• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

Máš tam seala (možná jednou pravníka) a já jsem z právnické rodiny ,tak ti to vysvětlím....

pokud chceš někoho obvinovat z něčeho,tak musíš mít doložitelný existující důkaz...pokud nic takového neexistuje,tak by se mohlo vše obrátit proti tobě a nakonec by si byl stíhaný ty za šířené pomluvy ...

proto opravdu prosím ,pokud takové fakta nemáš,což nemáš,protože nic takoveho jsem nemohl někomu psát,tak tím neoperuj ...
 
ok, spatne formulovano... neslo ani tak o to ze zde o tom mluvime na foru, spis o ten nazor samotny, nikomu se nelibi kdyz ho zradi spoluhraci
ale nekdy je dobre byt objektivni a treba odsoudit i konani vlastnich spoluhracu
ja uz jsem treba byl v podobne pozici kdy mi psal nepritel o vstup... poslel jsem je do prdele
suma sumarum, koudy, jste timto krokem nejen skazili hru Rangers ale taky sobe... prisli jste timto krokem o dobreho, vyrovnaneho nepritele, to je to co se zde snazim preentovat... odrizli jste si sami vetev, zkazili jste svet kvuli levne vyhre
a mozna jste o tom ani tako neuvazovali ale meli jste, ted uz je pozde
 
ok, spatne formulovano... neslo ani tak o to ze zde o tom mluvime na foru, spis o ten nazor samotny, nikomu se nelibi kdyz ho zradi spoluhraci
ale nekdy je dobre byt objektivni a treba odsoudit i konani vlastnich spoluhracu
ja uz jsem treba byl v podobne pozici kdy mi psal nepritel o vstup... poslel jsem je do prdele
suma sumarum, koudy, jste timto krokem nejen skazili hru Rangers ale taky sobe... prisli jste timto krokem o dobreho, vyrovnaneho nepritele, to je to co se zde snazim preentovat... odrizli jste si sami vetev, zkazili jste svet kvuli levne vyhre
a mozna jste o tom ani tako neuvazovali ale meli jste, ted uz je pozde

Bylo by hezké, kdyby jsi někdy byl objektivní. Ještě jsem nezažil, ale však o tom přeci pokecáme :p
 
mam tu všechny zprávy nic nemaži,tak stačí říct datum,hodinu a vše dohledam ... at sam vidíš,že nemužeš všemu věřit co ti kdo nabulíkuje...
 
no ja se opravdu snazil byt objektivni vzdy, neni to samozrejme snadne a nekdy se mi to mozna nepovedlo
ale kdo hral podemnou tak vi ze ja opravdu pred svinstvem oci nazakryvam a rovnakym metrem pristupuju ke vsem
myslim ze i Pepa to jednou pocitil, takze ne vzdy i jemu drzim stranu
 
kdyz na nyse byli zradci krysy atd ze sveta se odeslo aby se na dalsi svet udelala parta hracu kteri nezradi po mesici alianci a hralo dost hracu jen proti lamkam bylo kecu jak lamky utekly jak to vzdaly atd atd blybch kecu plno....

27. pro 2021

lamy utečou na novy svet :D a tam narazí na devíka znásilňovače :D

# budem utrácet zlato ve velkém
# z bláta do salaše

těším se prdelky :D

ted vam odejde 5 hracu z aliance....asi meli důvod.... a davate do 15 minut reset.... proc nehrajete dal??? a muzu zacit kopirovat trapne reci z nysy.... proc nebojujete a zmizite??? doslo zlato??? nebo proc?? zase za to muzou lamy a kvuli lamam jste daly reset?? hlavni je ze za to zase muzou lamy a vyhraji bez boje.... tak proc jste nebojovaly?????
 
Sealedfate, to je neskutečnej hráč, fakt neskutečnej, když pominu že je pátej na světě, avšak v v BB je 44, tak mne napadá jen že je divadelník, dále jeho profil, fascinující, chlubí se dobytím města alianci, kam pak zbaběle přeběhne, na foru aliance se chlubí útoky na své bývalé spoluhráče, aby si pak dal na vlastní profil , že dobyl nejvíce měst, právě proto, že hráči kolem něj štítivě, ano doslova štítivě resetovali. Jo to nebude nejbystřejší ptáčátko v hnízdě :-D
 
prošel jsem 96 stran zpráv a všechny zprávy od ACHYCHÁNKA....o kterem si asi mluvil ... a nikde jsme nic takového co píšeš nenašel ...trvalo mi to sice pul hodky ,ale ten čas jsem ti věnoval ...

proto děkuji všem jeste jednou a s čistým štítem odcházím
 
kdyz na nyse byli zradci krysy atd ze sveta se odeslo aby se na dalsi svet udelala parta hracu kteri nezradi po mesici alianci a hralo dost hracu jen proti lamkam bylo kecu jak lamky utekly jak to vzdaly atd atd blybch kecu plno....

27. pro 2021

lamy utečou na novy svet :D a tam narazí na devíka znásilňovače :D

# budem utrácet zlato ve velkém
# z bláta do salaše

těším se prdelky :D

ted vam odejde 5 hracu z aliance....asi meli důvod.... a davate do 15 minut reset.... proc nehrajete dal??? a muzu zacit kopirovat trapne reci z nysy.... proc nebojujete a zmizite??? doslo zlato??? nebo proc?? zase za to muzou lamy a kvuli lamam jste daly reset?? hlavni je ze za to zase muzou lamy a vyhraji bez boje.... tak proc jste nebojovaly?????

Proč ? Kompletně modré ostrovy se stali červenými, odpad seal napíše zprávu "Máš něco v tom a v tom měste?" Poté co odpovíš že ne, jede zapalovat město a během toho přestoupí. Nepřeji nikomu nic zlého ale doufám že mu někdy někdo šlápne na krk :)
 
no ja o Nyse nevim opravdu nic, ten svet jsem vubec neresil takze nemuzu porovnat ale k tomuto svetu reknu toto:
Odeslo 5 klicovych hracu (nevim jaci odesli na Nyse) byli to frontari a tim se uplne znicila cela zakladna
Spis hrebikem do rakve byl ten zpusob jakym odesli, domluvene za chrbtem vedeni, ktere si to podle me nezaslouzilo o cem svedci i vyjadreni zbytku spoluhracu - vsichni chvalili organizaci hry ani jedna negativni zpetna vazba
Nejvetsi podlost ale byla ze si hraci nechali navezt do mest trpo predem a ihned po prestupu podle vyuzili situace a zacali vyvolavat vzpoury svym byvalym spoluhracum v centru aliance kde nebyli na neco podobneho pripraveni... to je to co me na tom vadi nejvice, ten zpusob... kdyz uz chci zmenit stranu, da se to udelat i se slusnosti, aspon podat nejake vyjadreni proc a co me k tomu vedlo... a ne hned po prestupu vrazit kudlu do zad spoluhracum
To si opravdu myslite ze mel nekdo jeste chut se snazit o zvrat kdyz podrazilo 5 klicovych hracu a horela pulka zakladny do pul hodiny?
Ja sam jako hrac co nikdy reset nedal bych ho asi dal...
 
Proč ? Kompletně modré ostrovy se stali červenými, odpad seal napíše zprávu "Máš něco v tom a v tom měste?" Poté co odpovíš že ne, jede zapalovat město a během toho přestoupí. Nepřeji nikomu nic zlého ale doufám že mu někdy někdo šlápne na krk :)

na nyse se z ostrovu modrych taky staly polocervene kovi resetl a byli dalsi cervene.... cele se to pokazilo... ale lamky prece nemuzou dat reset jsou zbabelci... a ted poresetujete vy a zase lamky vyhrajou bez boje... porad jen trapne reci dokola a onicem
 
no ja o Nyse nevim opravdu nic, ten svet jsem vubec neresil takze nemuzu porovnat ale k tomuto svetu reknu toto:
Odeslo 5 klicovych hracu (nevim jaci odesli na Nyse) byli to frontari a tim se uplne znicila cela zakladna
Spis hrebikem do rakve byl ten zpusob jakym odesli, domluvene za chrbtem vedeni, ktere si to podle me nezaslouzilo o cem svedci i vyjadreni zbytku spoluhracu - vsichni chvalili organizaci hry ani jedna negativni zpetna vazba
Nejvetsi podlost ale byla ze si hraci nechali navezt do mest trpo predem a ihned po prestupu podle vyuzili situace a zacali vyvolavat vzpoury svym byvalym spoluhracum v centru aliance kde nebyli na neco podobneho pripraveni... to je to co me na tom vadi nejvice, ten zpusob... kdyz uz chci zmenit stranu, da se to udelat i se slusnosti, aspon podat nejake vyjadreni proc a co me k tomu vedlo... a ne hned po prestupu vrazit kudlu do zad spoluhracum
To si opravdu myslite ze mel nekdo jeste chut se snazit o zvrat kdyz podrazilo 5 klicovych hracu a horela pulka zakladny do pul hodiny?
Ja sam jako hrac co nikdy reset nedal bych ho asi dal...

nejake mensi vyjadreni viiim ale samozrejme by to mohly rozvest podrobneji at se neresi kraviny.
jsem cestny hrac zadne podrazy jsem nikdy neudelal protoze to nemam rad ani v osobnim zivote... jen me rozciluji nektere trapne komentare . timto debatu ukoncuju a jdu si dal pro radost poklikat grepolis
 
já to ted pročítám a nestačím koukat, myslím že mi ten grep nechybí :D co tu blázníte, prosím vás až tak. Dejte si pivko a hodte se do pohody, v téhle hře byli podrazy vždycky a pokud někdo odešel je to jeho volba ale dávat kvůli tomu resety mi příjde zbytečné :D
Ale kdepak, podrazy nebyli vždy. Vzpomínám na Deltu, kde jsem se mydlili s červenými hlava nehlava a báječně jsme u toho kecali a "provokace" byli v rámci špičkování. Naopak, na podrazáky a vyčuránky jsme se navzájem i informovali. Grepolis se až později zaplevelil těma co si tu léčí ega, komplexy, honí si trika žebříčky a vyžívaj se v tom kdo udělá větší křivárnu. Tohle už s hrou nemá nic společného, tady je to spíše u některých materiál pro psychology a psychiatry. Kdo je šmejd ve hře je u mne šmejd i v životě. A co je na tom zarážející, že to jsou dospělí lidi. U dětí by jsem možná měl pochopení, ale zmetek který se chvástá že je zmetek zmetkem zůstane a nepomůže že se bude snažit odvrátit pozornost poukazováním, že někdo jiný je také zmetek. Říkal jsem si že nemá cenu už tu psát do debaty, ale nejvíc tu kvičí ti co zmetkové jsou nebo ti co je podporuji. A ted mne můžete nahlásit.
 
Ale kdepak, podrazy nebyli vždy. Vzpomínám na Deltu, kde jsem se mydlili s červenými hlava nehlava a báječně jsme u toho kecali a "provokace" byli v rámci špičkování. Naopak, na podrazáky a vyčuránky jsme se navzájem i informovali. Grepolis se až později zaplevelil těma co si tu léčí ega, komplexy, honí si trika žebříčky a vyžívaj se v tom kdo udělá větší křivárnu. Tohle už s hrou nemá nic společného, tady je to spíše u některých materiál pro psychology a psychiatry. Kdo je šmejd ve hře je u mne šmejd i v životě. A co je na tom zarážející, že to jsou dospělí lidi. U dětí by jsem možná měl pochopení, ale zmetek který se chvástá že je zmetek zmetkem zůstane a nepomůže že se bude snažit odvrátit pozornost poukazováním, že někdo jiný je také zmetek. Říkal jsem si že nemá cenu už tu psát do debaty, ale nejvíc tu kvičí ti co zmetkové jsou nebo ti co je podporuji. A ted mne můžete nahlásit.
přesně tak a ještě se chudáček chválí, jak to vlastně není sviňárna, ale dokonalý strategický tah. Nejhorší je, že mu to věřím, že on tak to sám vidí, v BB bodech směšnej, tak si je nahnal díky bývalým spoluhráčům, kterým psal, co kde mají, aby jim pak vpadl do zad.. no prostě stratég SEALEDFATE :-D
 

Thasoss

Grepolis tým
Týmto by som chcel apelovať aj na support a ľudí čo majú nejakým spôsobom možnosť ovplyvniť nastavenia aby ste maximalný počet ľudí v aliancii zmenšili na 10 max 15
Momentálně tak restriktivní limit neplánujeme. Prakticky žádný způsob zakončení na to není zcela dimenzovaný. Navíc nic hráčům nebrání v založení více aliancí nebo uzavření různých dohod, tudíž by to problém neřešilo, ba naopak by to vedení aliance přidělávalo zbytečné starosti. Samozřejmě nelze vyloučit, že nikdy takový (např. nějaký speciální) svět nebude, ale nyní platí toto.
Kdyby byl support tak hodný a obnovil zprávy, které máš s naším společným kamarádem z Katany, tak není problém
Herní podpora nesmí zastávat postavení jakéhosi občanskoprávního soudu. Snažte se proto nařčením vyvarovat (už jen ze slušnosti ke druhému) anebo když už je vyřknete, tak abyste je byli schopni následně doložit. Opět už jen z nějaké věcné slušnosti.

Také se tu objevily screenshoty ze soukromých konverzací. Všechny byly odstraněny a příspěvky byly upraveny tak, aby bylo zřetelné, že v nich došlo k zásahu. Přestože sdílení konverzací pravidla fóra výslovně nezakazují, jedná se o dosti hraniční věc.

Díky za pochopení. :)
 
Nahoru