• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

darkspore : myslis ze to sem patri? no ja osobne ne.Pokud mate problem reste si to po soukromejch zpravach. Hovadiny na forum nepatri a opravdu je hloupe cist co si jak deti mezi sebou vymenujete.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser12642

Guest
Škoda, že Valník neumí vést normální diskuzi, vždy musí začít útočit, protože je asi naštvaný....Něco v Ali nefunguje? :(

Ale aby jsme uklidnili ještě tvé obavy ze změny názvu, aby jsme museli zapomínat na Koviho, tak zatím nic takového v plánu není a jsi první, co podal touto formou návrh na změnu názvu :(
 
a co sem patří dudlíky a plíny nebo naco je pak diskuze na to jak je báječné vylepšení missí ? týká se to tohoto světa nebo ?
 
no pokud myslis ze se navzajem urazet...( a to nemyslim jen tvou diskuzi,ale i toho druheho) sem patri, pak spadas na uroven ditete co ty pleny potrebujes..a to si nemyslim. Myslis ze ma smysl tu resit hovadiny? Ja ne. Neni lepsi ukazat ve hre ze ten druhej mele nesmysl? Ja osobne si myslim ze ano. Ale kazdej to vidi jinak
 
no nevím kdo si tu začal s urážkama já ne a ani žádná urážka v mém příspěvku není huba je součást obličeje a fracek je zjednodušený výraz rozmazleného dítěte
 
no nadavat si do socek( a to nemyslim ze jsi zacala) saha nebo nesaha po kotniky nekomu... to je zbytecne. Budme nad veci ne?) Kdo muze koho ve hre urazit... ten co me dokaze porazit, tak muze mit mensi narok na to si porypnout) ale jak se voda vali tak se kamen obraci) a souperu ubejva)
 

DeletedUser9683

Guest
¨Vali, to že hrajeme každý na jiné straně barikády, neznamená, že se budeme urážet. :) Tak toho prosím zanech. Vrhá to potom negativní světlo na tebe, ale i na Taurus.Rivalita nejsou urážky. A toto jsem opravdu nepatří. :)
 

DeletedUser9683

Guest
Musim se smat. Dnes k Taurus sedl hrac dutych. Podporovali ho Duti,Immortals,Vysocina,Cholerici, snad jsem zahledl i podpory Slunicek, a stejne kolo neudrzeli. Jejich sikovny hrac si tam poslal jeste 2 kolky navic aby nahonil bb.
Zkuste se na spolupraci dutaci jeste optat u dalsich alianci, treba to pak zvladnete lepe =D Vy hrdinove
4 vs 2. Duti, Immo, Vysocina,Cholerici, Slunicka - Vysocinu a vzteklouny beru jako jednu alianci vs Taurus,Tartaros
Dekujeme za bb
18672981_709823935886019_7131651370789414699_o.jpg
 

DeletedUser12642

Guest
Tak trochu k číslům, když už tu zase vytahuješ svoje trapné bludy :D

Chaotic + Tartaros -> 127
Duté Hlavy + Immortals + Vysočina + Cholerici -> 123

Padlo vám tam 28k OL, takže úplně vše, co máte a věřte, že my ještě nějaké birky máme, bohužel dojezdy :) :) A díky za BB dvojnásobně, padlo Vám tam toho 2x víc, takže děkujeme :D

Jinak zajímavé, že zase vytahuješ takové nesmysly...Hlavně, že vy ze začátku jste potřebovali proti 30 lidem 150 lidí a stejně jsme vám to moc nepomohlo, ty jsi tak hloupý člověk, že to není možné :D :D :D
 

DeletedUser12491

Guest
uplne vse????asi jsi nevidel co mi ještě zustalo---

bav se s ....o sobote když jde v patek na porazku:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9683

Guest
Tak trochu k číslům, když už tu zase vytahuješ svoje trapné bludy :D

Chaotic + Tartaros -> 127
Duté Hlavy + Immortals + Vysočina + Cholerici -> 123

Padlo vám tam 28k OL, takže úplně vše, co máte a věřte, že my ještě nějaké birky máme, bohužel dojezdy :) :) A díky za BB dvojnásobně, padlo Vám tam toho 2x víc, takže děkujeme :D

Jinak zajímavé, že zase vytahuješ takové nesmysly...Hlavně, že vy ze začátku jste potřebovali proti 30 lidem 150 lidí a stejně jsme vám to moc nepomohlo, ty jsi tak hloupý člověk, že to není možné :D :D :D
Zapomnel jsi pripocist slunicka :) Ano jsem hloupy, proto mam vysokou skolu Ekonomickou, proto jsem si spocital, ze se slunickama je vas daleko lip, nebo to snad pasete jeste s nekym ? :D
Ale ano, jak rikas jsem hloupy. :) Az zase nekam sednete, nezapomente obepsat pulku Juktasu, aby vam poslal birky :D
 

DeletedUser12305

Guest
Já teda vážně nevím, ale přijde vám, že tohle všechno ma souvislost s blogem?
 

DeletedUser12642

Guest
Sluníčka? Tys viděl nějakou podporu od Sluníček? Sluníčka do žádné úmluvy nepatří, co si vše nejdřív zjistit? :) :)
 

DeletedUser9683

Guest
Já teda vážně nevím, ale přijde vám, že tohle všechno ma souvislost s blogem?
Pokud ti to vadi, muzeme se presunout do diskuze. Vzhledem k tomu, ze blogger je k.o a blog nejspise nebude, tak bych rekl, ze z nas hracu, co sem piseme to nevadi. Pokud to vadi supportu, to je mi lito. Staci rict. Myslel jsem ze jsme ve svobodne zemi. Nebo ne? :)
 

DeletedUser12305

Guest
No supportu nevím :D Já už to psala před časem, ale dneska jste se zase rozvášnili. Smím to přesunout do diskuze ke světu? :)
 

DeletedUser9683

Guest
No ty jsi kouzelnik, takhle bych chtel umet cheatovat taky, hlavne hrdiny v grepolisu. =D Skoda ze v Innu neudelali, ze se treba za 10-20 zlatek presunout hned. 2 hodiny je dlouha doba. :)
 

DeletedUser12642

Guest
Co se tu člověk nedozví, sice na fóru ve sdílených Sluníčka nevidím, ale nejspíš tam budou, asi se mi někde zatoulala. Dostali jste víc bodů, i když vám padlo dvakrát tolik OL, co nám birek. Jsme hrdinové, když Vám vracíme to, co jste dělali na začátku světa. Na něco jsem zapomněl, pane Ekonome?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12305

Guest
No ty jsi kouzelnik, takhle bych chtel umet cheatovat taky, hlavne hrdiny v grepolisu. =D Skoda ze v Innu neudelali, ze se treba za 10-20 zlatek presunout hned. 2 hodiny je dlouha doba. :)
To bych nechala na Demokritovi majlant :D Copak dvě, ale šest, to byla paráda...
 
Nahoru