• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Sigma

DeletedUser9911

Guest
O jakém faktu? A když už je tu povolaná osoba můžu se zeptat na přesný čas startu? A jak přijmu pozvání na ostrov když už jsem zaregistrovaný?
 

DeletedUser

Guest
Na Iotě sem začínal když Futurus a spol už měli kolem 100k bodů a při restartu sem byl pátej na světě, takže pár hodin opravdu nehraje roli :-DD
 

Thasoss

Grepolis tým
Že máš do čtyř školu. :)
Přesný start neznáme, až si Němci vzpomenou, že by bylo dobré to spustit, tak to spustí. Pokud se chceš registrovat blízko své aliance, nebo přímo na ostrov ke svým spoluhráčům, vyčkej na odkaz, který ti někdo ze spoluhráčů pošle, do té doby se tam neregistruj. Registrovat se musíš před odkaz, jinak by tě to hodilo libovolně a nemusel by ses trefit ke své alianci. A pokud by ses netrefil, buď by sis musel zakládat nový účet (a ten předešlý tím pádem smazat), nebo počkat na uplynutí začátečnické ochrany a restartovat se = ztráta celých tří dní.
 

DeletedUser

Guest
Vím že když mi přijde do mailu tak se registruju přez ten odkaz a objevím se na ostrově ale když uý jsem registrovaný tak netuším jak

I když si zaregistrovaný, tak ti pošle hráč odkaz, aby jsi byl s ním na ostrově a budeš na svém zaregistrovaném účtě ;)
 

DeletedUser9911

Guest
I když si zaregistrovaný, tak ti pošle hráč odkaz, aby jsi byl s ním na ostrově a budeš na svém zaregistrovaném účtě ;)

Aha takže mi to přijde na mail a já se přez ten odkaz přihlásím dík za radu a Thaoss dík za info ještě se chci zeptat na tom beta světě s hrdiny byl ještě jeden bůh jméno už si nepamatuju bude i tady nebo to zůstane na 5ti?
 

DeletedUser

Guest
Ještě se chci zeptat...
Ty rychlosti světa...
Proč někdo nechce hrát na rychlosti světa 1? Co je na tom horšího, kromě toho, že slavnosti, stavba atd. trvá déle?
 

DeletedUser9911

Guest
Ještě se chci zeptat...
Ty rychlosti světa...
Proč někdo nechce hrát na rychlosti světa 1? Co je na tom horšího, kromě toho, že slavnosti, stavba atd. trvá déle?

Nejspíš proto že to všechno trvá moc dlouho a dnešní doba je moc uchvátaná já to třeba přivítám všechno bude takové klidnější a když bude delší výstavba nebudu si muset dávat budíka na každých 30 minut :D Ještě by mě tajmalo co značí ty zelené čárky pod jmény a jak je získám né že by mi na nich záleželo ale musím vědět všechno :D
 

DeletedUser

Guest
To záleží na každým co mu vyhovuje... já rychlý světy nemam rád, nejradši hraju rychlost 1/1 ale někomu to příde moc pomalý... akorát hraju jenom vzpouru, takže tady si jen vyzkoušim hrdiny a hrát tu nebudu..
 

DeletedUser9911

Guest
Vím že to nesouvisí s tímhle vláknem ale tohle mě dost zajmá moderátor fóra a admin je asi něco úplně jiného že? Jako jestli třeba tady Thaoss může zasahovat do hry nebo má na starosti fórum a hru zase někdo jiný
 

Thasoss

Grepolis tým
Čistě jen fórum. :) Hru spravují lidé se zeleným a modrým titulem, viz. Pokud máš další dotazy, tak založ téma s příslušným názvem zde. ;)
 

DeletedUser9911

Guest
Dík určitě se to do budoucna hodí :) všiml sem si že jsi byl asi před půl rokem povýšený na hl. moderátora tak dodatečně gratuluji :D udělal jsem nové vlákno morálka ať to tady nespamuju tak kdybys mi tam mohl kouknout budu rád:)
 
Nahoru