• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o Delfách

říkáme tak reportu o dobývání... jak můžeš sledovat co jede na kolku v městě, kolik utoků a kolik podpor a podle toho se rozhodnout... a vidí aktuální stav vojska.... jenom velká škoda, že se nedá hodit na forum i z mobilu...
 
Já mám třeba appku na mobilu a jde mi to z mobilu na fórko hodit. Jinak, nevíte v kolik hodin přibližně se bude ten svět zítra spouštět?
 
to je naprostá jednička v nových věcech co přidali do hry... perfektní věc... kolikrát se stalo, že někdo hodil na forum, sedí mi v městě, prosím shodte mi to a zmizel a my jsme jeli naslepo a nevěděli co taam je... u tohodle máš perfektní přehled a dělá to tu hru mnohem zajímavější... navíc ti celá aliance může hlídat tvoji kolku, když někde sedneš... takže nemusíš mít strach, že by na ni někdo vyjel a ty sis toho nevššiml...
 

DeletedUser7082

Guest
Zombicz - počítám cca kolem 10 ráno .. Je to takový centrální čas pro nové věci jako jsou eventy, světy atd.. :)

Jo, bez telky by to nešlo, abych pravdu řekl, tak hraju od Bety, ale že by telka nebyla si nepamatuji ..
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, nakuknem aj ja kedže neviem kedy na SK pustia nový svet. Síce ten starý dobývací systém a nočňák od 23-7 je pre mna taký nudný, ale šak všetko co má svoje nevýhody má aj výhody. Pár príspevkov vyššie čítam že svet sa pustí okolo 10 pondelok?
 

DeletedUser7082

Guest
Já osobně si myslím, že 10 ráno +-, protože takto vycházeli většinou zbytek světů, ale netroufám si to říci přesně, ono je to na Němcích .. :)

Ale svět bude pecka, čím více lidí, tím lépe! :)
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser

Guest
Idem sem hrať určite vezme má niekto ku sebe ? Hlavne niekto kto tu je nonstop :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Určitě nějak mezi 10:00 až 14:00... je to na domluvě Lead Community Managera s jeho podřízeným Community Managerem. Potvrdit to musí oba, spustit může kdokoli z nich. Svět už fakticky (technicky) vzato několik dní běží, předevčírem jsme ho akorát nakonfigurovali a aktuálně je podrobován testům, během nichž jsme sice odhalili chybu, nicméně není tak zásadní, že by dle mého měla nějak promluvit do příkladného odkladu otevření světa.
 

DeletedUser7082

Guest
No snad to nahodí už na to 10. hodinu .. :D Nerad bych tady čekal a aktualizoval co chvilku celkem 4 hodiny
smiley_emoticons_panik4.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Uvidíme. Musí si najít čas LCM, CM a samozřejmě i systémový administrátor, který nejenže svět implementuje, ale před otevřením ho ještě musí zrestartovat. Minulý svět byl např. otevřen snad kolem 11. hodiny, jestli si dobře vzpomínám. :) A pokud nebudeš první registrovaný, tak se nic neděje, ne?
 

DeletedUser7082

Guest
Rozumím, no nejde o to být první na světě, ale těším se a už chci klikat, nemoc mě leze na hlavu ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Sem si chystal prachy na zlaťáky ale jaksik mi nechodí karta z banky :/ Sem zvedavý či mna ten svet chytí aj ked nebudem moct zlatkovat jak ďábel :grr
 

DeletedUser10231

Guest
Jo já to dělám taky, vždycky posbírám drobáky a jdu koupit PSC, je to i nejbezpečnější pokud člověk moc nevěří internetovým platbám.
 

DeletedUser

Guest
Moc nerozumím temu PSC jak to myslíte :D Rád by sem to trošku opísat co a jak lebo v hotovosti prachy sú :D
 
Nahoru