• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7082

Guest
@Třeboňák buď rád, že někdo zlobí, hned máš nepřítele číslo 1 .. :) Ono mě na začátku štve jediné a to že si nemůžu vybrat toho prvního, na koho padne prst
smiley_emoticons_lol.gif


@Sspartacus Masa lidí, která díky počtu buď bude dominovat některé aliance nebo to bude velmi špatné pro ně ..
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser12653

Guest
Třebonák - Ty mě poznáš ?
smiley_emoticons_smilenew.gif
NO chápu to ale kdybyse spojily s Devátou legii tak by bylo těžké je porazit
 

DeletedUser

Guest
No, to se snad nestane..
Většinou to je, že je buď první aliance s akadkou proti všem nebo zase dobrý aliance proti dobrým alianci.. vždy to je nerozhodně..
Ovšem jsem zvědav na to, kdo proti komu bude

Jo poznám.. říkal jsi, že budeš velet barbaru
 

DeletedUser7082

Guest
Kdyby se spojili, tak mají ještě větší problém. Musíte si uvědomovat, že s větším počtem hráčů upadá spolupráce, hůře se hlídají. Nepamatuji si svět, kde by tak velký počet hráčů, kteří nejsou předem domluvení a neznají se, že by něco zmohli. Ale výjimka potvrzuje pravidlo ..
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Škoda, že jsme se v rozhovoru s hráčem o hráči samotném skoro nic nedozvěděli. Drtivá většina odpovědí se dala očekávat, protože ti takhle odpoví 12 z 10 lidí, když to řeknu s nadsázkou. Otázky by to chtělo sestavovat více na míru a nebrat první, které mne napadnou. Možná by bylo super rozhovor dělat live, tzn. otázky jet za pochodu formou reagování na předešlé odpovědi. Místo toho, než aby ses například ptal na nejdůležitější aspekty při náboru, ses mohl dotázat na to, nakolik je otevřený případnému náboru nových hráčů (zda (vzácně) na výjimky, nebo vůbec), zda se v případě někoho nespálil a pokud ano, tak jakým způsobem... a zda by měl nervy někoho nového zaučovat. Když zmínil četbu, mohl ses ho zeptat konkrétní tituly nebo proč zrovna tento žánr nebo jestli i přes oblíbenost tohoto žánru s nějakým titulem i přes tuto příslušnost neopovrhuje. Dále, když došla řeč na to, na jakém světě vydržel nejdéle, možná ses mohl zeptat také, zda skončil někdy kvůli něčemu jinému nebo kvůli čemu by byl schopen skončit, kde jsou jeho meze, a klidně ho navést k napsání i nějakého bizardního (ale stále jakž takž reálného) důvodu. Toť taková rychlá analýza z mé strany.
 

DeletedUser1324

Guest
Vidím to dost podobně jako Thasoss. Takovéhle "rozhovory" mi příjdou dělané jako pro to méně inteligentní publikum.
Na druhou stranu pokud se to líbí zdejší komunitě, tak proč nepsat tenhle odpad dál, že? Lepší psát pro masy než pro elitu.
 

DeletedUser7082

Guest
Pro přiště zkusím live rozhovor ..

@Eldorass jak takovou elitu poznám ? Kdo do ní zapadá ? A dle čeho hráči do takové elity zapadají ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser1324

Guest
Většina to má normálně vytetovaný na čele. Ale tady v tom virtuálním světě se to pozná o něco hůř, to máš pravdu. První rozeznávací znak je ten, že elita rozhodně nepíše slovo "zapadat" tam, kam patří slovíčko jiné. Takže suma sumárum je to jenom o té slovní zásobě a o tom tetování samozřejmě!
 

DeletedUser7082

Guest
Dobře Elito ..
smiley_emoticons_lol.gif
Píši si tvou poznámku do deničku, který nemám .. Až ho jednou otevřu, tak si na ni vzpomenu ..
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Možná je čas si ho pořídit, (j)elito. Určitě ho využiješ. :p Uvidíme, jak ti sednou live rozhovory, teoreticky by to mělo alespoň trochu eliminovat to, co ti bylo nyní vytknuto. Pokud ovšem využiješ jejich potenciál.
 

DeletedUser7082

Guest
Pokud na ně přijde, tak to zkusím. Otázka je, jestli je budu dělat .. To už je druhá věc .. uvidíme od mé chuti ..
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9388

Guest
Rozhovory jsou dobrá věc, ale uvítala bych dozvědět se trochu osobnější věci a názory od těch hráčů. Nicméně chápu, že většina odpovědí bude obecná, aby nechodili příliš s kůží na trh. Za mě mohou být rozhovory klidně delší, ale musí se tam jít na dřeň. Třeba zrovna u Koviho by mě zajímalo jeho hrání v tandemu s Vetřelkyní, proti komu ho nejvíce bavilo bojovat, nebo proč vždy vede nějakou alianci, i když to přímo nekoresponduje s jeho poněkud vznětlivou povahou... Prostě zkusit toho hráče víc odhalit. :) Pokud se nechá tedy... :D

A ty tipy s kým dalším rozhovor: Donnny, Ajana, SirMix, Abatysa

//EDIT Ysera: Sloučen multipost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9683

Guest
Mně se rozhovor moc nelíbil, prakticky jsem se z něj nic nedozvěděl. Možná by bylo pikantnější otázky trochu osobnějšího rázu.
To, že je kovi horká hlava, ví každý kdo grep hraje. Ale na druhou stranu, děláš to ve svém volném čase, zadarmo a máš snahu rozhýbat mrtvé forum. =)
 

DeletedUser7082

Guest
@Thasoss Pokud to chceš dělat pořádně a dle sebe, tak si založ svou rubriku. Já si píšu blogy dle sebe Thassi, pokud mi napíše někdo normálně, co se mu zde nelíbí, tak ty chybičky odstraním. Bohužel tvým rýpáním a arogantním odpovídáním jsme se dostali k tomu, že tvůj názor není pro mě důležitý. Doufám, že to chápeš a nebudeš zbytečně mrhat svůj čas. Jinak koukám, že máš nějaký problém a blog v tom jen tak nebude, tak mi napiš zprávu, tam jsem schopen s tebou vést diskuze a pomoci ti. Ale na fóru nečekej ode mě odpovědi.

Přeji ti hezký den a trochu povyražení o víkendu.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

mikosansobi

Grepolis tým
Budu ráda, pokud budeme pokračovat v diskuzi na téma blogů a zajímavých hráčích/aliancích. Thassi, děkuji za ochotu, ale kontrola týmu je již pouze na mě a určitě nebudu v blízké budoucnosti hledat dalšího kontrolora.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru