• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

Koudy ale tady to je o tom že se udělala nějaká domluva o pípání kterou my dodržujeme a oni ne... A ještě se ani neumí přiznat že ji nedodrzujou
 

Thasoss

Grepolis tým
Dřív se dělalo, že když nějaký hráč porušil mezialianční dohodu a protistrana to doložila, tak se dotyčný prostě vyhodil a vlastní si ho rozebrali. Občas se tu objeví tesknění nad starým dobrým Grepolisem... a v ledasčem je na samotných hráčích, jestli se vrátí ke starým pořádkům. :cool:
 
Dřív se dělalo, že když nějaký hráč porušil mezialianční dohodu a protistrana to doložila, tak se dotyčný prostě vyhodil a vlastní si ho rozebrali. Občas se tu objeví tesknění nad starým dobrým Grepolisem... a v ledasčem je na samotných hráčích, jestli se vrátí ke starým pořádkům. :cool:

Přesně tak. Pojďme vyhodit a rozebrat seala! :D
 
Ja bych rekl ze driv platili ve hre i nejake zasady slusnosti. Neutoceni v nocniku bylo jednou z nich. Opravdu nepochopim proc to mate za potrebi, prisli jste sem jak velka voda ale zatim to je vrchol vasi snahy ty nocni utoky. Krome toho jste zatim ukazali ze mate kamarady co vam stavi mesta at muzete zlatit sloty, taky ze se umite mezi sebou nebodovat. A taky jste se pokakali z 10k bir kdyz jsme vam sedli... Opravdu jsem cekal ze predvedete neco vic kdyz jste tak dobri hraci. Nerikam ze my vam sedame kazdy den ale kdyz bych to mel merit tak my jsme lehce nad nulou a vy jste naopak klesli pod nulu...
 
Ja bych rekl ze driv platili ve hre i nejake zasady slusnosti. Neutoceni v nocniku bylo jednou z nich. Opravdu nepochopim proc to mate za potrebi, prisli jste sem jak velka voda ale zatim to je vrchol vasi snahy ty nocni utoky. Krome toho jste zatim ukazali ze mate kamarady co vam stavi mesta at muzete zlatit sloty, taky ze se umite mezi sebou nebodovat. A taky jste se pokakali z 10k bir kdyz jsme vam sedli... Opravdu jsem cekal ze predvedete neco vic kdyz jste tak dobri hraci. Nerikam ze my vam sedame kazdy den ale kdyz bych to mel merit tak my jsme lehce nad nulou a vy jste naopak klesli pod nulu...
driv se nezlatkovalo
 
Ja bych rekl ze driv platili ve hre i nejake zasady slusnosti. Neutoceni v nocniku bylo jednou z nich. Opravdu nepochopim proc to mate za potrebi, prisli jste sem jak velka voda ale zatim to je vrchol vasi snahy ty nocni utoky. Krome toho jste zatim ukazali ze mate kamarady co vam stavi mesta at muzete zlatit sloty, taky ze se umite mezi sebou nebodovat. A taky jste se pokakali z 10k bir kdyz jsme vam sedli... Opravdu jsem cekal ze predvedete neco vic kdyz jste tak dobri hraci. Nerikam ze my vam sedame kazdy den ale kdyz bych to mel merit tak my jsme lehce nad nulou a vy jste naopak klesli pod nulu...

Opravdu chceš měřit síly, když je event? Těším se, až všem dojdou letky (s tímhle eventem tak za měsíc a půl :D) a budu vám sedat v noci na full červené ostrovy. A když to nevyjde a odpálíte mě? Nevadí, deffka se dostaví a jedu znovu.
 
ale v mensej velkosti
Hele já tuhle hru hraji víc než polovinu mého života, takže se celkem vyznám si dovolím tvrdit. Velkých zlatkářů je pořád +- stejně. Akorát ubylo těch normálních hráčů, takže poměrově nyní doopravdy asi více zlatičů je. A zlatky význam hrají. Nezlatkáři musí chodit na nové světy, vykupovat trhy a být rozumní s tím, kde je pak investují a za co
 
Ale vsak utoky v noci jsou povolene
smiley-emoticons-freu-dance.gif
 
Zlatilo se pořád a dost jen to hrálo víc lidí tak to nebylo tolik vidět :D
Ano zlatilo proti zlatičum, ne proti hráčům co hrají jen for fun a více méně bez zlaték a jde především o to extrémní zlacení, které ne že jenom porazí hráče ale donutí ho s hrou úplně skončí, jelikož pokuď takto tady fungujete nějaký čas na těch světech, nemůžeš se divit že tu nikdo už nehraje....Chápu že vás to baví, ale to pánove nejde takto :D.

Ale vsak utoky v noci jsou povolene
smiley-emoticons-freu-dance.gif
Beru tě za slovo :)
 
Ano zlatilo proti zlatičum, ne proti hráčům co hrají jen for fun a více méně bez zlaték a jde především o to extrémní zlacení, které ne že jenom porazí hráče ale donutí ho s hrou úplně skončí, jelikož pokuď takto tady fungujete nějaký čas na těch světech, nemůžeš se divit že tu nikdo už nehraje....Chápu že vás to baví, ale to pánove nejde takto :D.
Aha já nevědel že ty zlatiči byli tak šetrní(a neveřím že byli). A dotaz co bereš jako extrémní zlacení? Jak poznáš kdo kolik zlatí by mě zajímalo.
 
Tak by si mě pak mohl založit za stáre dobré časy na Zakrosu :D. Sice ješte nevím jak andel pozná zlatiče ale rád bych byl v extremní zlatič :D
 
Nahoru