• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

Thasoss

Grepolis tým
Tak už jsme si to snad všichni ujasnili, že rychlost jednotek je jednotná pro všechny námořní, pozemní i mýtické jednotky, tudíž se můžeme vrátit k tématu.
 

DeletedUser

Guest
za odpovědi děkuji.
Ale mám ještě jednu otázku:
Kdy bude ten update?

Předem děkuji.
 

DeletedUser10053

Guest
Achjo :) doufám že se ten počet členů v ali trochu přehlasuje :) ... 80 je pořád tedy alespoň pro mě moc moc ... :)
 

DeletedUser10053

Guest
Jako jasně každému sedí něco jiného :) já třeba nemám rád když se nabere strašně moc lidí a pak se třeba podezírají ze špehování ( samozřejmě nemusí to být pravda ) atd ... :) radši mám třeba 30 spolehlivých lidí, kteří rádi hrajou :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud je to už časem prověřená parta nejbližších spolubojovníků z jedný či jen pár ali, tak nedostane, pokud jsou to sesbíraní hráči odevšad, tak počet lidí v ali vůbec neovlivní, zda tam špeh bude nebo ne. :)
 

DeletedUser10380

Guest
Hlavně at je větší rychlost světa a jednotek.Nejlépa jako na ný.Na omikronu to ještě jde ale na xi to je šílený a skoro nikdo tam nehraje.
 

DeletedUser

Guest
Ináč súhlasím s Markom,... je to šílený keď jseš len cez ostrov 2 hodiny,... mam nepriatela asi o 20 ostrovov dalej, tak budem cakat týžden? a čo tý čo sú na druhej strane mapy? kým by som sa dostal aspon cez more tak to trvá minimálne mesíc. a to uz je ozaj dost pomale,... treba dať rýchlosť tak 3 až 5 (maximum)
---
hrám na omikrone, a jdu se zblázniť, keď mám podporovať mesto na susednom ostrove.
Taktiež nieje šanca prekvapiť nepriatela.
 

DeletedUser

Guest
Ty rychlosti jsou tristní, to je pravda, taky nemám ráda pomalé světy. Ale zase na druhou stranu je to lepší pro ty, co u toho nechtějí tak často a dlouho sedět a nebo prostě nemají čas, těm to, myslím, vyhovuje. Nebo se mýlím? Stejně tak vzpoura je lepší pro ty co u toho víc nejsou než dobývání pro ty, kteří tu tráví většinu dne :)
 

DeletedUser

Guest
Furiae:
Ale zase na druhou stranu je to lepší pro ty, co u toho nechtějí tak často a dlouho sedět a nebo prostě nemají čas, těm to, myslím, vyhovuje.
- Ked nemajú na to čas, proč tu hrajú? Stejne, neaktivni su len na priťaž serveru.
---
A zase myslím že to nieje vyhodne, lebo nieje vôbec možné prekvapiť nepriatela, kým tam dojde vojsko, on si už zabezpečí také podpory, že dobýjanie je už takmer nemožné.
Pre obrancov je to výhoda, ale nekdy az príliš veľká,... pokial chcú hrať, tak majú hrať,... ne že prídu raz za 2 týžne sa pozrieť čo sa deje, daju neco stavat, a zase nic,... V tejto hre je potrebne byť aktívny! na serveroch s najnižšou rýchlosťou to jak dopadlo? z celkového počtu hráčov hrá aktívne (minimálne hodinu denne) asi 2% čo neni ani 50 hráčov, ktorý sú rozsekaných po mape, daleko od seba niekolko týždnou.
To pak nieje hra.
---
Pozrite sa na hru ********, ten kto tam hraval vie o com to je.
Tam napr. na svete 1 ceskeho serveru to dopadlo tak, že:
Hráči cestujú za nepriatelmi aj mesiac.
Mapa sa vôbec nemení.
90% osad na mape su full.
hra trva už 4 roky, no stale sa nič nedeje.
Neaktivita.
Jeden hráč má 4.000 osad.
Nový hráč ked sa "narodí" je uprostred neho, nemá kde útočiť, nemá šancu.
Starý hráč sa nudí.
Není čo dobýjať.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Právo na hru mají všichni i ti co to mají jako oddychovku a relax a nechtějí tu být jako otroci pořád. Nechápu proč by měli být přítěž. Pokud se ti nelíbí nastavení světa, tak na něj prostě nechoď a počkej si na jiný.
 
Nahoru