• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

DeletedUser

Guest
Nastavenia sú výborné...
Drtivá väčšina hráčov dala SV....je tam už cca. 200 hráčov, kdežto na 45 ani nie 10
 

DeletedUser

Guest
A už nemám prečo hrať :)

JxoogYv.png
 

Thasoss

Grepolis tým
Gratulka, koukej se tam udržet. :grepolis
Jediné, na co jsem se zmohl já, je mít 2k surovinek od každé, 4 zemědělky a 8. místo. :hmm
 

Thasoss

Grepolis tým
Jen abyste se po 14 dnech existence nerozpadli. :) dost často se to stává, pokud na ten daný svět nešla už sehraná parta hráčů.
 

Thasoss

Grepolis tým
Dáváš to jako přílohu, pokud bys to uploadnul na internet a pak sem dal akorát odkaz na obrázek, měl bys to v normální velikosti.
 

DeletedUser

Guest
co je sakra s tím updatem.
cely odpoledne to nefunguje.
máte stejnej problém???
 

Thasoss

Grepolis tým
Take jsem nic nezaznamenal, ale dva hraci hlasili problem s IE na Win Vista a 7. Ale ani to jsem u sebe nezaregistroval.
 
Nahoru