• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Sigma

DeletedUser10685

Guest
Všechno asi ne :) kdybys hrál starý adventury tak bys věděl co to znamená zkusit "všechno na všechno" :-D
Normálně je to ta hrdinka a pravděpodobně musíš čekat, než po přiřazení dojede do města - ubíhající čas je vidět na liště vedle ikony s hrdinkou.
 

DeletedUser2697

Guest
Všechno asi ne :) kdybys hrál starý adventury tak bys věděl co to znamená zkusit "všechno na všechno" :-D
Normálně je to ta hrdinka a pravděpodobně musíš čekat, než po přiřazení dojede do města - ubíhající čas je vidět na liště vedle ikony s hrdinkou.

Píšu všechno :) večer mi to tam už naskočilo, ale i tak díky.. A ano, musel jsem čekat
 

DeletedUser10159

Guest
ale připadá mi naprostá blbost že člověk musí čekat 18 hod než se hrdina zas nabije
 

DeletedUser

Guest
A co je na tom blbost? Hrdina se zraní a nějaký čas musí trvat, než se uzdraví.
 

DeletedUser10159

Guest
Já vím ale kdyby to daly aspoň na 12 hod.Ale když do toho hrdinu někdo trochu silně štouchne tak ho má hned na celý den v prdely s prominutím!
 

DeletedUser

Guest
myslim na rychlost sveta obecne. kdyby tady byla 2ka, tak uz jsme na 9hodinach ;)
 

DeletedUser10159

Guest
Mě hlavně štve jak se tam vždi narvou podvodníci a to nemá smysl tam začínat.Říká se že podvodníci nikdy nevyhrají u Grepolisu to bohužel tak není.
 

DeletedUser10685

Guest
Potřebuji trochu poradit. Nějak mi nedává smysl rychlost jednotek. Například po zemi jedou jezdci s rychlostí 44 dvacet minut a hopliti s rychlostí 12 třicet minut.
Pomalý transport zvýšil po vyzkoumání Kartografie a postavení Majáku (10% a 15%) jen o 3-12% v závislosti na tom, jak daleko ho zkouším posílat.
Na co se tady máme spoléhat, když lžou i základní popisky věcí? Uniká mi něco?
 
Nahoru