• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

Já jsem se hlásil k vám do ally ještě když se formovali aliance, arogantně si mě odmítl. Já proti vám bojovat nechtěl, vy proti mně ano, tak nerozumím co mi tvoji poskoci do zpráv vypisují, noční hraní si jim zařídil ty (v ally ses předpokládám nepochlubil jak si 26x pípnul seala v nočáku... zas jen hnusák seal co bezdůvodně jezdí na spoluhráče, žejo :D )

No tak tvuj kamos seal to tvrdi... uz tady to vyzni dosti vagne.
A ja tvrdim ze i pipate, tedy... ja osobne jsem byl pipnut sealem pouze jednou (coz mohl byt rekneme... omyl) ale dle ostatnich hracu i vyslovene pipate, nebo aspon seal v nb, pokud proste netrefi offku tak pipa a jede na dalsi, tak nejak mam ja info, na 100% to tvrdit nemuzu ale taky nemam proc tomu neverit.

Jo, a kdyz ted ctu o tom "arogantnim" odmitnuti, tak... arogantni nevim zda to bylo ale aby nekdo kdo tu mesic mlel blbosti, kydal tu na me mi pak psal o vstup do ali... nevim co cekas ze te prijmu s otevrenou naruci? ale zrazu uz jsem ti asi takovy ubozak nepripadal kdyz jsi se pokusil pridat do nasi party.
ja ti tehdy jen napsal ze se budu tvarit ze jsem tuhle zadost o vstp nikdy nevidel abych si o tobe nemyslel ze jsi jeste vetsi pokrytec nez si myslim ted... pokud je to arogantni, tak jo, jsem arogantni :D
 
No tak tvuj kamos seal to tvrdi... uz tady to vyzni dosti vagne.
A ja tvrdim ze i pipate, tedy... ja osobne jsem byl pipnut sealem pouze jednou (coz mohl byt rekneme... omyl) ale dle ostatnich hracu i vyslovene pipate, nebo aspon seal v nb, pokud proste netrefi offku tak pipa a jede na dalsi, tak nejak mam ja info, na 100% to tvrdit nemuzu ale taky nemam proc tomu neverit.

Však já se o sealovi nevyjadřuji. Nevím, jestli ho někdo pípal v noci nebo ne. Vím jen, že jsi mě pípal ty po 6. hodině ráno. A pak ještě párkrát Kovenant v NB.
 
Ano, a uz jsem zde rekl ze jsem se nechal unest v to rano a ze uz jsem to pak neopakoval.
Kove vas pipal ale ja se mu nedivim. Vzbudili jste ho tak vzbudil on vas. To bylo myslim taky predtim nez jsem mluvil s Porytym o pravidlech. Ale mam za to e ty pravidla se uz stejne 100x porusili pak z obou stran takze jsou asi uplne irelevantni a zkoumat kdo byl prvni se mi fakt nechce.
Kazdopadne moji lidi v noci spi a pochybuju ze by zrovna nekdo z nich byl iniciatorem. Iniciatorem je to vase "hrdinske" sbirani bb v nocaku.
 
Však tady nikdo iniciátora nehledal. Jen se snažím poukázat, že nejste svatí tak, jak se většina z vás prezentuje. Ale opravdu si cením, že jsi uznal chybu :)

Myslím, že můžeme celou tuto diskuzi uzavřít tím, že tohle je jeden z naprosto nejvíce nesmyslných eventů, který byl od vývojářů do hry přidán. Nejen zlatičům, ale naprosto všem dává neskutečný množství ingame výhod, který se prostě nedají vyvážit aktivním hraním. Ten svět už je teď o tom, že si slabší aliance napíšou těm větším a každé dobývko se jede velkým množstvím letek odpalovat...
 
Myslím, že můžeme celou tuto diskuzi uzavřít tím, že tohle je jeden z naprosto nejvíce nesmyslných eventů, který byl od vývojářů do hry přidán. Nejen zlatičům, ale naprosto všem dává neskutečný množství ingame výhod, který se prostě nedají vyvážit aktivním hraním. Ten svět už je teď o tom, že si slabší aliance napíšou těm větším a každé dobývko se jede velkým množstvím letek odpalovat...
110% souhlas
 
Však tady nikdo iniciátora nehledal. Jen se snažím poukázat, že nejste svatí tak, jak se většina z vás prezentuje. Ale opravdu si cením, že jsi uznal chybu :)

Myslím, že můžeme celou tuto diskuzi uzavřít tím, že tohle je jeden z naprosto nejvíce nesmyslných eventů, který byl od vývojářů do hry přidán. Nejen zlatičům, ale naprosto všem dává neskutečný množství ingame výhod, který se prostě nedají vyvážit aktivním hraním. Ten svět už je teď o tom, že si slabší aliance napíšou těm větším a každé dobývko se jede velkým množstvím letek odpalovat...
a skonci ten event ako zacal :D nikto nebude mat letky :DDD(okrem zlatkarov)
 
Docela prdel to tu číst, nakonec jsme se dozvěděli, že vlastně arci nepípal ale normálně útočil a jedinej kdo tu pípal je endre o_O
 
Asi tolko k tomu pipaniu:


No tak to asi dopadne no :)
Kovenant dne 11.04.22 v 07:29
on nepipa len mna, to je ten problem, pipa ally, tak mu dohovorte alebo to naozaj dopadne ako pises
ArcimagQ dne 11.04.22 v 07:27
Tak buď inteligentní a vyřiď si to s ním sám. Hráč tvého kalibru snad zvládne sejmout bezcenný hmyz seala, ne? Takto to dopadne tak, jak jsem psal.
Kovenant dne 11.04.22 v 07:26
Pozri sa ked pipa kazdu polhodinu hodinu celu noc, tak co cakas, ze to necham tak, odnesu to vsetci
ArcimagQ dne 11.04.22 v 07:25
Super strategie. Tak se teda budou pípat celé obě aliance navzájem :)
Kovenant dne 11.04.22 v 07:12
Ahoj. Mozes pipat som uz hore :) Si to vyrieste so sealedfate, kolko krat pipne v noci on, tolko krat bude prepipana cela ally.
 
Asi tolko k tomu pipaniu:


No tak to asi dopadne no :)
Kovenant dne 11.04.22 v 07:29
on nepipa len mna, to je ten problem, pipa ally, tak mu dohovorte alebo to naozaj dopadne ako pises
ArcimagQ dne 11.04.22 v 07:27
Tak buď inteligentní a vyřiď si to s ním sám. Hráč tvého kalibru snad zvládne sejmout bezcenný hmyz seala, ne? Takto to dopadne tak, jak jsem psal.
Kovenant dne 11.04.22 v 07:26
Pozri sa ked pipa kazdu polhodinu hodinu celu noc, tak co cakas, ze to necham tak, odnesu to vsetci
ArcimagQ dne 11.04.22 v 07:25
Super strategie. Tak se teda budou pípat celé obě aliance navzájem :)
Kovenant dne 11.04.22 v 07:12
Ahoj. Mozes pipat som uz hore :) Si to vyrieste so sealedfate, kolko krat pipne v noci on, tolko krat bude prepipana cela ally.

Tak znovu a opět. Nikdo tě nepípal. Oba jsme jeli ostré útoky a rozhodně to nebylo co půl hodiny a celou noc. To že si asi 3 útoky za noc klasifikuješ jako pípání a pak nazpět vyloženě pípáš úplně všechny, tak to už za mě v pořádku není. Ale chápu, že máš jiný myšlenkový pochody a morální metr :)
 
Tak znovu a opět. Nikdo tě nepípal. Oba jsme jeli ostré útoky a rozhodně to nebylo co půl hodiny a celou noc. To že si asi 3 útoky za noc klasifikuješ jako pípání a pak nazpět vyloženě pípáš úplně všechny, tak to už za mě v pořádku není. Ale chápu, že máš jiný myšlenkový pochody a morální metr :)

Ukaz mi vypisy z tych ostrich utokov? ;) Ale ked to hraju deti je to tazke no, budu si dupat svoje... A k tomu nikto tu nepisal o tebe, takze si neser do papule a este takto verejne, v noci pipal len tvoj kamos Seal
 
Arci, Seal pípa... Pokud vám říkal že ne tak zase jen lže... Už tady jednou lhal když se mě snažil očernit že jsem pípal v noci což jsi ty sám dementoval... Tak proč nemohl lhát i vám?
Ja o tobě neříkám že pípaš ale seal ano...

Edit: poslední noci už býva klid bavíme se jen o této době co se zde rozebírá. Doufám že to tak i ostane
 
Ajtak to tu nema zmysel, len som chcel ukazat ako to vlastne je ked ste ma tu rozoberali. Vy si budete tvrdit svoje a ja si priznam ze moje pipanie v tu noc bolo, aj ked len reakcia na seala... a kazdy si moze poratat kolko krat to bolo, ked pipol on tak som reagoval :) a ak je chlap, podla foto co som videl tak asi skor nie, tak si to prizna aj sam... ale na to by musel mat gule
 
Ukaz mi vypisy z tych ostrich utokov? ;) Ale ked to hraju deti je to tazke no, budu si dupat svoje... A k tomu nikto tu nepisal o tebe, takze si neser do papule a este takto verejne, v noci pipal len tvoj kamos Seal

Nemůžu ti ukázat žádné výpisy, protože jsi do minuty psal, že jsi u toho. Tak jsem útoky logicky stáhl. Obrázky toho nemám... A nikdo nepsal o mně? Však je tam zkopírovaná tvoje zpráva, kterou jsi psal mně :DDDDD
 
Nemůžu ti ukázat žádné výpisy, protože jsi do minuty psal, že jsi u toho. Tak jsem útoky logicky stáhl. Obrázky toho nemám... A nikdo nepsal o mně? Však je tam zkopírovaná tvoje zpráva, kterou jsi psal mně :DDDDD
No ale tema bola seal, ked si pozries cas je to po 7 hodine, zase chcete len prekrucat aby ste neboli vy za debilov :) Ukaz mi tie ostre od seala v noci :) a neviem ci s nim spavas ked vies kolko krat utocil s "ostrimi"
 
Miláčkové - prosím - my také byli na jednom světě pohádaní kvůli pípání/útokům v noci, ale nebyla potřeba, aby to věděla celá Grepo komunita :D
Znormalizujme netahání všeho na fórum :p

P.S. já dobývka nikdy nehrál, mám na to moc osobního života, ale z mých znalostí se tam vždy útočilo hodně v noci (pokud se bavíme o sedání kolkou a ostrých útocích), tak se divím, že se to tak hrotí O.O
 
Nahoru