• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

DeletedUser10109

Guest
No teda. To bylo moc pěkný dneska. Kdyby to aspoň napsalo : Chyba není na Vašem přijímači :D
 

DeletedUser

Guest
vzhledem k tomu ze to registrovalo minimalne 120 lidi.... od 21:40 do 22:20 a pokracuje... nehratelny grepolis,. udelej te s tim serverem neco!
 

DeletedUser

Guest
Jen by me zajimalo, proc nase preskilovana uber mega velka huba lama Slanej Piskot, dala restart po tom co jsem mu sedl do mesta :D

uz se tesim na flejm :D
 

DeletedUser6361

Guest
Tak co piškote? Co nám na to ted řekneš? Záplavy, vyhořel byt, výpadek internetu? :-O
 

DeletedUser

Guest
vypadek mozku, asi z okna. v 8 prisel k PC a mel tam 5000 birek :D vcera 3 mesta pred nocnikem, dnes jedno po nocniku. nedal to chlapec... ani par jeho kamaradu. dnes jsme sedli ke 3 lidem a vsichni dali restart.
 

DeletedUser10109

Guest
To je dobře. Už ho nikdo z nás nemusí řešit :grepolis
 

DeletedUser5989

Guest
Dneska to teda zase (ne)jede :grr ... tragédie tento svět.
Nedá se to konečně dát nějak dokupy? Nezdá se mi, že by se nedalo kontaktovat správce serveru ohledně výpadků tohoto světa...
 

DeletedUser

Guest
ono je to na všech serverech, bohužel o chybě víme a nemůžeme s ní nic dělat
 

DeletedUser

Guest
zajimave, nejake kompenzace pro hrace obecne by byli vice nez vhod.

V popredi je to hra, v pozadi porad jen IT. A at mi nekdo netvrdi ze v IT neco nejde. Je to jen otazka penez. Ty ze hry spolecnost ma, tak at s tim kouka neco delat.

"Nikdy nerikej ze v IT neco nejde, protoze pak se najde blbec, ktery nevi, ze to nejde a udela to"...
 

Thasoss

Grepolis tým
§ 14 Dostupnost
V ročním průměru zaručujeme 98% dostupnost her. Do toho se nepočítá čas strávený pravidelnou údržbou her, která je možná pouze v režimu offline, a také doba, kdy hry nejsou dostupné kvůli vyšší moci, externí manipulaci nebo dalším problémům mimo naši oblast působnosti nebo oblast působnosti našich pověřenců. Za nedostupnost her ručíme pouze za předpokladu, že se jednalo o úmysl nebo hrubou nedbalost nebo kvůli ohrožení života či zdraví.

Dle VOP nad tímto ani InnoGames není povinno uvažovat.
 

DeletedUser11571

Guest
wow, takže inno games si vlastně vyhrazuje prvo na to, že "jen tak" si může na jeden týden v roce vypnout servery nezávisle na údržbách... Miluju tuhle právničinu, která posílá lidi do koprů, aby je nenapadlo si na něco stěžovat, vim, že s tim nic neuděláte, ale já bych na to hrdej nebyl :D
 

DeletedUser6361

Guest
§ 14 Dostupnost
V ročním průměru zaručujeme 98% dostupnost her. Do toho se nepočítá čas strávený pravidelnou údržbou her, která je možná pouze v režimu offline, a také doba, kdy hry nejsou dostupné kvůli vyšší moci, externí manipulaci nebo dalším problémům mimo naši oblast působnosti nebo oblast působnosti našich pověřenců. Za nedostupnost her ručíme pouze za předpokladu, že se jednalo o úmysl nebo hrubou nedbalost nebo kvůli ohrožení života či zdraví.

Dle VOP nad tímto ani InnoGames není povinno uvažovat.

Strašný alibismus... Hlavně by mne zajímalo, jak poznáme že to bylo zapříčiněno vyšší moci... Pod tohle totiž můžu schovat jakýkoliv výpadek...
Já třeba jak se dozvím proč ted byli ty dva výpadky?
 

DeletedUser

Guest
Břízo, co kdyby jsi si konečně vytahoval své tryčko na svém fóru. Tvé úspěchy nejsou postaveny na hráčském umění, ale na tom, kolik do toho sypeš. Z takových je mi na zvracení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10109

Guest
A je to zase tady. Ty se toho nezbavíš. Ty si prostě ten "zlej zlatkář"
 

DeletedUser

Guest
Břízo, co kdyby jsi si konečně vytahoval své tryčko na svém fóru. Tvé úspěchy nejsou postaveny na hráčském umění, ale na tom, kolik do toho sypeš. Z takových je mi na zvracení.

Pravidla pro zlaceni, kterymy se ridim:
1. zacatek a prvni mesto - co nejdrive se dostat ke kl
2. kultura - zlatit pouze kulturu do urovne 25, pak uz staci tanecky a boje.
3. klikat jako magor (diagnoza) a delat denne 2 tanecky v kazdem meste
4. jednotky a stavby po 1 meste - nezlatit

Myslim, ze hraci, kterym jsem vzal mesto ikdyz u toho sedeli a urputne branili potvrdi, ze me uspechy nejsou zalozene na zlate.

Apropo, jake moje forum? To jsi psal kuli piskotovi? :D cekam az se tahle lama(cti zvire) vyjadri...

@Thaos - dejte sem statistiku za 10/2014 a 11/2014, rad bych se pobavil
 

DeletedUser6361

Guest
Břízo, co kdyby jsi si konečně vytahoval své tryčko na svém fóru. Tvé úspěchy nejsou postaveny na hráčském umění, ale na tom, kolik do toho sypeš. Z takových je mi na zvracení.

Každý má v týhle hře stejné šance, je to o tom kdo je jak využije. Můžeš zvracet u hráčů kteří porušuji pravidla, nebo třeba u těch kteří účelově nahlásí hráče aby dostal ban a pak mu rychle posazuji kolky do měst (dost rozšířená praxe). Tady nevidím porušování pravidel. Místo plivání, že to nemůžeš rozdýchat, můžeš navrhnout změnu pravidel )třeba omezení zlatek na měsic)...
 
Nahoru