• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
@mikosansobi Nabídl jsem se jednou před x dny, byl jsem odmítnut naprosto hloupým důvodem, že by (dočasný) návrat za účelem proškolení a pověnování se nováčkům byl pro hráče Kocourkov. Více zájem nemám, absence upřímného jednání mě odradila. ;) V tomto směru si tedy nemusí nikdo dělat starosti. A opravdu nemám nic proti se bavit zase o blogu... to by zde ovšem moderátor nesměl rozjíždět nesmyslnou oft-topic řeč o něčem, co není na místě. Ne, není na místě mě brát za nepřítele. Já totiž neberu za nepřítele nikoho z vás, neboť personál hry, nad níž jsem strávil dobré stovky hodin ročně jenom prací, beru za její součást, takže bych to dost dobře nesvedl. :) Je tedy co řešit? Není.

Koneckonců by mě zajímalo, v čem má výtka k poslednímu rozhovoru byla odlišná oproti následným reakcím od jiných hráčů, že tohle vyvolala. Pff, a pak kdo je tu na koho zasednutý. :p
 

DeletedUser7082

Guest
Dneska nic. Ale pokud vše vyjde, tak se máte na co těšit ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
uf, to jsem si oddychnul, že mě nebere Thasoss jako nepřítele (a nikoho z nás)
... to bych mohl na Yukatanu chvilku vydržet.

:) dobrou noc všem :)
 
mám to plný. tak zase zítra.
(..... už jsem slyšel, že Dobien to všechno rozseká na cimpr campr :) třeba budu mít štěstí a jenom to lehce štípne) :) dobrou.
 

DeletedUser7082

Guest
No bude veselo, tyhle ochrany jsou nejhorší .. Doufám, že máš připravenou masu vojáků ..
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Já už hradby na 25. a jen offku stavím, tak snad nesednou
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Dnes 25.2. 2017 ve 20.00 vyjde blog. Trochu netradiční a snad Vám padne do oka a bude se líbit.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Zdravím všechny čtenáře,

dnes zde máme pro některé speciálního hosta: admistrátorku hry Mikosansobi.

Pohodlně se usaďte a přeji příjemnou zábavu.



%C5%BEabi%C4%8Dka.jpg


  • Ahoj, mohla by ses představit čtenářům? Určitě všechny bude zajímat, kdo se přesně skrývá za tak velkou pozicí na CZ grepu.

  • Ahojky, jmenuji se Romča. Ovšem nikdo mi tak neříká. Od té doby, co jsem součástí Innogames, mě všichni oslovují Miko. Nebo taky žabko :D, ale toto je jiná historie. Moje koníčky? Samozřejmě online hry, procházky, kolo, kino, korálkování a jiné kreativní práce, cestování, hudba...

  • Žabka? Jak tohle vůbec vzniklo, vede k tomu nějaká historka? Samozřejmě jsi součástí i jiných her od Inna, která byla/je tou tvou TOP 1 ? 1. film + 1. písnička, co tě teď hned napadly?

  • Žabka je odvozenina mého příjmení a tuto přezdívku mám již od dětství. :D Můj bratr byl žabák a já jeho ségra, postupně se to ustálilo na tu žabku. I můj partner mě tak volá. Občas tím mateme přátele. Ano, začínala jsem na Lagoonii. Bohužel hra nesplnila všechna očekávání a po asi půl roce byla zrušena. Poté jsem dostala nabídku převzít The West. Mno a odtud byl již malý krůček k spolupráci na Grepolise. Kromě toho jsem byla i součástí DK a TW2. Která je TOP? Bohužel žádná, urazila bych ty ostatní. Každá z her je jedinečná a s každou z nich jsem získala spoustu skvělých přátel, s některými se stále setkávám na srazech nebo soukromých akcích.
  • Film Predátor a písnička od Emily Roberts - Santaclara

  • Hráči zde tě znají hlavně díky Grepolisu. Není to tak dávno, co jsi se stala hlavní administrátorkou pro tuhle hru, tudíž takovým českým patronem. Věděla si do čeho jdeš nebo první zkušenosti přišly až s prvními povinnostmi? Byla i chvíle, kdy si litovala nebo proklínala tuhle pozici? Vrátíme-li se ke dni, kdy jsi dostala tuhle nabídku, řekla bys znova ANO?

  • Ano i Ne :D Vůbec jsem netušila do čeho jdu. Hru jsem znala jen okrajově. Jelikož mé povinnosti mi nedovolí, abych "hrála" příliš aktivně. Na tuto pozici jsem přešla po nabídce LCM - Lead Community Manager, která přešla na Grepolis přede mnou a znala mé pracovní nasazení. Začátky jsou vždy krušné. Ale mám skvělý tým a věřím, že Grepolis opět přiláká hráče.

  • Takže jsi byla vhozena do vody a musela jsi plavat. :D Ono počítám, že TW a Grepolis komunita bude odlišná co se týče např. chování hráčů atd. Byl nějaký okamžik, který tě zklamal nebo případně potěšil? Je nějaká věc co se týče Grepolisu, která ti stále dělá problém? Píšeš zde o povinnostech a času, byl svět, kde bys hrála opravdu dlouho? Neláká tě to jít si pořádně zahrát?

  • Určitě jsou okamžiky, kdy si říkám, že bych se na to nejraději vykašlala. To se pak seberu, vezmu kolo a jedu se projet. Když se vrátím, už danou situaci vidím a řeším jinak. Taktéž urážky, bany nebo jiné a v tu chvíli napjaté situace se snažím řešit později. Občas si dávám i den na prozkoumání dané situace a "vychladnutí". Přece jen je to hra a i hráči si uvědomí až druhý den, že se jednalo o blbost nebo jsme se domluvili na nějaké alternativě k oboustranné spokojenosti. Co se týče hraní, nejdéle jsem hrála asi na Gythium, měla jsem až! 4 města. :D :D Ano, 4 města, čtete správně :D Bohužel se má hra nelíbila alianci, která stála proti nám, tak jsem svá města nabídla jednomu hráči a ze světa zmizela. Je to pro mě neobvyklé, protože na jiných hrách, třeba na The West se hráči předhánějí, kdo bude mít adminku ve městě. Všichni ví, že pokud hraji, nezajímají mě profily hráčů, bany, multi. Jsem pouze hráč a nemíchám se do vedení a ani do bojů. Povětšinou jen testuji, že v průběhu hry nedojde k chybě u koupí zlatých mincí, že mise probíhají správně, že lze přidat člena do aliance, zda funguje ticket systém...Momentálně mám město na světě Juktas a asi 9 pozvánek do aliance. Bohužel, moc dlouho tam určitě hrát nebudu. Problém vidím u vstávání ve 2 ráno a kukat na tablet, protože řve, jako by ho na nože brali :D občas hráči využívají pípák k obtěžování spících hráčů.

  • Tak 4 města by ti kde kdo záviděl. Co to zkusit posunout na 8? Když už jsme se dostali k tomu, že se např. na The Westu předhání v zisku tvé osoby. Pod jakými nicky tě hráči ve hře najdou? Stojíš si za tím, že tam jdeš tak, aby hráči věděli a případně mohli u tebe vyhledat pomoc i ve hře? Setkala si se i s nádavkami nebo nářky, že porušuješ pravidla nebo měníš hru ve svůj prospěch? Teď trochu otázka na tělo, stalo se ti někdy, že jsi kolísala na hraně pravidel nebo jsi je dokonce překročila? :D

  • Nevím, jestli bych vydržela až do získání 8 měst :D. Ale proč to nezkusit? Každopádně mě hráči vždy najdou pod mým pracovním nickem mikosansobi. Určitě jsem pro, aby hráči věděli, kdo doopravdy jsem. Proč bych měla skrývat to, že jsem součástí týmu? Hráči zde na Grepolise s tím problém mají. Dle mého je to na diskuzi, myslím, že pokud bych hrála pod jiným nickem a přišlo by se na to, budou všichni plakat, jak jsem určitě podváděla a kolik vojsk jsem si na účet přičarovala. :D To není mým cílem a nikdy jsem to nedělala. Něco jiného je testování nového světa před jeho oficiálním spuštěním. Ale to bylo na jiných hrách. Zde pravidelně testuji funkčnost prémia. A ano, občas jsem se dostala i na hranu pravidel sama. Ale nikdy ne tak, abych tím někomu ublížila, nebo z toho jinak profitovala.

  • Existují doklady o tom, že tvůj partner pochází ze stejných vod nebo spíše prérie. Jak takové seznamování a případně první kroky probíhají? Je to asi něco jiného, než když člověk někoho potká v baru a pozve ho na drink. Pozval tě do salonu na The Westu? Jaké je jeho jméno ? (Myslím si, že spousta mužských hráčů ho bude chtít oslovit právě kvůli tipům)

  • S partnerem jsem se seznámila na DK. V té době jsem nastoupila jako hlavní byrokratka na wiki, postupně jsem přešla na support. Ještě dnes si pamatuji, jak mě jedna členka týmu přidala do úzké skupiny cheathunterů a on se ptal, kdo je to? Tak začala naše první konverzace přes skype. Poprvé jsme se viděli až na týmovém srazu všech her u bývalé administrátorky DK a The West. Láska to na první pohled nebyla :D . Přítel je rodilý Petržalčan z Bratislavy. Každopádně jsme si dobře sedli již na srazu a jeho první pozvání bylo na medovinu. Nechci dělat reklamu, ale pokud někdo z hráčů miluje tuto lahůdku, doporučuji zkusit Dolskou medovinu. Neseženete ji kdekoliv, ale je to nejlepší medovina, kterou jsem kdy pila. Asi půl roku po srazu jsem dostala pracovní příležitost na Slovensku ve Fiľakove na finančním oddělení. Po roce randění na dálku a neprodloužení smlouvy jsem se definitivně odstěhovala do Bratislavy a tady jsem již pátým rokem. Přítel hraje aktivně všechny hry. Tedy téměř všechny. Je členem týmu i na The West pod nickem Navi 93. Znám plno párů, kteří dokonce svůj internetový herní vztah zpečetili manželstvím. Určitě to není o nic rizikovější než najít svou lásku v baru nebo na diskotéce. Náš příběh koneckonců zaujal i tu milou slečnu z InnoGames Tv a dala nám prostor ve videu a taktéž o nás napsali v inno blogu. Officiální Inno rozhovor najde zde
ab_a.jpg

  • Poslední otázka bude kolem tvých plánů. Co bys ráda v blízké době dosáhla, změnila? Na co se můžou hráči těšit?

  • Fíha :D určitě bych chtěla opět dotáhnout hráče sem na Grepolis. Taktéž ale chápu, že dnešní uspěchaný svět již neumožňuje tolik "svobody". Spousta hráčů přejde na jinou hru, nebo v jejich životě nastane důležitý životní milník, který je neslučitelný s online hrou. Co se týče změn...tady mám velmi omezenou moc u herní grafiky nebo některých funkcí. Určitě ale chci, aby hráči měli možnost svými návrhy podpořit tuto hru, získat nějaké zlatky navíc v soutěžích ať už na fóru nebo na Facebooku. Taktéž chci hráčům poděkovat za jejich vášeň pro hru, zpětnou vazbu na aktualizace a herní události, soutěžního ducha a hlavně za to, že jste! Bez vás by Grepolis nebyl.

  • Chtěla bys závěrem říci nebo sdělit něco čtenářům? A co bys řekla na sázku kolem 8 měst výše?

  • Přeji pohodovou hru a pevné nervy. Sázka? O co?
  • [15:55:37] Mikosansobi: pokud dám to, že vydržím hrát s osmi městy na novém světě alespoň týden :D tak se na mě všichni sesypou jako na kobylku :D
    [15:56:35] Overak: Bude sranda .. Jdeme do toho ..
funnyfrogs0052_O.jpg


Dámy a pánové, tohle byla Mikosansobi a já jí tímhle děkuji za její čas. Budu rád za případné reakce, poděkování a zda-li chcete v tomhle duchu pokračovat. A co říkáte na sázku, měla by do toho jít ? Co když to nedá, napadá Vás případný trest nebo opačně odměna ?

Pokud Vás ještě napadá nějaká otázka, tak se ji nebojte položit, Mika alias naše Žabka zde bude přítomná a bude Vám na ně odpovídat.

Přeji hezký večer,
zítra by měl být blog, přátelé !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Zlom jim všem vaz, rosničko. :D

Tenhle rozhovor je určitě posun, byť jsi plně nevyužil potenciál. Ptal jsi se jak víc na ni, tak i na její práci, bylo to takové 50:50 a jelikož obojí je samo o sobě obsáhlé, musel by být celý rozhovor delší. Určitý vzor bys třeba nalezl zde v podobě rozhovoru s Ondrou Skrtym (ex CZ FOE CM). Mno, zkorektovat a hodit někam, kde to nezapadne... možná udělat rozhovor s ostatními členy a hodit to pak všechno na jednu hromadu. Udělat z toho tradici. Poslední rok, možná dva začínají být dost trendy sekce Meet the team. :)
 

DeletedUser1324

Guest
Dobrá práce. Mnohem lepší.
Mě by docela zajímalo, jestli Innogames za takovouhle prácičku vyplácí něco jiného, než zlatky :)))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru