• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Sigma

DeletedUser10685

Guest
... proč konečně nedají nějaký svět s rychlostí 3 jednotky 3 noční bonus 22:00-7:00 fakt nechápu
Tak tipuju, že chodíš spát v deset večer a vstáváš v 7, co? Já bych měl radši noční bonus od půlnoci nebo od jedný ráno do desíti a o víkendu i do poledne, ale to mi nikdo na míru nenachystá. Nikdy se nezavděčíš všem.
Aspoň můžeme v klidu spát, na anglických serverech noční bonusy vůbec nejsou.
Čím jsem starší, tím víc mne baví pomalejší světy ;)
 

DeletedUser11079

Guest
mám jenom jednu otázku dá se zbavit svojí začátečnické ochrany ???
 

DeletedUser

Guest
Ta tě chrání proti útokům, to ale neznamená, že nemůžeš útočit ty. Tak proč by jsi se jí chtěl zbavovat.
 

DeletedUser

Guest
Ještě uvedu jeden příklad - z města X kde nejsou žádné urychlovací bonusy mi jede ohnivka do města Y 22 minut a 31 vteřin, tj. 1351 vteřin.
Z města Y (Maják a kartografie) jede ohnivka do města X 21 minut a 1 vteřinu, tj. 1261 vteřin.
Urychlení je tedy mezi 6-7 procenty, nikoli 10% + 15 %, správně bych očekával čas kratší o čtvrtinu, tudíž 1013 vteřin (16 minut 53 vteřin).
Po přidání Atalanty (11% boost) zrychlí ohnivka na trase Y ---> X na 20 minut 21 vteřin, jen o 36 vteřin na trase dlouhé původně 22, respektive 21 minut.

Zadal jsi špatně rovnici, proto ti nemůže vycházet. Základní chyba. Jednotka je o x% rychlejší znamená, že na dosažení cíle potřebuje kratší čas, ne že bude o x% čas zkrácen.
Příklad: jednotka bez zrychlení ujede za 10 minut 100 polí. V případě Atalanty je zrychlení 11%, což znamená, že za stejný časový úsek ujede 111 polí. Podle tvého by tedy měla být časová úspora 66 vteřin, ale ona je jen 60

jenže taky ti nemůžou vůbec podporovat
To není pravda. Podpory ti mohou poslat třeba minutu po tvém nalogování

Ještě k těm procentům: obecně platí, že čím bude pomalejší jednotka v odeslaném vojsku, tím dratičtěji klesne celkové procento zkrácení času
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11079

Guest
chtel bzch se zeptat kde mam inventar kouzel a takovejch veci kterz dostanu kdyz splnim ostrovni misi
 

Thasoss

Grepolis tým
w1y5fk.jpg
 

DeletedUser10109

Guest
nevím proč to píšu zrovna sem, ale nevíte proč jsem dostal jen 4000 zlaťáků když jsem měl dostat o 10% více?
 

DeletedUser10109

Guest
Pardon, koupil jsem si to v úterý, ale ta akce byla už od pondělí nebo?
 

DeletedUser

Guest
o tomhle se pise na devblogu ze se vyskytla chybka a zprava byla odeslana drive coz zmatlonhrace.. nemeli by to dostat?
 

Thasoss

Grepolis tým
Jo, máš pravdu, přečetl jsem si ho hned ve středu a do druhého dne na to zapomněl, že to tam je... o zvláštních instrukcích, jako např. doplacení zlatých, nevím. A tipoval bych, že by to bylo i v Důl. oznámeních, kde se v minulosti vyskytlo také řešení jednoho bugu - díky haldě jízdy vygenerované během Vánoc hráči leckdy přišli o města. :)
 

DeletedUser

Guest
Myslim si, ze pokud se jedna o hrace, kteri pouze cekaji na tyto akce, tak by tech 10% meli dostat, vzhledem k chybe potvrzene dev.
 
Nahoru