• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Carphi

Ty když jdeš hrát, tak si jdeš porovnávat e-pindíka? To je mi tě celkem líto. My si chceme po nějaké době zase zahrát akorát.
 
Ale abychom to zde nezamluvili hloupostmi - Mohlo by být nějaké vyjádření, co vedlo ke 3. dobývání v řadě? Nikdy se nestalo, že by byly 3 vzpoury za sebou - jen pro zajímavost.
 
Logiku bych v tom nehledal...inteligenci u určitých lidí taky ne...strčte si grepolis za klobouk, tohle je už vrchol....nechci a nebudu tady sprostý, za to mi to nestojí...pár lidí ze supportu by se mělo trošku zamyslet, ale to bude asi dost těžké, když nemají čím...
 
Ty když jdeš hrát, tak si jdeš porovnávat e-pindíka? To je mi tě celkem líto. My si chceme po nějaké době zase zahrát akorát.
Len ked dá mamka kapesné, tak si ho porovnávam s ostatnými :p Inak to neviem :(

A k téme. Neberú to, ako drúhé dobývanie v rade, kvôli chrámom? Áno viem. Aj tam je dobyvko, ale či to berú aj oni tak. :)
 
Chrámy mají také systém zisku měst - alias dobývání. To že vývojáři nejsou schopní to udělat pro vzpouru, není problém hráčů. Jestli to tak berou, tak je někde chyba
 
Za históriu cz grepolisu boli po sebe 3 dobývania 4 krát, dvakrát v prvých dvoch rokoch, čo by som celkom nepočítal.
Tretí krát cz71 cz72 cz73 z čoho bol jeden svet Olymp a teraz cz83 cz84 cz85 z čoho je tiež jeden svet Olymp, myslím si že to bude ten kameň úrazu. :)
 
Prosím o vyjádření některého z moderátorů fóra či supportu proč je opět dobývání a hráče, co hrají vzpouru poslali k šípku!!!
 
to jsou bohužel poslední svety všechnyo_O .... už to nějaký pátek je,kdy se to pořádně na světě řezalo déle jak měsíc po startu
 
Nahoru