• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Sigma

DeletedUser

Guest
vtipálku :) postavíme divy jedna dvě ;) dohraju Xí a dam si asi chvilku pauzu, žere mi to děsně času... pokud mě teda ta závislost na týhle hře zase nedožene to někde rozehrát :grepolis
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak snad vás nikdo neblokne. Při rychlosti 1 a vzpouře k tomu by se mohlo dobývání cizího divu sakra protáhnout. :)
 

DeletedUser

Guest
Nejsem si jist, zdali je to při takový konfiguraci světa vůbec možný... :-/ bude to chtít dobrou strategii....
 

DeletedUser10159

Guest
nevíme ale jak zám aktulizaci tak to asi bude buď v 13:00 nebo 14:00
 

Thasoss

Grepolis tým
Přesný čas není znám... mohou to spustit klidně už v deset dopoledne, nebo klidně až ve čtyři odpoledne...
 

DeletedUser

Guest
no to doufám že to pustíš až ve 16:00 hodin jinak to prošvihnu
 

Thasoss

Grepolis tým
Já to nespouštím. :))) Btw, i kdybys začal o den později, tak to nehraje roli... pokud umíš hrát, tak jakmile se dohrabeš k dobývání, nebude ten den, o který jsi začal později, vůbec znát. :) A pokud neumíš... tak ti bude k ničemu, i kdybys na Sigmě začal jako první.
Takže no stress.
 

DeletedUser6721

Guest
Nastavení zdrcující. 3 roky čekat na stavbu divů, pak rok stavět :)
Ale konečně si zahrát proti štírkovi může být fakt výzva ;) To musím zvážit. A je fakt, že při té rychlosti, když člověk zaspí 2-3 dny (i týdny) tak se vůbec nic nestane.
 

DeletedUser10612

Guest
no pokud tam vydrží, tak možná usnou, já se tam těším, alespon budu moci luštit u útoků křížovky :)
 

DeletedUser9911

Guest
všechno pěkný, ale 150 hráčů v alianci?? to se mi vůbec nelíbí......... Tam přijde 150 hráčů ze Seekers a zase to tam ovládnou :D 150 je zbytečně moc.
Jestli hraješ na Rho tak si můžeš všimnout že seekers tam zroivna moc neůřadujou ;)
 

DeletedUser9911

Guest
Nastavení zdrcující. 3 roky čekat na stavbu divů, pak rok stavět :)
Ale konečně si zahrát proti štírkovi může být fakt výzva ;) To musím zvážit. A je fakt, že při té rychlosti, když člověk zaspí 2-3 dny (i týdny) tak se vůbec nic nestane.

Jenom se zeptám ten štírek je ten samý co hraje na Rho??
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak je obeznam o tomto faktu... opravdu, po herní stránce či šanci být TOP, nijak netratíš kvůli pár hodinovému zpoždění se startem... a k tomu si připočítej, že na jedničkové rychlosti plno hráčů odpadne, třeba na Iotě se do top 20 dostalo i plno naprosto nezlatících lidí...

Ano, je to ta samá osoba. :)
 
Nahoru