• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

DeletedUser

Guest
to bylo na mě ? pokud ano pýchou netrpím a na žebříčku se držím
 

DeletedUser

Guest
uf, už jsem se lekla, že prasklo, jak jsem dokonalá a to to pečlivě tajím :)
 

DeletedUser

Guest
bříza je nádherný strom, jediný s bílou kůrou :)
jinak co na ypsilonu, jak válčíme ? já v žebříčku jsem, jak EKG chvíli dole, chvíli hore :)
 

DeletedUser9724

Guest
No vida Zdeňku, a to jsi se svého času k té břízce tolik vinul...;-)
 

DeletedUser6361

Guest
No vida Zdeňku, a to jsi se svého času k té břízce tolik vinul...;-)

No zase až takové soudružské vinutí to nebylo.. Je pravda, že v letě u mne seděl na zahradě (věděl kde bydlím, údajně jel kolem tak mi volal že se zastaví), ale kdo ho zná ví co má za povahu.. Dokud má pocit že jsi jeho kamarád (já ten pocit opravdu neměl), tak to se na tebe bude usmívat. Jakmile přijdeš s kritikou a oponuješ jeho genialitě, jsi nejnebezpečnější nepřítel státu.. Začne se míchat kýbl lží, špíny a urážek a rozhazovat kolem sebe... Přece se nebude nikdo stavět narcisovi, který rád poukazoval a odkazoval lidi na žebříček, kde svoje umístění dosáhl i na základě podvodů...!!! A rychle prokouklo více lidí kteří mi psali... Takový "hráč" už ani si nezaslouží tak pohrdání, jako spíše lítost...
 

DeletedUser9724

Guest
To nevím, tak moc jsme se jeden druhému s Honzou pod kůži nedostali... Ale pamatuju, že jsi mě nutil pořídit si kvůli němu Skype a útočit ráno a večer v předem stanovený čas... Brrrr... :-D
Nic, dělám, si legraci, nevím co Bříza provedl, měl jsem ho za jednoho z těch "šílenců", co z toho poče slezou jen když jim padnou víka únavou, takže jsem v jeho hře neviděl žádné nekalosti... Ale hrál jsem s ním jen krátce, tak co já vím...;-)
 

DeletedUser

Guest
tak to je super jen tak dál :)
já rostu a rostu, zkouším verbovat hráče s rozpadající se Rerum a oni chtějí jinam, tedy jeden za kamarády, jiný nechce zradit Rerum přejde jen asi pod útoky. Bída o hráče, jinak zkouším je nalákat na možné pasování za věrné služby tituly Sir, má ali se jmenuje Královská Garda
 

DeletedUser

Guest
to už zase někdo našel tlačitko delete ? že má tohle vlákno jen 7 stránek ?


bych se vsadil že v mezidobý těchto dvou příspěvku tu bylo spousta věcí ...

[SPOIL]
02.01.15, 22:31
#115
Younger102
user-offline.png

obyvatelstvo1.png
reputation_pos.png
Založen25.10.2014Příspěvky49

[h=2]
icon1.png
[/h]

quote_icon.png
Původně založeno ječasher
Což o to, ale někteří hráči by se cítili ohroženi, že se nemůžou kochat pohledem na svůj nick v žebříčku...



zabil si ja som rád že mám mesta a boy, ja kontrolujem hlavne bojový rebríček​





03.12.14, 19:51
#114

orchidka
user-offline.png

starousedlik.png
reputation_pos.png
Založen23.02.2011BydlištěBrnoPříspěvky108

icon1.png


Se zase nedá hrát....
icon_09.png
[/SPOIL]

Doplňujicí dotaz jak je možné že někdo dostane trvalý ban na IP a druhý den ho nemá ?

zase nějaký projev diskriminace ? nebo jen klasický uklid na jaře od chybiček ?


 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4388

Guest
Ahoj,
v tebou uvedenom období neboli vymazané žiadne príspevky.Toto vlákno má 14 stránok.
Čo sa týka tvojho "doplňujúceho dotazu", pokiaľ je mierený na nejaký BAN na fóre, obráť sa na hlavného moderátora, pokiaľ sa týka hry, obráť sa na hernú podporu.Na verejnom fóre ti nikto s takýmito problémami nevie a ani nemôže pomôcť.
Ďakujem za pochopenie.
 

DeletedUser11168

Guest
Mám otázku. Stalo se někdy někomu, že mu ukončila dovolená sama od sebe (nemyslím, když ti dojdou dny na dovolenou)? Mě se to teď stalo a je to celkem nepříjemná situace. Chcěl bych vědět, jestli to může být chyba programu, nebo jestli se někdo mohl nabourat na můj profil.
 

DeletedUser

Guest
Mohl by jste, prosim, rozvedst termin "ukončila dovolená sama od sebe".
Vam jeste nenaskocila, tak jak vam mohla uz skoncit?
 

DeletedUser

Guest
Doplňujicí dotaz jak je možné že někdo dostane trvalý ban na IP a druhý den ho nemá ?

zase nějaký projev diskriminace ? nebo jen klasický uklid na jaře od chybiček ?


Nejak netusim o cem mluvite a jake "zarucene informace" mate, ale CZ support neumi, neni to technicky mozne, dat ban na IP. To mohou jen v nemecku a za dobu co jsem v supportu se to stalo jednou a to na popud policie CR.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11168

Guest
Mohl by jste, prosim, rozvedst termin "ukončila dovolená sama od sebe".
Vam jeste nenaskocila, tak jak vam mohla uz skoncit?
Naskočila mi 20.1. 2015 a chtěl jsem ji ukončit až kolem 30/31. V sobotu mi ale přišla sms od spoluhráče, že mi sedí ve městě. Tudíž dovolená skončila i když jsem ji já neukončil.
 

DeletedUser10620

Guest
Naskočila mi 20.1. 2015 a chtěl jsem ji ukončit až kolem 30/31. V sobotu mi ale přišla sms od spoluhráče, že mi sedí ve městě. Tudíž dovolená skončila i když jsem ji já neukončil.

a nepřipojil jsi se náhodou na jiný svět ? tím se automaticky také ruší dovolená, nebo pokud máš grepolis v mobilu tak z něj se taky někdo mohl připojit a tím dovolenou zrušit
 
Nahoru