• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o Delfách

DeletedUser

Guest
Paysafecard prídeš do stánku kde ich predávaju kúpiš za 10-30€ aj viac a potom keď pôjdeš kúpiť zlatky tak dáš na taký zámok a tam vložíš kód co máš na bločku
 

DeletedUser

Guest
No to je super sem neco také počul už na steam si chalani chodili tak kupovat hry cez takéto neco ale nevedel sem že to je toto a funguje to aj na Grepolise no tak ked sa mi podarí zajtra do stánku tak ma uvidíte v top ranku :D
 

DeletedUser7082

Guest
Jen, ať tě tam vidíme třeba po měsíci .. :D Na začátku to není tak moc vypovídající
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Šak jasné no ked sa tam nezačlením alebo ked sa ke mne nikdo nezačlení tak to možno zabalím ale inak si verím :D
 

DeletedUser10231

Guest
Ono za pár drobných je to něco jiného než lidi který přijdou a nacpou do startu hry 2-5k a myslí si že jsou neuvěřitelní machři...
 

DeletedUser7082

Guest
Dá se to i bez velkého množství zlacení... :) Stačí aktivita a jde se udržet v top 15 .. Samozřejmě prémium správce, a další beru automaticky .. :)
 

DeletedUser10231

Guest
Jasný, to co jsem popisoval je ale něco co lidi opravdu dělají, začínají na nějakém světě a jdou do toho se zlatkama třeba za 5k, takové lidi už jsem zažil, zpravidla se jim povede vybudovat si takový náskok že se proti nim i v pozdějších fázích těžko bojuje.
 

DeletedUser7082

Guest
Tak to s tebou nesouhlasím ..
smiley_emoticons_no_sad.gif
Zažívám tohle na každém světě a tento člověk i upadne a už jsem i zažil to, že takovému hráči se povedlo vzít město ... Ono event dost hýbe světem, tam se dá snížit i delší absence na serveru s dosti zlatkami ..
 

DeletedUser

Guest
No na slovenskom grepolise mame takú legendu ktorá nabúcha zlatky na začiatku robí strašného frajera a do 3 mesiacov uz je prebraný alebo "skončí"
 

DeletedUser10231

Guest
Tak to s tebou nesouhlasím ..
smiley_emoticons_no_sad.gif
Zažívám tohle na každém světě a tento člověk i upadne a už jsem i zažil to, že takovému hráči se povedlo vzít město ... Ono event dost hýbe světem, tam se dá snížit i delší absence na serveru s dosti zlatkami ..

Nějak mi to dneska nemyslí, šlo by to napsat ještě jinak? :D
 

DeletedUser7082

Guest
Nechtělo se mi to rozepisovat, ale zlacení na začátku není tak podstatné jako zlacení u eventu, na začátku si vyzlatíš město, ale i tak musíš čekat s ochranou a mnohokrát jsem zažil, že i hráči, co takhle vyzlatil město, tak se mu sebralo město..

A další věc, dost světů jsem jel pouze zlacení prémka (správce, velitel, ...) a to bohatě stačí, sice to vyžaduje aktivitu, ale i pouze s tímhle se dá udržet v top 15 :) I přes ten event se dá udržet, jen to chce trochu více plánovat, jak naložíš s jednotkama
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser10231

Guest
Ale pokud vím tak zlatkama jde krátit výzkumy a rekrutaci armády a tohle jsem myslel, body samy o sobě nevyhrávají.
 

DeletedUser7082

Guest
Jo to dají, tím jsem myslel vyzlacení města, to bude i pár bláznů tady, ale sám o sobě si myslím, že jsou tihle lidi neškodní proti dobře fungujícím a aktivním lidem .. :)
 

DeletedUser10231

Guest
Akorát je prostě rozdíl jestli máš 1000 jednotek za normální dobu nebo 3000 za stejnou dobu když použiješ zlatky :) no nic, těším se na vás za pár hodin ve hře!
 

DeletedUser12455

Guest
dokud máš jedno město je to trošku blbý když si tě někdo vyhlídne takovej ale pak už je ti jedno jestli má o 15 měst víc a armádu 3x takovou.
 

DeletedUser7082

Guest
Souhlasím s Kcalem .. :) Mimochodem, zdravím, chystáš se na delfy ? Nebo zůstáváš jen při Korintu ? :)
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12455

Guest
Určitě se tam chystám sem spíš na to dobývání :) a moralka tam není to je taky super. na korinu je celkem nuda nikdo na mě neutočí a když zautočí tak nedokončí :) no už se na delfi teším jak malej :D
 
Nahoru