• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

DeletedUser5989

Guest
Se zbláznila, spamuje mi zprávy
smiley_emoticons_irre4.gif
.
Asi chce, abych měla z té 43. pozice trauma
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9938

Guest
nebudu už nic psát jen ukazuješ co vše neznáš, na světě Omikron jsem byl jeden ze zakladatelů a kde jsme získali kurunku, doplň si znalosti než něco můžeš tvrdit

Ty lžeš až se ti práší od huby. Pravda je jen, že jsi na Omikronu získal korunku,ale zapomněl jsi napsat, že to to bylo díky tvému "VZPŘÍMENÉMU" přestupu k nepříteli těsně před divama :-D. Rozhodně jsi nebyl zakladatelem vítězné ali, tak nám tady nelži.
 

DeletedUser10779

Guest
Pokud vím,tak Topfix byl jedním ze zakladatelů Království stínů. Stíny vznikli až sloučením aliancí,kde byl Topfix zakladatelem,tak nevím o jaké nepravdě tady zase někdo mluví.:) Ale v konečném důsledku byl zakladatelem vítězné ali.
 

DeletedUser9938

Guest
Tak to bohužel máš špatné informace.Topfix byl možná zakladatelem aliance Black dragons,potažmo Pravary-black dragons(pamatujili si správný názvy), se kterou pak přešel pod naší vlajku (Conguerors) a společně jsme válčili s Královstvím stínů, které jak je již známo nakonec svět ovládlo. Ale rozhodně nebyl zakladatelem vítězné ali. Naopak do této ali přestoupil společně s několika jeho věrnými (s vidinou pravděpodobného vítězství) těsně před divama a tím nám nabourali ostrovy, které jsme měli na divy připravené. Přímo bych řekl, že to byl z jeho strany plánovaný podraz, zkrátka prasárna, ale někdo na to má silný žaludek a takový herní styl mu vyhovuje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10981

Guest
ano byl jsem jeden ze zakladatelů vítězné aliance to je prostě pravda a co se týká narušení ostrovů nevim který jsme vám narušili, jednoduše jste se odtěhovali uplně někam jinam a nám jste nechali jen ostrovy kde nikdo jiný pomalu nebyl a žádné zabezpečení a pokud dobře víš tak členem vaší aliance jsem byl zhruba 3-4 týdny a za mě osobně byl jsem proti spojení svámi, bohužel jsem podlehl většině aliance
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9938

Guest
Nemohl jsi být zakladatelem Království stínů jednoduše proto,protože jsi tam přetoupil až od nás. Jestli jsi po přestupu dostal práva zakladatele je věcí druhou,ale ani té nevěřím. Protože taková práva se nedudělují jen tak na potkání. Ale to je fuk. Je pravda že dlouhodobým členem naší ali jsi nebyl,ale už před vaším přestupem k nám jsme byli delší dobu spojenci a sloučili jsme se především kvůli divům, které byly za dveřma a bylo potřeba na ně připravit ostrovy.Pokud si pamatuješ,tak jsme původně měli stavět více divů a rozdělili jsme si na to i ostrovy. Něteré na severu M44(ve vaší oblasti) a zbytek na M33 (kam se v průběhu světa naše ali rozšířila). Tímto odchodem několika hráčů jste nabourali plán na stavbu divů na M44 a museli jsme stavět pouze na M33. Takže toto nabourání ostrovů jsem měl namysli.Navíc si nemyslím, že je úplně normální a běžné přecházet k někomu s kým celý svět válčím.Ale to už je o tom žaludku, o kterém jsem psal výše.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10981

Guest
pokud si dobře pamatuješ tak od samého začátku jsme byli nepřátelé takže jsme bojovali proti sobě tak už bylo nenormální když jsme se spojili takzvaně což i ty komentuješ -Navíc si nemyslím, že je úplně normální a běžné přecházet k někomu s kým celý svět válčím
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9938

Guest
Myslím,že moc dobře víš jak jsem to s tím přestupem k nepříteli myslel.Přestože jsme spolu na začátku válčili,tak naším(Conguerors) hlavním nepřítelem bylo vždy Království stínů ať se jmenovali tak a nebo onak.Nebudu tady už více Omikron rozebírat, protože tohle fórum má být především o dění na Ypsilonu. Jen jsem chtěl poukázat na to jak jsem tě poznal já. ..a zatím si stojím, že tvé jednání ve hře nebylo vždy tak férové jak popisuješ.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nechci vám skákat do řeči . Nevím co tak strašného Topfix provedl, že si skrz něj nevidíte do pusy, ať už v tomto příspěvku či jinde, ale jak se říká, kdož jsme bez viny hoďte první kamenem a jak čtu tak jste všichni nevinní jak to jehňátko boží . Kamelot jsem založila já s Hamikem a nikdy jsem si nemyslela, že hráči ali s takovýmto názvem propadnou takové nevraživosti, zášti a pomstychtivosti.Pokud to tak není , je zajímavé , že 80 % ali na Ypsilonu je proti vám. Co vám dává právo soudit a odsuzovat?
Jak je zde řečeno je to hra , tak hrajte a bavte se a neřešte tady nesmysly. Nevyhrožujte, protože i to se každým dnem může otočit proti vám. Zkrátka se chovejte tak, jak byste chtěli , aby se chovali ostatní k vám. Buďte dobří L.

Tak sa konečne pozrite pravde do očí, to že sú proti nám je dôkaz toho že sme dostatočne silný vyhrať. Aj napriek ich prevahe sme to dokázali zatial zvrátit iba vďaka našej šikovnosti a správnej stratégii, to je pravda lebo prevahu v počte nemáme.

A kto čo pokazil? Odpovedz na par otázok sama sebe:

1 Kto zrušil spojenectvo?

2 Kto koho označil za nepriatela?

3 Kto premennoval Alianciu aby všetkým bolo jasne že hra proti nám?

4 Kto sa spojil z dovtedy nepriatelom len aby mohol na nás utočiť?


A dôvod? Vedenie malo iba niekolko jasných cielov ktoré akademka v osobe Top ceruzky neakceptovala a to. Dobíjať nové mesta max 1 ostrov pod čiarov mora M55. A aj toto sme ešte vedeli akceptovať, ale to že Top zahlásil že naša akademka si bude stvať vlastný div bol teda uplný sci fi výrok schizofrenika, lebo ako chceš byť súčasťov celku ked si budeš stavať vlastný div ako uplne iná aliancia.

Ak ti toto všetko nedáva jasný zmysel, netreba viac slov, iba si to prečítaj znova a od začiatku.


SuperMAN
smiley_emoticons_transformer.gif
 

DeletedUser

Guest
kdybych si něco vymyslel tak bych to přiznal ale je zde jedna maličkost Kamelot používá ke komunikaci TS a byli jsme na něm všichni a tam samotní hráči toto domlouvali jak a co a když bylo potřeba tak okamžitě verbovali ať tam ten a ten skočí mrknout jak to vypadá popřípadě poslat armu, jenže tohle vy bez možnosti používání ts se nikdy nic nedozvíte jen zkresléné informace a to že 5mifo5 dostal na sk globál ban je nejspíš také výmysl a už slyším tu reakci jelikož to jediné vy umíte a jen se divím jak dotyčný mlčí, aby se nemuselo přiznat ktomu co píšu

Tak poď moj milý TOP ceruzka, teraz sa ti pozriem na zubok JA. Bol by som rád keby si sa už nikde a k ničomu nevyjadroval lebo na to nemáš ani hlavu ani vlohy. Sam dobre vieš že grep hrať nevieš, a dokazuješ to každý deň svojou hrou, keby si zostal v hlavnej ALI KAMELOT a počúval si nás skúsených hráčov čo maju strategické a logické myslenie, mohol si sa niečomu priučiť, ale nerád to píšem ale Ty si ten typ čo nerieši problém iba vyplakáva a ohovára. Na nič viac sa nezmôžeš. Tvoja úbohosť započala tým že keď nebolo po tvojom aby sme nikde neútočili ale si iba kladivkovali oklolie hned od začiatku tak si uhňukaný odišiel bojovať na more M75 s kladivkami, uznávam že kladivká vieš dobíjať na prvú šupu, to sa musí nechať. Dokonca ťa tam ani nik nezostrelil
smiley_emoticons_lol.gif
.

Po čase sa Hamik ozval že by sme ti mali dať šancu a preto si išiel ako naša pravá ruka vedenia viesť Akademku, kde si mal na starosť ich viesť podla strategického zámeru vedenia, ale tvoja ješitnosť sa prejavila a od začiatku si hladal výhovorky ako sa to nedá a my sme ti v záujme dôvery povolili viac ako by bolo vhodné. Pretože tvoj zámer od začiatku ako sa ukázalo bolo dokázať že pravdu si mal ty a že Naše vedenie Aliancie je nesprávne. Urobil si všetko preto aby si potopil hlavnu alianciu napriek tomu že sme to boli my čo sme založili akademku a dosadili ta do nej z výsostných bojových morí odkial si sa vrátil iba za 75h čo je pre teba na skok. Hráčom v akademke si podsúval ako ich nutime isť proti ušlachtilým zamerom kryť nám z juhu chrbát, a nakoniec to bol ten tvoj pokryvený chrbát ktorý nás kryl a aj napriek tomu si nám nespôsobil nijakú ujmu. Dokonca niektorí hráci z Akademky od teba odišli napriek tomu že prišli o svoje mestá, a tí čo tam zostali tak počítam že väčšina koli tomu že mala mesta na mory M56.

Naša aliancia neukončila spojko s Akademkov, urobil si to TY a to takým spôsobom akým by to neurobil ani začiatočník a ešte k tomu to nebolo ani rozhodnutie celej ALI iba tvoje. Presne povedané: Podla pravidiel ALI má aj akademia iba jedno vedenie a v tom si ty ako radový hráč nebol, preto si mal rešpektovať jej pokyny alebo ALI opustit, namiesto toho si zrušil spojko, premenoval akademiu a vypovedal vojnu hl. ALI. Uplná LAMA, a neviem si predstaviť kto by s takýmto hračom ešte chcel hrať, nie to ešte mu dôverovať.

Ku tvojim hráčkym kvalitám sa vyjadrím len okrajovo: Teba sa bál len Zajko Uško, aj to iba vtedy ked nebol pri kompe. (taký hráč nikdy neexistoval ani neexistuje a ani existovať nebude - poz. grepolisu) Dufam že nemusím písať viac, tak sa k tomu radšej nevyjadruj lebo presne popíšem ako hráš a to sa pobavíme asi všetci, nie len ja a naša ALI.

Viem že si čakal že to nedáme ked je proti nám celý svet, ale to si mohol tušiť že SuperMANa len tak niekto neporazí a ked som v ALI KAMELOT kde je väčšina dobrých hráčov, a vedia sa spolu zomknúť a nie hádať ako si to dokázal len ty, a podotýkam bez argumentácie. Vždy ked si niečo kritizoval a hulákal, som ti pokojne položil pre teba smrtomosnú otázku ktorá ťa prekotila a poslala knokautovaného do svojho rohu: Tá otázka znela: A máš nejaké konktrétne riešenie na danú situáciu? tvojím riešením bolo prejsť hned na inú tému a znovu pláááááč a depresia. No hnus počúvať.

Keby ťa nebol podržal Hamik tak ešte teraz kladivkuješ na M75, a pravdepodobne by si bol aj vládca toho mora, ale na to by ti stačilo aj to jedno kladivko, s ktorým si tam prišiel ako bojovník. Hrať bojový svet bez administrátora a dalších radcov ako to robíš ty je len ukážka ako sa to nehrá ale bavkaj sa a neplet sa bojovníkom do hry.

Ja len dúfam že po tomto tu už nebudeš vyplakávať a kludne nám môžeš ako ALI poslať gratulačnú správu, ked postavíme prvé 4 DIVY.

Dakujem za pozornosť SuperMAN
smiley_emoticons_transformer.gif
 

DeletedUser10981

Guest
citace marcela33:
Hrať bojový svet bez administrátora a dalších radcov ako to robíš ty je len ukážka ako sa to nehrá ale bavkaj sa a neplet sa bojovníkom do hry.

ktomuto bych jen dodal nejsem jediný kdo nepoužívá rádce a osobně je nemíním dotovat penězmi za to mi ta hra nestojí ale nikomu také neříám proč dotoho strká peníze je to každého věc a ty nejsi ani bůh a ani tvůrce hra abys nám tady vykládal co je potřeba ke hraní Grepolisu

Ateď pjdu krok za krokem a snad to zvládneš pochopit i ty :
1) ano odtrhl jsem akademii od hlavní alianci, ale nikomu jsem nebránil odejit kvám, každý měl svobodu rozhodnutí
2) označení za nepřítele jsem vás také označil, nebo si snad myslíš že pošlete ihned útoky na města a my se na to budem jen dívat?
3) název aliance nech prosím na mém rozhodnutí, mě se líbí takoví název, a nebudu se přeci dotazovat vás jestli s takovým názvem souhlasíte

- další věc je že bys jako stoprocentní hráč měl označovat nick řádně a ne ho překrucovat jelož nevíš ani co znamená
- mluvíš jak jsme vás podrazili a udělal jsem křivárnu, tak jen připomenu bívalí hráči Alibaby kteří odešli k Black n White a za jejich pomocí získali města a pak hupky dupky do Kamelotu tomu říkáš jak nejspíš strategie
- a na závěr píšeš jak jsi mě vžddy dostal do rohu svou otázkou, nikdy jsem v rohu nebyl a nebudu na to nemáš prostředky
 

DeletedUser

Guest
nebudu už nic psát jen ukazuješ co vše neznáš, na světě Omikron jsem byl jeden ze zakladatelů a kde jsme získali kurunku, doplň si znalosti než něco můžeš tvrdit

A jaká aliance vyhrála Omikron???
Měla jsem dojem že to bylo Království stínů (a to byl spolek který se tak přejmenoval chvíly před začátkem divů)
Ty jsi byl spoluzakladatel Aliance PRA-VARY pak jste se spojily s Conquery kde jsi byl ve vedení ale před začátkem divů jsi vzpřímeně odešel jako řadový hráč do Království stínu jelikož nebylo po Tvojem neunesl jsi hlasování rady.
A stejně to bylo zřejmě i na Ypsilonu

Tak se tady nechlub cizím peřím (tedy korunkou) kterou jsi získal jen tím že jsi podrazil své spoluhráče s kterými si hrál od začátku.
 

DeletedUser11876

Guest
fakt sa nema vyznam k tebe vyjadrovat na ktorom kolvek svete kde som sa s tebou stretol si nič nedokazal ano dostal som ban na slovenskom svete a ano bol to ban za to že som podvadzal kedže kolegovia z aly potrebovali vtedy pomoc a my zavolali tak som im pskytol heslo bolo to ešte na svete eta na nu som dostal pootm ban prave kôli tomuto aj ked som vtedy nič neporušil a môžeš si to overit u ktorehokolvek suportu ale nikdy som sa nezachoval tak ako ty a to si myslim že stači k tomu dodat ukaž ako to vieš hrat pustim 50 miest svojim spojencom odidem z aly a rozdam si to s tebou sam ale ty aj vtedy budeš tvrdit že dakto podvadza stale tu omielaš teem viwer ked už tak dobre vieš že si bol s nami a sme ti verili tak aj dobre vieš že na druhy počitač chodili ludia druhym nastavit veci na počitači max alebo ked mi nastavovali ts3 ale nie hrat grepolis keby si to hral dakedy naplno tak by si dobre vedel že jeden učet ti zabere tolko času že určite nemaš ešte čas na druhy učet a za dalšie ten počitač by musel bit nonstop zapnuty a nonstop na nete čo malo kdo ma lebo vačšina funguje cez mobilne nety lebo tie maju dobre signaly ale jednoducho ty budeš stale hladat chyby na druhych a nie na sebe pozri sa na seba hraš cca 18 svetov naraz tak sa nečuduj že nikde nič nedosiahneš lebo tolko svetov sa fakt neda hrat ale pan topfix to stiha takže klobuk dole a zamysli sa konečne že prečo prave ty si ten bez vyni komu sa tiež pomahalo ale ok my sme ty blbci aj budeme lebo stale ak daktora aly prehra tak navine je ta druha aly a toto sa asi nikdy nezmeni ked že je to strategicka hra tak zrady prestupy pretahovanie hračou atd je bežny spôsob a vítazy tak musia aj rozmýšlat a kto spoji toto všetko dokopy spolu z dostatočnym časom venovanym jednemu svetu vyhra a momentalne to vypada že mi aj ked nič neni ešte rozhodnute takže zatial môžme len hrat dalej svoju hru a čakat čo sa udeje prajem príjemny večer
 

DeletedUser11829

Guest
Pěkné, stále mě udivuje houževnatost Blackboly a jak v posledních hodinách, tváří v tvář, porážce v souboji o převahu v divech dál marně bojují ...

Tento svět mě nepřestává překvapovat.
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser

Guest
citace marcela33:
Hrať bojový svet bez administrátora a dalších radcov ako to robíš ty je len ukážka ako sa to nehrá ale bavkaj sa a neplet sa bojovníkom do hry.

ktomuto bych jen dodal nejsem jediný kdo nepoužívá rádce a osobně je nemíním dotovat penězmi za to mi ta hra nestojí ale nikomu také neříám proč dotoho strká peníze je to každého věc a ty nejsi ani bůh a ani tvůrce hra abys nám tady vykládal co je potřeba ke hraní Grepolisu

Ateď pjdu krok za krokem a snad to zvládneš pochopit i ty :
1) ano odtrhl jsem akademii od hlavní alianci, ale nikomu jsem nebránil odejit kvám, každý měl svobodu rozhodnutí
2) označení za nepřítele jsem vás také označil, nebo si snad myslíš že pošlete ihned útoky na města a my se na to budem jen dívat?
3) název aliance nech prosím na mém rozhodnutí, mě se líbí takoví název, a nebudu se přeci dotazovat vás jestli s takovým názvem souhlasíte

- další věc je že bys jako stoprocentní hráč měl označovat nick řádně a ne ho překrucovat jelož nevíš ani co znamená
- mluvíš jak jsme vás podrazili a udělal jsem křivárnu, tak jen připomenu bívalí hráči Alibaby kteří odešli k Black n White a za jejich pomocí získali města a pak hupky dupky do Kamelotu tomu říkáš jak nejspíš strategie
- a na závěr píšeš jak jsi mě vžddy dostal do rohu svou otázkou, nikdy jsem v rohu nebyl a nebudu na to nemáš prostředky

No tak počuvaj Ceruzka !!! Tak ked krok za krokom tak si konečne uvedom že Ty ako hráč na okraji mapy čo nám bol ako hráč uplne na Rovno, ale Hamik sa za teba zaručil a dali sme ti na starosť našu Akademku aby si v nej viedol hračov a plnil príkazy vedenia a nie si tam hral svoju hru. Ty sám si nič nevybudoval dovtedy si iba ničil nervy všetkým okolo ustavičným mudrovaním.

To že si nebranil hračom opustit Ali, podotýkam našu ALI, skus vysvetliť, lebo bola naša chyba že si mal prava iba Ty a nik iný, a za tuto skutočnosť je zodpovedný Hamik, byť to podla mna si dávno letel a asi by si sa nezastavil ani na okraji mapy. Nemal si ani najmenšie pravo zrušiť ani spojko ani si ponechať našu alianciu. Zneužil si našu dôveru a pravomoc ktorú si mal a tvoja zakernosť nepoznala hranice, lebo našim cielom ani potom nebolo na Vás utočiť iba prevziať mesta na M55, kde ste podla teba ani nechceli ísť a byť, tak tu nesplietaj že si musel vyhlásiť vojnu.

Rád by som vedel ako sa zlučuje rozhodnutie ktoré si učinil v akademke že si budete ako Naša Akademka ktorá je neoodelitelnou súčasťou každej hlavnej Aliancie, že si budete stavať vlastný DIV. Tam presne sa ukázalo že ti vlastne nikdy nešlo spolupracovať ale len si hladal kedy nám dôjde trpezlivosť. Tento tvoj ťah je neobhájitelný a jednoznačne ukazuje na to že si planoval zradu už dávno.
smiley_emoticons_headbash.gif


Ako vždy odporuješ najviac sám sebe vo svojich vyjadreniach. Ja viem že sa ti nedá pozerať na skutočnosť že sme každé naše rozhodnutie dotiahli do uspešneho konca a každý strategický krok zatial viedol k uspešnému koncu. Nevravým že vieme všetko najlepšie ale sa snažíme robiť spravne rozhodnutia a agresívnu bojovú politiku, a nie tvoj vyčkávací a porazenecký postoj.

Všetko to úpodla mna vzniklo preto lebo tvoj nazor nebol vo všeobecnosti prijatý a preto si sa snažil o to aby sa nám tento svet nepodaril vyhrať, a preto priznávam že bola chyba ťa k nám brať späť.

Len na zaver skonštatujem že celý tvoj NIK je jedna velká chyba v Grepolise, a dúfam že v budúcnosti ho vývojári nejako opravia, lebo hrať sa s tebou nedá. Pri každom konflikte si totiž odišiel s tým že problém ktorý si redložil zostal a ty si len povedal ja sa na to možem vy Top Fix núť a skončím a odchádzam z ali. Až sa to stalo tvojim poznavacím znakom - uplakaná ceruzka
smiley_emoticons_eazy_polizei.gif


A k tým administrátorom, ak chceš nejaku hru hrať a využívať aj jej výhody tak ich potrebuješ, bez toho si hráč na PRničD. A bez nich si ani nežiadaj byť vo vedení, lebo nad 20 miesť maš nulový prehlad a to sa mi nechce spomenuť všetko čo sa bez nich vlastne nedá. A čo sa týka penazí a cpanie ich niekam tak si uvedom že aj tato aplikácia nevznikla iba tak pre tvoje pobavenie a tebe podobných ale pre hračov čo sa chcú baviť stratégiov a preto aj vývoj tejto hry stojí nemalé prostriedky na ktoré práve takto môžeš prispieť aj ty. Nehovoriac o tom že je to komerčný projekt ktorý musí byť zarobkovo úspešný.

Ale na všetkom čo si napísal je len vidieť tvoj postoj ku hre a ku hráčom s ktorími si hral, a ked si sa dostal na druhú stranu tak si ich podrazil kde sa dalo, to sa o nás povedať nedá. Ešte aj hračov čo odišli od Vás aj neskôr sme boli ochotný vziať k nám. A taktiež nebolo pre nás podstatné proti Vám ani bojovať.


Len tolko SuperMAN
smiley_emoticons_transformer.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11091

Guest
Já jsem to vzdala hned na začátku
smiley_emoticons_oh-no2.gif

Marcel33 nějakou dobu nehraje. Asi nějaké to sprosté slovíčko v osobce nebo nevim. Ale podle všeho dostal banána
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser

Guest
No já to nevzdávám,ani když máme v Kamelotu špeha,který hned vše vyslepičí blekům. No divým se,že je to pořád baví. Blce bleci ,nebo eboláci nebo co jste to zač ,že se nestydíte taková nečestná hra. :D
 

DeletedUser9881

Guest
Být kamelotem tak pomlčím
smiley_emoticons_lol.gif

Pro vás je slovo čest sprosté slovo a ani nevíte co to znamená tak se tu neoháněj slovíčkem co jako kamelot ani nevíte co znamená
smiley_emoticons_lol.gif
 
Nahoru