soudku, ale význam toho pojmu není tak ani můj, bavili se o tom lidi a tak jsem toho využil. Opravdu své problémy neřeším, vycházím ze statistik. Nikde jsem nenapsal, že hráč X je špatný. A ano osobní korespondenci sem klidně doložím, abych se obhájil. To že jsem napsal tenhle blog, tak jsem zadělal i sobě, ale vše je o diskuzi.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser1324

Guest
Heleďte se ono to nakonec vážně nebylo tak hrozné. Každý rozumný musí chápat, že i moderátor je člověk.
Mě se Pohův přístup nelíbí. Je (a nebo mi to tak prostě příjde) arogantní, nevybíravý a trošku egoistický ale byl bych vůl, kdybych řekl, že já jsem v jeho věku nebyl. Jestli mě označuje za parazita, tak proč ne? Ve své podstatě mě to vůbec neuráží. Hraju tak jak umím - a rozhodně si o sobě nemyslím, že hraju nějak dobře. V porovnání s ostatními bojovníky Juktasu, jsem téměř nic; S naprostou objektivitou to přiznávám, takže označení "parazit" mě vůbec neuráží.
Navíc můžu být rád jen za to, že se o mě vůbec píše! Koukněte, kolik lidí to hraje a jsem to zrovna já, který byl označen za parazita! :) I to je úspěch ne? :-D Je fakt, že za to diplom nedostanu ale což, já to už nějak překousnu! :))
 

DeletedUser9683

Guest
Draku, chceš diplom? :cool::rolleyes::D

//EDIT Ysera: odstraněna citace
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Opravdu se tu chlubíš městem, které jsi získal bez jakéhokoliv odporu? Jestli je to na chlubení, tak tyjo, mám z čeho vybírat :)
 

Thasoss

Grepolis tým
K chlubení to asi není, ale na zesměšnění to stačí, řekl bych. Paraziti si teda berou města, jo? :rolleyes::D
 

DeletedUser12248

Guest
opravdu se to tady změnilo k řešení svých osobních sporů a přeměřování ega kdo ho má větší :) tak v tom dál můžete pokračovat když už nic tak se zabavíte
 

DeletedUser9388

Guest
Škoda, že se tu nenajde víc odvážlivců, kteří by rádi ukájeli své grafomanské choutky psaním blogů ze světa. :) V ideálním případě ještě někdo, kdo setrvá ve hraní až do divů. :)
 

DeletedUser12645

Guest
@Hyperión rád bych vše s tím špehem uvedl na pravou míru...


Někdy v 8 večer mi přišla zpráva od poha203:

podle zdroje vím že hyperion do toho ducha bude sedat zhruba v 21:15:38, máš něco?

Byl jsem na mobilu v této chvíli, tak jsem prostě poslal ohnivky a koldu(skočila 4 sekundy za olky)... Pokračování akce znaš. Vzhledem k tomu že moje kolona jela o 30 minut pomaleji než tvoje... Bylo to vše o náhodě...

Já špehy a nečestnost nesnáším, ale jsem jeden z novějších hráčů, tak když mi poho napsal jeď,tak jsem jel...


Takhle to bylo doopravdy, které z verzí budete věřit je na vás, mě je to celkem šumák, mě vždy bavil jen boj a to byl důvod proč hraji tuto hru
 

Thasoss

Grepolis tým

DeletedUser7082

Guest
V době, kdy Adrenalan ( 30 + min) posílal kolku, která jela déle než hyperionova(10 +- min), tak nikdo o čase nevěděl, byl pouze orientační ...
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Ještě v 8 jsem si byl jistý, že sedne 21:59.39-59 a podproy dopadnou 22:00, kvůli nočáku (aby se využil maximální bonus) .. Špeha jsem nikdy nepraktikoval a ani nebudu. Došel mně o 10 min později tip (nežádal jsem o něj) od naštvaného hráče, že tam bude sedat, ale pouze orientační čas. Když už Vám takové info dojde, tak jsem se nad tím pozastavil. Tak jsem si o tom psal s Adrenalem, on to chtěl zkusit se slovy "třeba se trefím a zapodporují mě", tak jel. Já seděl doma a nechal to být. Kolku bych za to nenarval, protože Hype. měl město hned vedle ducha, ale stihl bych tam načasovat podpory před to (ale nic jsem tam neposlal). Rthonovi jsem napsal, že žádné další info nechci, on to pochopil a nic mi nepsal, ale psal dalším lidem. To mě naštvalo a chtěl jsem tam i končit, protože jak jsem řekl, tohle nemám rád a znechutilo mi to celý svět. Vetřelkyně mě tam udržela, "ach ty ženy", nedá se jim odolat. Shrnu to tím, že jela první adrenalanova kolka, takže tady štěstí bylo. Ano byl hrubý čas, ale bez štěstí se s ním nedalo pracovat .. :) Kdybych toho infa chtěl zneužít, tak tam posílám časované podpory nebo útok ode mě. Žádný ale nejel, protože vím, co by to vyvolalo. :D

A jak jsem psal výše, to že vynášel někdo od Vás všem na okolo, tak není naše chyba. Já jsem dostal TIP, ale následně jsem mu napsal, že další nechci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru