• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Hrdinům!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Nebude to na žádné z verzí. Já tu nakonec ještě budu bit, že jsem o tom dal vědět s předstihem a nenechal hráče překvapit. :)
 

DeletedUser10159

Guest
Co? tak když nebudou na žádní verzi tak je to kníčemu!!!
 

DeletedUser

Guest
Myslí jazykovou verzi...

Jinak, podle Johnnyho je to taky na nic, když nebudou na světech již započatých... Nevím jak na ostatních verzích,ale u nás se na ně většina hráčů těšila...
 

DeletedUser10895

Guest
Zdravim vim ze datum zavedeni hrdinu neni zname ale planoval jsem zacit hrat rho stim ze se tam v brzke dobe zavedou hrdinove takhle bych si spis pockal az se zavedou hrdinove (predpokladam ze se spusti hned novy server snema:D) tak jsem se chtel zeptat jestli se uz nevi priblizny cas zavedeni tyden, mesic, pul roku ?:)
 

DeletedUser10159

Guest
Odpověd

Kdyby to věděly moderátoři tak by to bylo v důležité oznámení.

štírek
 

DeletedUser10544

Guest
S hrdiny už se mi to zdá přeplácané. Roky hraju grepolis a jen kvůli tomu, že je to alespon trochu realistické. Lehké na pochopení a jednoduché na to, jak je to hezká hra.
 

DeletedUser7382

Guest
Ach jo já si myslím že ti hrdinové asi vůbec nebudou:(
Ale to neříkej nebo to přivoláš!
Ale hrdinové určitě budou. :) Hrdiny naplánovali, vyvíjeli, teď se testují a brzy se začnou zavádět na nově nastartované světy (kéž by i na rozběhnuté, vhodná by byla ta anketa, mimochodem skvělý nápad).
Možná to byl pokus o zklamaně naladěný a trochu nadsazený vtip. Aspoň tak jsem to pochopil a docela mě to pobavilo. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9519

Guest
Já bych chtěl mít tak, aby hrdinové nebyli ve všech světech (pokud možno -> hlasování na každém světě).
Podobně jako morálka, by hrdinové mělo mít funkci: aktivní / neaktivní. Lišilo by se nastavením světa.
Myslím si, že je spousta hráčů, kteří chtějí a nechtějí hrdiny, podobně jako morálka.
 
podle té předposlední věty to vypadá, že inno zatím neshodilo ze stolu možnost, že by hrdiny přidalo i na stávající světy?
 
mám otázku k hrdinům, ted se nám stalo na sigme, že Andromeda při utoku na město přišla o druhý level.... tento druhý level se ji obnoví, anebo musí být vyzkoumám znovu?
To samé, pokud padne hrdina a má třeba deset levelů, při obnově mu levely zůstávají anebo se obnoví do prvního levelu?

na wiki k tomuhle nic není
 

Thasoss

Grepolis tým
Na wiki k tomu nic není, protože to neexistuje - Hrdina nepadá o level. On prostě padne a pak musíš čekat, až se doléčí. :)
 

DeletedUser

Guest
Rito, hrdina mi parkrat odesel na Olymp, ale neprisel jsem ani o jeden level. Ted mam Adu na 9ce..

Dotaz na adminy co se tyce ostrovnich misi. V tomto clanku vyvojaru se pise ostrovni mise jsou castejsi ze zacatku hry a v pozdejsi fazi, kdyz ma hrac uz starost s nekolika polis, je jich mene.

Island Quests spawn once every set amount of hours, whereas the timeframe depends on your progress in the game. You will see Island Quests more frequently in the beginning of the game compared to a later stage when you already have dozens of towns. This is because players with many towns already have a lot of other stuff to do. But don’t worry, the rewards will scale in power so you won’t miss anything from having Island Quests more seldom.

V pripade predstaveni hrdinu, byla tato vlastnost upravena? Aby bylo napriklad mozne dostat vsechny hrdiny do roka na max uroven.

Dekuji za odpoved
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru