• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

DeletedUser11168

Guest
a nepřipojil jsi se náhodou na jiný svět ? tím se automaticky také ruší dovolená, nebo pokud máš grepolis v mobilu tak z něj se taky někdo mohl připojit a tím dovolenou zrušit
:D ne, nejsem úplnej začátečník. Vím, kdy a jak zrušit dovolenou :D Ani přes mobil ani přes jiný svět jsem ji nevypl. byl jsem celej týden bez internetu v zahraničí, takže jsem neměl jak. Nemám v plánu to nějak moc řešit. Je to prostě program a občas může mít chyby. Zároveň do toho nestrkám peníze, takže pokud mě někdo "hacknul" tak mi to taky žíly netrhá. Spíš jestli už s tímto někdo má nějaké zkušenosti. Pokud ne, hraju a dál. ty města si nějak získám zpět ;)
 

DeletedUser

Guest
Naskočila mi 20.1. 2015 a chtěl jsem ji ukončit až kolem 30/31. V sobotu mi ale přišla sms od spoluhráče, že mi sedí ve městě. Tudíž dovolená skončila i když jsem ji já neukončil.

Tak jsem to v toolu dohledal.
Dovolenou jste si sam rucne zrusil 23.01.2015 22:57 ze sve IP adresy a sveho mobilniho zarizeni (tzn. z adresy a zarizeni ze kterych dlohodobe hrajete.)
 

DeletedUser11168

Guest
Tak jsem to v toolu dohledal.
Dovolenou jste si sam rucne zrusil 23.01.2015 22:57 ze sve IP adresy a sveho mobilniho zarizeni (tzn. z adresy a zarizeni ze kterych dlohodobe hrajete.)
A to je právě to, co jsem já udělat nemohl. Ale nevylučuju situaci, kdy to mohl zapnout někdo omylem na mém notebooku, který zůstal doma (např. malý brácha). Proto jsem to ani nepsal nikam na support a jenom jsem se na to ptal tady. Díky všem za rady.
 

DeletedUser10513

Guest
Jen by me zajimalo, proc nase preskilovana uber mega velka huba lama Slanej Piskot, dala restart po tom co jsem mu sedl do mesta :D

uz se tesim na flejm :D
Já si užívám mimčo. Grep sleduji skrze kamaráda který hraje v práci na Ypsilonu. No, já nevím ty tlamo, ale měl jsem 1x víc off bb víc než ty a to jsem měl o 15 měst méně a asi tak o 50 000 zlatek méně než ty.

Takže nevím co tu meleš o lamě. Ty by jsi nebyl bez zlatek ani v top 500. :)
 

DeletedUser

Guest
jo soudruh byzovov pořád vymýšlí strategie a už dlouho nezměnil alianci, pro neznalé prošel všemi aliancemi co zde jsou
 

DeletedUser11544

Guest
nejake novinky na ypsilonu?

Mno Chechotavá ? postrádáme Tě v teamu...kdy hodláš uskutečnit svůj návrat ?
jinak naše ali se blíží k vítězství... alespon tak si to přejí naši nováčci tak proč jim nevyhovět a nevyhrát ?
ale to bys musela dorazit a všechny porazit :-D
 

DeletedUser9039

Guest
Mno Chechotavá ? postrádáme Tě v teamu...kdy hodláš uskutečnit svůj návrat ?
jinak naše ali se blíží k vítězství... alespon tak si to přejí naši nováčci tak proč jim nevyhovět a nevyhrát ?
ale to bys musela dorazit a všechny porazit :-D
ja su seda eminence...budu se klidne divat na nase vitezstvi z povzdali :D
Myslim, ze brzy se uz vratim...tak doufam ze bude nejake radne uvitani :D
 

DeletedUser

Guest
Arrak to rikas ty kterej jde do ali ktera funguje a jeste jen umis prebirat ucty??? Radsi bych moc nemluvil domlouvat se a hrat jen se spehama to umi kazdej zlata ALIANCE BnW skoda ze tu hru tady ridi jak chtej oni a pravidla si tu taky delaj oni nam posilaj odkazy co se nesmi za co je ban a atd. a sami to nedodrzujou hold kazdej si muze delat jen to jak admini posoudi a jeste ani neumi odepisovat kdyz nekoho nahlasis za podvadeni opravdu moc tuto!!
 

DeletedUser10513

Guest
Tak to vypadá, že black ebola přišla o maják, hráč vydrák vystoupil z aliance.
 

DeletedUser5989

Guest
Překvapivě... komu by se chtěly poslouchat nadávky aliance poté, co se naše kolo usadilo do města u majáku (navíc když šlo o město Grepohuntera). Do osvobozování se Blackbolisti tak jako tak nehrnuli, takže by maják byl stejně zastaven.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser10513

Guest
Kamelot si bude muset ještě dát bacha na to aby nikdo nedostavil nějaký div dříve, a myslím si že to mají v kapse.
 

DeletedUser5989

Guest
Předem se omlouvám za citaci, ale jelikož se přesouvám z jiného vlákna, kde už o to bylo několikrát žádáno, tak ať tu nejsme s diskuzí úplně mimo a víme všichni, nač se napojujeme. Tolik pro adminy.

to si myslíš že mluvim do větru, byl jsem členem Kamelotu a vim moc dobře kdo to používá právě od těchto lidí a jen dokazujete jakou hru vlastně hrajete samé podrazi, jen mimochodem název KAMELOT není váš výtvor stímto názvem aliance jsou spojeni dva hráči a je mi velice blbý když se musí dívat jakou ostudu tomuto názvu děláte, dokonce jeden s tvůrců Kamelotu to napsal Marcelovi33 a na okraj ani jeden znich není součástí jak vy vykřikujete vaší aliance ale už vidím ty reakce to je jediné co vy dokážete urážet a schazovat všechno kolem sebe to je to čím vy hrájete

Teď pro Topfixe... myslím, že Ty jsi ten poslední, kdo může někoho moralizovat. Nejprve Kamelot opustíš, že končíš, že si budeš klikat někde v tramtárii na M75, pak s vidinou vůdcovské funkce převezmeš vedení akademie Kamelotu, který ve výsledku přetvoříš k obrazu svému, odmítneš směr, jakým se Kamelot ubírá kvůli zahuštění jádra před stavbou divů a nakonec se trhneš s tím, že budete stavět sami. Zřejmě jsi nepochopil, jak akademie fungují... ale neboj, to přijde s věkem
smiley_emoticons_lol.gif
.

No a zakladatele Kamelotu raději ani nezmiňuj, vzhledem k tomu, že nic bezpáteřnějšího jsem nezažila, jak zradu od samotného zakladatele aliance... který prodá města v místech, kde věděl, že se mají stavět divy...
smiley_emoticons_segen.gif
 

DeletedUser11829

Guest
Topfix a teď tu o Karkulce....

promiň, ale věta "byl jsem členem Kamelotu a vim moc dobře kdo to používá právě od těchto lidí a..." To podlě mě jako důkaz nestačí. Takových pohádek si tu může každý navymýšlet mraky.
 

DeletedUser10981

Guest
Předem se omlouvám za citaci, ale jelikož se přesouvám z jiného vlákna, kde už o to bylo několikrát žádáno, tak ať tu nejsme s diskuzí úplně mimo a víme všichni, nač se napojujeme. Tolik pro adminy.



Teď pro Topfixe... myslím, že Ty jsi ten poslední, kdo může někoho moralizovat. Nejprve Kamelot opustíš, že končíš, že si budeš klikat někde v tramtárii na M75, pak s vidinou vůdcovské funkce převezmeš vedení akademie Kamelotu, který ve výsledku přetvoříš k obrazu svému, odmítneš směr, jakým se Kamelot ubírá kvůli zahuštění jádra před stavbou divů a nakonec se trhneš s tím, že budete stavět sami. Zřejmě jsi nepochopil, jak akademie fungují... ale neboj, to přijde s věkem
smiley_emoticons_lol.gif
.

No a zakladatele Kamelotu raději ani nezmiňuj, vzhledem k tomu, že nic bezpáteřnějšího jsem nezažila, jak zradu od samotného zakladatele aliance... který prodá města v místech, kde věděl, že se mají stavět divy...
smiley_emoticons_segen.gif

tak abych to trochu opět dal na správnou míru, nikdo neřekl že končim to za prvé, za druhé do poslední chvíle byla od bývale akademie podpora ale pokud vedení kamelotu nemělo v úmyslu komunikovat tak se nedalo nic dělat, a věem hráčům bylo umožněno přejít kvám, nikdo nebyl držen násilím a věkem nic nepříjde na to jsem už dost starý a jen mimochodem víte alespoň kdo vás vede v alianci hráč který na slovensku dostal už dvakrát doživotní ban to jen na okraj a doufám že to svědčí jak to vedete a co se týká osočování Hamika opět smůla pokud předává města a věděli jste to moc dobře a nejste schopni si je převzít to je potom problém váš a né to házet na něj a jen tak pro zábavu jedna otázka, víš proč vlastně od vás odešel? takže závěrem vše co do vás hustilo po celou dobu vaše vedení byli jen nehorázné výmysli a jak je vidět jste dobře zpracování jen co je pravda a jen doplnění neměl jsem důvod jít po nějaké funkci když v té době jsem byl ve vedení samotného Kamelotu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10981

Guest
Topfix a teď tu o Karkulce....

promiň, ale věta "byl jsem členem Kamelotu a vim moc dobře kdo to používá právě od těchto lidí a..." To podlě mě jako důkaz nestačí pak píšu jinde takových pohádek si tu může každý navymýšlet mraky.
víte až moc dobře že toto se těžko vysleduje a pohádka to v žádnem případě není
 
Nahoru