• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

DeletedUser11549

Guest
Každý má v týhle hře stejné šance, je to o tom kdo je jak využije. Můžeš zvracet u hráčů kteří porušuji pravidla, nebo třeba u těch kteří účelově nahlásí hráče aby dostal ban a pak mu rychle posazuji kolky do měst (dost rozšířená praxe). Tady nevidím porušování pravidel. Místo plivání, že to nemůžeš rozdýchat, můžeš navrhnout změnu pravidel )třeba omezení zlatek na měsic)...

To sa nestane, myslíš že by INNO chcelo aby namiesto napr. 100€ mesačne zarobili len 10€ (myslím na hráča)?
 

DeletedUser

Guest
Což o to, ale někteří hráči by se cítili ohroženi, že se nemůžou kochat pohledem na svůj nick v žebříčku...

ja se kocham tim jak me zdenecek sleduje
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_hecheln.gif

smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser

Guest
§ 14 Dostupnost
V ročním průměru zaručujeme 98% dostupnost her. Do toho se nepočítá čas strávený pravidelnou údržbou her, která je možná pouze v režimu offline, a také doba, kdy hry nejsou dostupné kvůli vyšší moci, externí manipulaci nebo dalším problémům mimo naši oblast působnosti nebo oblast působnosti našich pověřenců. Za nedostupnost her ručíme pouze za předpokladu, že se jednalo o úmysl nebo hrubou nedbalost nebo kvůli ohrožení života či zdraví.

Dle VOP nad tímto ani InnoGames není povinno uvažovat.
lol a jak se dozvíme že to ohrožuje zdraví občas by se dalo polemizovat nad ztrátou mozkových buněk u hráčů jež se díky těmto hlodům nelognou :D
 

DeletedUser

Guest
§ 14 Dostupnost
V ročním průměru zaručujeme 98% dostupnost her. Do toho se nepočítá čas strávený pravidelnou údržbou her, která je možná pouze v režimu offline, a také doba, kdy hry nejsou dostupné kvůli vyšší moci, externí manipulaci nebo dalším problémům mimo naši oblast působnosti nebo oblast působnosti našich pověřenců. Za nedostupnost her ručíme pouze za předpokladu, že se jednalo o úmysl nebo hrubou nedbalost nebo kvůli ohrožení života či zdraví.

Dle VOP nad tímto ani InnoGames není povinno uvažovat.

Pořád cituješ .... byl bys dobrej ortodoxní muslim z Islámského státu, ti maj taky podobné prázdno a v tom vzduchoprázdnu plave překroucenej korán jenž použíjí na bambilion způsobů jak vše vokecat
... sem si myslel že časem zmoudříš :D
PS
nezapomen to zase smazat jako předešlích sto příspěvků, nebo veleslavná převlíkačka kabátů Lioke na základě slovního útoku na moderátora,
Pokud hraješ tenhle svět tak jako hráč Thassos Tak já ti píšu jako hráči Thassos
navíc si pořád myslím že moderátor světa xxy nemá co dělat na desce hry, protože na 100% podvádí a zatím si nikdy nedokázal že si jinej než všichni čehuni co dostali moc.
Taky si nech ty plky že nemáš potřebu se někomu zodpovídat - jsou ubohý ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jé a já co mi chybělo NEobjektivní zbytečná kritika, jen tak přijít po dlouhé době ve zlé náladě a zbytečně prskat, tady někdo nemá, jak jinak vybít energii .
 

DeletedUser10646

Guest
Pravidla pro zlaceni, kterymy se ridim:
1. zacatek a prvni mesto - co nejdrive se dostat ke kl
2. kultura - zlatit pouze kulturu do urovne 25, pak uz staci tanecky a boje.
3. klikat jako magor (diagnoza) a delat denne 2 tanecky v kazdem meste
4. jednotky a stavby po 1 meste - nezlatit

Myslim, ze hraci, kterym jsem vzal mesto ikdyz u toho sedeli a urputne branili potvrdi, ze me uspechy nejsou zalozene na zlate.

Apropo, jake moje forum? To jsi psal kuli piskotovi? :D cekam az se tahle lama(cti zvire) vyjadri...

@Thaos - dejte sem statistiku za 10/2014 a 11/2014, rad bych se pobavil

zbytečně někomu něco dokazovat ;-) ve hře má každý stejné šance a časování si za zlatky nikdo nekoupí :)
 

DeletedUser10109

Guest
jen zkouším, jestli to funguje...funguje ok
Tak můžu se zeptat tady, někoho z moderátorů? Proč mi nešel přidat příspěvek s (soutěž) v sekci Velká neznáma?

//Viz SZ.
T.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
určitě je vložen jen slovo moderovaná znamená, že ty ho vložíš, my vidíme a včas ho schválíme a bude vidět
 

DeletedUser10109

Guest
No snažím se, jak jen to jde. Ale jen doufám, že se nestane něco jako posledně, když jsem přišel o umístění :)
 

DeletedUser

Guest
mám dotaz proč je na světě tolik aliancí o dvou hráčích ?
no a občas mě zde zabijí hlášky typu co je to ban ? , na reakci buď aktivní odpověď jak to myslíš ?
 

DeletedUser11549

Guest
vacsina hráčov si založí ally a pozve si tam pár hráčov no a väčšinou sa pridá len jeden a to druhé to je len neskúsenosť :D
 
no mě říct někdo bud aktivní... tak taky bych asi moc nevěděla jak si to mám přebrat a co tím vlastně autor mínil říci...
 

DeletedUser

Guest
já tím myslela denně zapnout hru, stavět, útočit, komunikovat, to je být aktivní
 

DeletedUser6361

Guest
Copak jsem se to dozvěděl, copak to moje oči vidí na stats? No jo ne nadarmo se říká: Pýcha předchází pád...!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru