• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Knóssos

Thasoss

Grepolis tým
Protože nejsou schopni nazbrojit pořádné množství vojska a neustále obouchávají nesmyslným způsobem ty svoje denní dávky? :D
protože morálka se vztahuje na dobyvatele...
Ale tak na co řešit něco, co je naopak ku prospěchu těch malých (resp. hlavně začátečníků), kvůli kterým se o tom začalo bavit, že jo.
 

DeletedUser7082

Guest
Tak s morálkou se popere a když to přivede nějakou stovku nových hráčů, tak jsem jen pro .. Český grep tohle potřebuje. Často je lepší nováček s motivací, než zkušený pardál bez motivace .. :)
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Tak to jsem přehnal .. Stačí, že na každém světě jsou stejní hráči .. :) Ale tak každý nový člověk je + .. :) Neříkám, že bych nebyl rád, kdyby se nám na CZ světě ukázalo 2x tolik hráčů = 12k z toho třeba 8k aktivních ... To by byla pecka ..
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser12673

Guest
Ahoj.

Několik lidí ze světa Juktas z aliance Invisible na Knóssos jdeme. Na světě Juktas jsme začali dost pozdě, takže tam jsme sice takové pěkné, akční, soudržné a ještě zapálené uskupení, ale někde na kraji světa. Na novém světě chceme začít hned od začátku. Konkrétně vpravo nahoře, tedy na severovýchodě. Přidá se někdo? Mám už seznam pár lidí, které mám pozvat k sobě na ostrov pozvánkou, nebo se případně přidají ve hře.

Reakce buď zde, nebo mě soukromou zprávou na libovolném světě. Chápu, že ne každý je tady zaregistrovaný.

Název aliance bude buď Invisible, nebo Dočasná s plánem přejít případě k nějaké silné alianci v okolí, nebo jestli větší základ bude tvořen z lidí z jiné aliance tak nejspíše dle ní. Nám na názvu nesejde vůbec, žádnou velkou historii nemáme.

Takové základní naše stávající pravidla:

Řídíme to přes fórum. Tedy žádné Hromadné zprávy, scype, facebooky, maily či jiné komunikační nástroje. Ano má to své výhody i nevýhody, ale tak to prostě nyní máme.

Rezervace měst pouze 24 hod.

Požadujeme blízkost na mapě. Tedy kdo si chce založit město někde daleko v pustině a tam se přestěhovat, tak O.K., má to svou logiku, ale ten se k nám nehodí.

Nejsme žádní blázni a víme, že to jen hra a člověk musí žít i reálný život (tedy aspoň většina z nás).

Odpovědi na dotazy, které mi již došly a odpovědi by mohli zajímat i další. Prostě ať máte stejné informace:

Děláš to pro zlatky za pozvané hráče, co -:) ?
Je to také milá záležitost, ty zlatky, ale kvůli nim to nedělám. Dokázat to ovšem nelze, takže asi No-command. Uvažoval jsem, že odpovím i "Zaregistruje-li se dříve než já či další lidé z mého seznamu a pozve mě, pak přijmu a on dostane zlatky ode mne." Ale od cizího to přijetí nebudu moci akceptovat. Mohlo by se stát, že si ze mě udělá někdo srandu a na mapě místo vpravo nahoře skončím vlevo dole.

Kolik těch lidí v tom seznamu máš?
Dnes 3.4. čtrnáct (31.3.2017 to bylo pět, 1.4.2017 sedm, 2.4. 2017 deset)

Na kolika světech jsi hrál?
Já osobně, "trochu vážněji", na třech světech. To vážněji znamená 5 kololodí. Ano, jsou prostě daleko zkušenější hráči než já, 150 kololodí apod. Ale už jsem také něco zažil, jsem spíše starší ročník, dokážu akceptovat názory jiných, hraju převážně z PC, jsem schopen psát všemi deseti, jsem svobodný a pracuji z domu. Na mé ceny se můžeš podívat ve světě kde hraješ.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Tak tady máme první kolektiv, budu držet palce a určitě se na světě uvidíme a jestli můžu doporučit v návaznosti na vaši sehranost a soudržnost, tak jeďte na sebe. 90% alianci nevydrží a takto by vám mohly jen zavařit. Takže buďte svými pány a veďte si ji .. To je můj tip na tohle ..
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser12673

Guest
Jo díky za tip a souhlas. Za mě je to míněno tak, že bude-li hned vedle nás nějaká aliance daleko větší, sehranější, klikající, zlatící a já nevím co ještě, tak "Proti větrným mlýnům bojovat nebudeme", nebo chcete-li "Proti proudu čůrat nebudeme". Prostě bude-li hned vedle v alianci 10x více a 10x častěji klikajících hráčů než u nás, pak to v téhle hře ani lepší soudržnost, taktika a kolektiv neustojí.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ještě by to chtělo přidat nový svět na wiki... na stránku, do menu, do hlavičky, do přehledu, do oznámení, do novinek... mno. :(
 

Thasoss

Grepolis tým
Dát to do menu, na stránku vložit hlavičky a kategorii + aktualizovat rotující oznámení asi zvládnu jenom já s Alyssum, nu co už. :D Holt, milí hráči, budete muset vyhledávat. :D
 

DeletedUser11133

Guest
Ťažká matematika to je no :D a aj mne to trvalo chvíľu, kým som na to prišla :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Hmm, kdopak se pod tou přezdívkou skrývá... čekej, nech mě přemýšlet. Hmm, už vím. :p
 
Vis prd. Jestli chces fotku klidne ti ji dam. Aspon pochopis ze nevis. Spis bys mel premyslet trosku jinak)
 

Thasoss

Grepolis tým
Víš, jsou věci, o kterých ví jen veeeeeeeelmi malý okruh lidí. Nevím, tak 6? Z toho 4 to pustili jedním okem tam, druhým ven. No, nebudeme to tady spamovat. D: Svět ještě ani nezačal.
 
Proc to nechces spamovat? Tak se predved. Ukaz jak se umis vyadrovat ve svejch ...par letech o lidech kterejm pak se snazis lezt (to si domysli). Ja to snesu je mi 40. A urcite nejsem v tvem okruhu. Protoze pokud bych byl..tak uz se tu nepredvadis). Zacni sam u sebe.. co kde pises. na koho plives .. Tim koncim . Chodim si sem cist, ne se tu dohadovat o ptakovinach. Nerad pisu. Prijde mi to zbytecne.
 

DeletedUser11133

Guest
No tak si predsa čítaj a nepíš, keď nerád píšeš a už vôbec nie na moju adresu.. Predsa len, my sa asi nepoznáme a volať ma uplakancom ;)
 
Nahoru