• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

DeletedUser5567

Guest
Tu fotku měl na gammě kdysi myslím Destro (či jak se jmenoval). Na druhou stranu jsem ji viděl tak u pěti různých lidí.
 

DeletedUser11530

Guest
Pnove mam techniscky dotaz, na svete ypsilon mam akademii 28, pristav 20, kolku skoumanou a postavenou, jenomze vyskum mi nelze rpovezt protoze ikona se nezobraazuje, nereaguje nic, a kdyz chci poslat kolku do utoku tak se mki zobrazi ze potrebuju nejdriv vyskum dobyvani, predem dekuju za radu :)
 

DeletedUser10513

Guest
Johanko, ono na tom nesejde. :)) Koukám, hezké jméno aliance máte :D
 

DeletedUser

Guest
Dost mych spoluhracu vcetne me si stezujeme na performance issue na tomhle svete. prodlevy, zasekavani, vypadky pingu.. jiny svety jsou OK a ikdyz ypsilon zamrzne klidne muzu hrat na sigme.. je to desny!
 

DeletedUser10513

Guest
Mám stejné problémy, hra zamrzá v některých chvílích a trvá to někdy dost dlouho, a často nepomůže ani aktualizace stránky, či prohlížeče.
Kolikrát se nemohu dostat na účet, a vyskakuje mi chyba error, která hlásí html kódy.
Pokud se přepnu na Pí, grep jede v pořádku.
 

DeletedUser10961

Guest
Dámy a pánové,
píšu to za sebe,za Milcek10 z ALI Bloody Kingdom.
chtěl bych Vám tímto představit alianci ALIBABA.Nejlepší a nejférovější alianci na tomto světě.
Byl nebyl,hráč SnOo který působil v alianci Bloody Kingdom.Byl to dobrý hráč,hráč který by se na své spolubojovníky nikdy nevykašlal a radši by přišel o svá města,než aby pomáhal nepřátelům.Jenže co se nestalo,SnOo musel z osobních důvodu ukončit hraní a proto předal účet jinému hráči.Bohužél-nepravé osobě.Nový SnOo nějak tak nehrál,zdržoval se pomoci,ale bylo to akceptováno.Pak,z ničeho nic nový SnOo odešel od Bloody Kingdom a namířil si to k alianci ALIBABA.K Ali se kterou vedeme boje.
Od 14.10.2014 nám nebyli Alibáby schopné dobýt jediné město.Všechny jejich pokusy byly potopeny a že jich bylo hodně.Po odchodu SnOo se na nás od ALIBABY sesypali útoky a ano,taky od zmíňovaného hráče.
Co z toho vyplývá? že jsou babky takoví ubožáci,kteří nejsou schopní dobývat města fér hrou a proto na to potřebujou pomoc ze vnitř.
Nesnáším podrazy...a toto je i na mně prostě moc.
Chci Vám tu poukázat na skutečnost s jaými hráči tady hrajete.
Obrázek o tom,co jsem tady napsal,ať si každý udělá sám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11544

Guest
Dobrý den přeji všem, včetně hráče SnOo.
Jsem zde nový, hře sice malinko rozumím nebo se alespoň snažím pochopit vo co tu jde.
Je tomu ,,pár dní,, co mě oslovil hráč SnOo - vlastně mě žádal o přestup k nim do ali a nebo alespon o pomoc proti ALIBABĚ, po pár dnech se dívám a nevěřím svým očím,,on přestoupil do ALIBABY?,, Hned jsem jej kontaktoval a zjistil, že účet už má jiného majitele(zjevně neunesl tlak a tak radši přestoupil k soupeři)
Co z toho plyne? No ALIBABA získala hráče , který bude s jistotou slabší článek jak herně tak morálně!
Nový hráč se mě snažil přesvědčit, že starý SnOo o přestupu k alibabě uvažoval ba dokonce mu tento přestup schválil. Nechce se tomu věřit-jde se tomu jen zasmát :)
 

DeletedUser11545

Guest
Věř me tomu že nás to jen posilí a přísaham jeho konec se blíži....
 

DeletedUser10513

Guest
Alibaba už není to co bývala.
Ale podívej na Erigeru. Přetáhli k sobě tu slovenskou lamu jménem smaho z naší alianci, spíš on nás zradil a před bonusem ihned po přestupu kdy na mě od erigery jeli útoky a fake útoky do jiných měst, mě zkoušel sednout do města.

Samozřejmě jsem tu lamu utopil. Dneska jsme mu ráno sedli do 3 měst, tak se radši resetoval.
Původně zřejmě chtěl přejít k black n white. zřejmě vidina první aliance na světe ho zlákala.
Stejně tak jako Vládce amembru nebo jak se jmenuje. Ale jsem rád že oba odešly.
 

DeletedUser11545

Guest
Dnes sme take sedli do jednoho SnOoova města a bude den kdy přijde o další :))
 

DeletedUser11544

Guest
:-D jak jsem psal - prostě nový SnOo je slabší článek jak herně tak morálně, není o co stát a hlavně nebylo. Alibaba tam má více takových, třeba dnes majsha - narve 100 člunů ofkou a nepošle s tím OL :-D možná se uklikl .-)
 

DeletedUser11549

Guest
JO konečne svet na ktorom netreba hrinského stratéga ale tým pádom nieje achilles nič vzácne
 

DeletedUser8946

Guest
Alibaba už není to co bývala.
Ale podívej na Erigeru. Přetáhli k sobě tu slovenskou lamu jménem smaho z naší alianci, spíš on nás zradil a před bonusem ihned po přestupu kdy na mě od erigery jeli útoky a fake útoky do jiných měst, mě zkoušel sednout do města.

Samozřejmě jsem tu lamu utopil. Dneska jsme mu ráno sedli do 3 měst, tak se radši resetoval.
Původně zřejmě chtěl přejít k black n white. zřejmě vidina první aliance na světe ho zlákala.
Stejně tak jako Vládce amembru nebo jak se jmenuje. Ale jsem rád že oba odešly.

Piškot ty bud raději zticha kde si vlezl tam si to rozsekal na padrt každá aliance kam si vlezl se rozpadla na mě si se nezmohl ani jednou i když já na tebe jezdil až včera jak ses od svých špehounků dozvěděl že mám banán bez ochrany rychle si mi vzal jedno městečko klasickej vyčůranek na konfrontaci když jsem na hře nemáš a nikdy mít nebudeš sbíráš prcky a odpadlíky a hraješ čínana bejt tebou tak ještě zamakám na mých dalších městech protože tě vystěhuju na kraj mapy tomu věř takže bejt tebou nenech mi ani jedno město ale pospěš si trest se rychle krátí a hned jak mě pustěj z basy jdu po tobě:)nazdar..


p.s.svoje inteligentní odpovědi si nech nezajímají mě chci tě tu jen ztrapnit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6361

Guest
Piškote, jak pozoruji tvoje nechutné počínání na Grepu a to co tu píšeš a jak se biješ do prsou, tak o tebe by jsem si neopřel ani kolo...!!!!
 

DeletedUser

Guest
ja som preto isjel na svet ypsilon bo som si mislel ze nas tu budu ucit o ypsilonoch totisto mne na slovencine robia problem diktati tak som sa tu chcel vzdelavat ale tento svet je asi rovnaki ako ostatne
 
Nahoru