• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser12705

Guest
juu hrajete LoLko? tak si mě přidejte prosím "Petunye" zatryhardíme ...:D ale zatím jsem Bronzová I. hraju první sezonu a zaboha se odtamtud nemůžu dostat....:D chytám hrozný feedery...hraji nejvíc supporty:))
 

DeletedUser12709

Guest
je mi líto rankedy s tebou nemůžu :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12705

Guest
tak aspoň normálky, nebo si pujcim učet od kamaráda na rankedy :D a nebo hraji taky hodně aramky :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12709

Guest
teďka moc lolko nestíhám o víkendu dáme :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Tyjo, jsem se tu jen zmínil o lolku :) :) Já nějakou tu sezonu už hraji no, bohužel :D
 

DeletedUser12642

Guest
Normálky, aramky můžu vše :D Celý víkend, to je nejlepší :D :D A nick asi nebude těžké uhodnout :D
 

DeletedUser12704

Guest
nevím :D Ty jsi P5 že ? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Já myslel od valníka :) :) ... Nene, já mám diamantové 5 mechaniky na eastu :)))
 

DeletedUser12704

Guest
Ajaj :D ja jsem plat1 :D byl jsem diamond 5 no :D ale tak není to tak těžké se tam dostat zase no :D

//EDIT Ysera: Odstraněna citace
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Proč se tady řeší ta blbost a ne Grepolis ? :) Čtu pravidelně, co se tady děje, ale tohle mě odrazuje :(
 

DeletedUser12491

Guest
to je kvůli tomu ze se snazi zakryt tu blamaz s restartem jejich vedeni......:p
 

DeletedUser12642

Guest
Jako vždy chytrý chlapec valinecek na to přišel :D :D Víc komentovat netřeba :D
 

DeletedUser12642

Guest
Jsem rád, že i vedení nepřátelské aliance se k nám připojí k zakrývání resetu Koviho
 

DeletedUser10018

Guest
no vy tu ale řešíte hlouposti jako by jste mě nikdo neznali a máte pravdu nebudu nikoho přesvědčovat o důvodu sami jste si odpověděli všichni tak na co se trápit, když tomu stejně nebudete věřit. Tak aspoň víte že se do žádného spolku nehodím je z toho víc problémů než užitku.
 
Nahoru