• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Sigma

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

vstoupíte na bitevní pole tohoto světa, který jako první nabízí Hrdiny?
Debatujte o tomto světě! :grepolis

Hodně úspěchů Vám přeje,
Váš Grepolis tým
 
no ještě že, je tu ta šnecí rychlost, aspoň nebude takovej odliv hráčů, co je ty pomalý rychlosti nebaví... jinak za sebe musím říct, že mě dost naštvali, že hrdiny nedaly na všechny světy...
 

DeletedUser

Guest
všechno super až na tu rychlost ta je vražedná.... ale ano půjdu sem to mi bude vyhovovat... takže kdo má chuť si se mnou zahrát tak se mi potom ozvěte... ale jen 149 hráčů víc Vás vzít pod křídla nemůžu .-)
 

DeletedUser8374

Guest
Podes, jelikoz jsi ptak, mas jeste misto pod ocasem, nezapomen na to ;)
 

DeletedUser9388

Guest
no ještě že, je tu ta šnecí rychlost, aspoň nebude takovej odliv hráčů, co je ty pomalý rychlosti nebaví... jinak za sebe musím říct, že mě dost naštvali, že hrdiny nedaly na všechny světy...

Já si zase naopak myslím, že i přes tu šnečí rychlost tam dost lidí nakoukne kvůli hrdinům.
 

DeletedUser10109

Guest
všechno pěkný, ale 150 hráčů v alianci?? to se mi vůbec nelíbí......... Tam přijde 150 hráčů ze Seekers a zase to tam ovládnou :D 150 je zbytečně moc.
 
do velký aliance se ti narve spousta lidí, které neuhlídáš... takže tam máš špehy a máš tam i lamy co se jenom vezou... v menší ali je mnohem lepší spolupráce... na rho to některé ali řešili akademiemi a zjištují, že moc lidí není záruka uspěšnosti... viz třeba berušky...
 

DeletedUser

Guest
já doufám že tam bude legie ztracených nebo někdo jiný ale hlavně ať tam nejsou seekers nebo Alibaba to by zas byla hrůza
 

DeletedUser10159

Guest
už se těším až bude ten svět s hrdinama akorát přemíšlím jak se bude moje aliance jmenovat
 

Thasoss

Grepolis tým
A co kdyby jsi žádnou nezakládal a místo toho se pořádně věnoval hře? Nebylo by to lepší? :)
 

DeletedUser

Guest
nevím asi máš pravdu i když pořád přemíšlím s tou alianci
 

DeletedUser629

Guest
Tak si zase po třech letech zahraju :D
Jinak jak vidim tak všichni budete zakládat aliance tak bude z čeho aspoň vybírat ;)
 

DeletedUser9519

Guest
Já si myslím, že je zbytečné zakládat novou alianci, pokud jste neměli alianci v minulosti. Vzhledem tomu, že je limit 150 členů v alianci, bude stačit připojit k jinému. Ale je to na Vás.
 

DeletedUser

Guest
no těšil sem se, že si vyzkoušim hrdiny už na Xi a zrovna moc se mi nechce chodit na novej svět jen abych si to vyzkoušel...
PS: buďte rádi za seekers, chaloupka na xí je nejvražednější :-DDDD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Willow, kdy plánuješ vejít na další svět? :) Až za 10 let po divech na Xí? :D Protože to zase bude něco, než se postaví... při té rychlosti. :(
 
Nahoru