• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser12491

Guest
Vis co je Kovi na tom vsem nejhorsi???
Ty jsi podrazil SVOU VYBUDOVANOU ALIANCI--to je na tom ta blamaz---klukum od Tve byvale aliance jsi zpusobil nemale komplikace a nam vsem si udelal radost..to je jedna strana mince...
ta druha...dutaci se z toho vylizou,i bez tebe a myslim podle reakci--jen muj názor podotykam---se nekterym dost ulevilo.
Další problem který jsem u tebe poznal je psychika..asi mas vice problemu v osobním zivote,ktery se asi odrazili i tady.Nebudu te soudit,na to nemam pravo,ale vim,ze uz málokdo s tebou bude chtit dale hrat jinde,nebo i tady.
Restni i to město na mori 34 a utec z grepa.Tvy byvaly kolegove,pochopili ze i bez tebe muzou zvítězit.A nakonec tu tvou alianci prejmenujou,jen kvůli tomu,aby na tebe zapomeli.
V osobním zivote ti drzim palce,tady nemas co delat.
 

DeletedUser10018

Guest
bohužel mně se asi jen tak nezbavíte však to říkám já se do společnosti nehodím a nemám důvod to ukončit jen vám tu radost neudělám aby jste se mě všichni tak snadno zbavili. Zatím sám nevím jestli se mi chce hrát, ale to se nechám překvapit časem zatím tu budu.
A jak už jsem dost krát psal tak ano psichotik jsem a to všichni ví a nebo měli by vědět.
 

DeletedUser12642

Guest
Valníku, mně se líbí, jak z toho děláš, že my jsme z toho úplně na dně... My jsme se přes to přenesli během večera, dál se to u nás vůbec nerozebírá, ale vsadím se, že u Vás to máte potřebu neustále rozebírat :D

Já si to nějak osobně neberu, stalo se, nemám potřebu přidělávat si problémy a někoho nenávidět a psát mu, jak to bylo ubohé. Dostali jste dárky, konečně jste dokázali získat nějaká města, když to od nás moc nejde. Beniss tam má opět města, která může ztratit, jak je u něj zvykem :D
 

DeletedUser12491

Guest
Ano,to je tvůj zasadni problem..pro spoluhrace..ty nevis co chces..není na tebe spolehnuti,neni to tvůj první restart jestli se nepletu,ty nevydrzis hrat vyborne dlouho.To je chyba,natolik zasadni,ze to muze zvrátit pomer sil ve svete.
Ale jak jsem jiz psal,doufam,a dnes jsem to sam poznal,ze i bez tebe dokážou bez problemu město zachranit.
Stale si muzou bez problemu dokazovat ze patri mezi TOP ali,bez tebe uplne v pohode.
 

DeletedUser12491

Guest
opak je pravdou,naopak,myslim si ze Vam vůbec nechybi,to jestli jsme ziskali nake města,je věc druha.Jen jsme vyuzili prilezitosti.Co se tyka benyho,ukaz se ty a vybojuj si město kde budes sam na ostrove mezi souperi,tak jako on nebo ja.Zatim jen rypes..ale schovany mezi svými.
 

DeletedUser12642

Guest
Zrovna jemu jsem města vzal bez problémů :D Valník říká někomu, že je schovaný mezi svými :D :D :D :D Hej Valníku, co dobývací statistiky? Ukážeš mi město, které jsi dobyl a ne přebral?
 

DeletedUser10018

Guest
Ano,to je tvůj zasadni problem..pro spoluhrace..ty nevis co chces..není na tebe spolehnuti,neni to tvůj první restart jestli se nepletu,ty nevydrzis hrat vyborne dlouho.To je chyba,natolik zasadni,ze to muze zvrátit pomer sil ve svete.
Ale jak jsem jiz psal,doufam,a dnes jsem to sam poznal,ze i bez tebe dokážou bez problemu město zachranit.
Stale si muzou bez problemu dokazovat ze patri mezi TOP ali,bez tebe uplne v pohode.
Ale já to vím však jsem tu alianci vytvářel tak mě o tom nikdo přesvědčovat nemusí že by záležela jenom na mě. Jen u tebe vidím že máš furt obavu abych se nevrátil i když to říkáš úplně jinak. Neboj se tolik bude ti lépe.
 

DeletedUser12491

Guest
podivej se sam ..na statistiky..az vas bude 80 jako nas..taky budes premyslet nad tim jestli nekde něco sebrat aby ti do tvého uzemi nesedl souper,uz nebudes resit jestli pojedes soupere..ale dnes jsem vas presvedcil o tom ze budete mit semnou problémy..Ty tve statistiky--podivej se kde jsi ty a kde ja..a je to 6 tydnu,mozna chvilku vice co jsi psal ze jsem lama...tak az me dozenes..muzes si tu rejpat..lame to nevadi..
ja jsem videt...tobe uz ty nulo,dosel dech.
 

DeletedUser12491

Guest
kovi..obdiva strach jsou dve rozdilne věci..to jsem ti několikrát psal..chybi ti ucta a i pokora,proto se ta ali jmenuje dute hlavy.ale to se tyka hlupacka dariose.
 

DeletedUser12642

Guest
Nás nikdy nebude 80, neboj :D Já myslím, že v počtu poražených jednotek tě mám dohnaného lehce, to že si nakoupíš 10 prozírek, hned 3. den ráno už vyhrabeš prozírku z eventu a pak machruješ, že jsi první útočník, to nikoho nezajímá :D A u nás hodně lidí zajímají tvé hradby, uděláš nám tu radost? :D

Jinak, že zrovna ty srovnáváš s někým inteligenci, to je celkem výsměch, to musím uznat :D
 

DeletedUser10018

Guest
pohoda já tu nemám potřebu řešit hlouposti takže o nic nejde a v klidu já tady asi hrát nehodlám takže nemáte co řešit jen tu přežívám než začne noví svět na tenhle jsem už příliš zhnusený takže tam zkusím jiný odstup, ale to sem vůbec nepatří.
 

DeletedUser12491

Guest
sorry ja nemuzu za to ze jsi socka....a vyuzivam naplno veskere vyhody grepolisu.je mi uplne fuk co to stoji to ja resit nemusim..hradby jsou u nas na foru..tobe je ukazovat nemusim,..a ja se zacal bavit s kovim a ne s tebou.
A inteligenci mam takovou jako kazde 16 ti lete dite--a ze nechodim do skoly,neni ma chyba...však ja si to urcite dozenu..
 

DeletedUser12642

Guest
Začal jsi do toho naši Alianci, takže jsi mluvil i na mě...A jestli stále nechápeš, toto je veřejné diskuze :D

Socka, jako myslet si to můžeš no :D

Btw bezdůvodné urážení právě ukazuje na tu inteligenci, o které jsi mluvil :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12305

Guest
Ale notak pánové, zase trošku v klidu, ano? Titulujte se jak chcete, ale ne ne hře nebo na fóru. Jsem tu chvíli a fakt se mi nechce zkoušet karty zrovna na vás :D
 

DeletedUser12491

Guest
socka není urážka...je to souslovi několika slov označující nekoho kdo není schopen si dovolit koupit to co druhy..viz.Ottuv slovnik cesky.
tam si to najdi ty chytroline.

no rozmazlénej fracek co si ukaze prstíkem..presne tak bych se rad videl.jen rodice jsou furt proti...
 

DeletedUser12642

Guest
Pokud to použiješ přímo na nějakou osobu, abys ho tím nějak urazil, tak je to urážka -> v tvém případě to byla urážka, protože to moc fakt není :D
 

DeletedUser12305

Guest
Podruhé a naposled prosím, v klidu. Nechcete si to vyřídit jinde?
Co se týče "závadnosti" slovních spojení, na tohle se nehraje. Vím že i vůl je vykleštěnej bejk, ale i tak. Na slovíčka nehrajem, vše jde i slušně.
 

DeletedUser10018

Guest
no jak vidím tak bych nikam neměl radši chodit ani psát hned se lidi musí dohadovat :)
 
no jo tak až si vyděláš tak pak máš právo si použít slovo socka ale do ty doby si jen tady taháš triko a duté hlavy si do huby neber těm nesaháš ani po kotníky
 
Nahoru