• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser12705

Guest
juu hrajete LoLko? tak si mě přidejte prosím "Petunye" zatryhardíme ...:D ale zatím jsem Bronzová I. hraju první sezonu a zaboha se odtamtud nemůžu dostat....:D chytám hrozný feedery...hraji nejvíc supporty:))
 

DeletedUser12709

Guest
je mi líto rankedy s tebou nemůžu :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12705

Guest
tak aspoň normálky, nebo si pujcim učet od kamaráda na rankedy :D a nebo hraji taky hodně aramky :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12709

Guest
teďka moc lolko nestíhám o víkendu dáme :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Tyjo, jsem se tu jen zmínil o lolku :) :) Já nějakou tu sezonu už hraji no, bohužel :D
 

DeletedUser12642

Guest
Normálky, aramky můžu vše :D Celý víkend, to je nejlepší :D :D A nick asi nebude těžké uhodnout :D
 

DeletedUser12704

Guest
nevím :D Ty jsi P5 že ? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Já myslel od valníka :) :) ... Nene, já mám diamantové 5 mechaniky na eastu :)))
 

DeletedUser12704

Guest
Ajaj :D ja jsem plat1 :D byl jsem diamond 5 no :D ale tak není to tak těžké se tam dostat zase no :D

//EDIT Ysera: Odstraněna citace
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Proč se tady řeší ta blbost a ne Grepolis ? :) Čtu pravidelně, co se tady děje, ale tohle mě odrazuje :(
 

DeletedUser12491

Guest
to je kvůli tomu ze se snazi zakryt tu blamaz s restartem jejich vedeni......:p
 

DeletedUser12642

Guest
Jako vždy chytrý chlapec valinecek na to přišel :D :D Víc komentovat netřeba :D
 

DeletedUser12642

Guest
Jsem rád, že i vedení nepřátelské aliance se k nám připojí k zakrývání resetu Koviho
 

DeletedUser10018

Guest
no vy tu ale řešíte hlouposti jako by jste mě nikdo neznali a máte pravdu nebudu nikoho přesvědčovat o důvodu sami jste si odpověděli všichni tak na co se trápit, když tomu stejně nebudete věřit. Tak aspoň víte že se do žádného spolku nehodím je z toho víc problémů než užitku.
 
Nahoru