• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Herakles

Dobrý večer,
V jednom z příspěvku ohledně golgi jsem navrhoval změnu hrdiny Herakles. Je až nesmyslné, že útočník díky němu je schopný naheráklovat 2 full letky či několikrát zaseté. V obraně naopak delší útok nemusí ani do města přijet, když obránce dokáže seslat třeba 10x Diův hněv.

Proto bych navrhoval, že Herakles by musel být například součástí útoku, aby bylo daleko složitější heraklovat přízeň.
Další řešení by bylo zdražení ohledně počtu jednotek, které musí padnout v obraně či zmenšit počet obdržené přízně.
 
Jiny pohled na vec muze byt, ze Herakles vyrovnava hru. I slabsi aliance ci hrac se dokaze s pomoci neho lepe branit proti presile.
Samozrejme je treba ho zeslabit, v tomhle stavu je moc OP. Ale urcite ne davat ho ciste jen do utoku.
 
Herakles je OP už od vydání v roce 2016, jen ho nikdo nepoužíval.
Nechal bych ho tak jak je, dost to pomáhá obráncům a to je dobře, že se i menší hráč dokáže ubránit proti zlatkaři.
Dřív (než na to lidi přišli) jsi na to musel utratit zlato aby jsi z eventu získal přízeň, dnes si jí můžeš obstarat i bez zlata přes herakla.
 
Jedná se mi spíše o problém ,kdy obránce si nechá od spoluhráčů poslat do města, kde má herakla 100 útoků. Útočník pojede třeba 3-4 fullky s katy a do města nepřijede nic vzhledem k tomu, že dostane 20-30 diák. Chrámy díky heraklesovi jsou třeba absolutně nehratelné, protože na chrám, který vlastní nepřátelská aliance taky nedojede vůbec nic....
 
Nejlépe zrušit, to by Inno mohlo zvládnout i bez zanešení 10 dalších chyb. Případně omezit jen na útok.

Původní myšlenka hrdiny je jasná a dokáže správně odměnit schopnost hráče, který hrdinu bude používat na boj proti nepříteli. Původní myšlenka hrdiny určitě nebyla, že hráči na sebe budou vzájemně útočit v jedné alianci po 50 mečích. Zcela objektivně momentální používání Herakla narušuje herní balanc, kdy x herních mechanik nepočítá (nečekaně) s neomezenou manou.
 
Souhlasím. Změna Herákla je potřebná. Už se to tu několikrát řešilo. Upozorňoval jsem na to i na supportu a pokud se nepletu, tak už se to poslalo výš.
1687950415008.png
 
boha jeho vy řešíte blbosti, jinak to ani nejde nazvat. hrajte to jak se to dřív hrálo a nemusíte řešit zbytečnosti. co je někomu platný, že sešle 10x dia na útok, když mu pojede na město 50 útoků .... navíc za dobu co hraju, se mi ještě nestalo, že by mi někdo seslal na útok tolik dia. nesmíte taky posílat útoky, co jedou sto let .....

to rovnou zakažte drancování přízně mezi spoluhráči a dalších x dalších věcí. jestli někdo má na to čas tohle takhle řešit, tak ať si hraje, zase jen problém zlatkařů, kteří tu chtějí být 1x denně, vše naklikat, nazlatit a poctivá dřina hráčů jim vadí ....
no tak ať si lidi takhle dělají letky, když tomu chtějí věnovat ten čas ..... ono to taky není za 5 minut hotová letka ....
 
Podle mě v pohodě :)


giphy.gif
 
tak jsi mu pocuchal města lehce zemětřesením, nevím, jestli to za to úsilí stojí .....
To je jen přebytečná přízeň z bodovačky, moc úsilí mě to nestálo, jen jsem si občas kliknul zemětřesení na protivníky na frontě. Díky prozírce a grepolympii stačilo pouze 22 populace na vytvoření 60 přízně od herakla, tak to šlo samo.

Herakl má i jiný využití, třeba když máš aktivovaný nereidky tak díky němu dáš celý alianci vlnku.

Pořád je ale hlavní využití na diův hněv a ladóny do eventů (grepolympie) když hraješ vzpouru.
 
Kdyz uz jsme tady u tohoto, tak co by bylo treba upravit urcite - omezit maximalni mozny pocet seslanych kouzel / negativnich kouzel na jednoho hrace.
To jak, je na diskuzi.
Napriklad ze na jednoho hrace nemuze byt poslano vic jak 5 negativnich kouzel za hodinu. Nebo 20 za den.

To navrhuji i z toho duvodu, ze se tu objevuje sikana tohoto typu, ze si aliance vybere konkretniho hrace a nonstop na nej posilaji blesky a zemetresy, coz neni uplne v ramci fairplay.
 
Naposledy upraveno:
Kdyz uz jsme tady u tohoto, tak co by bylo treba upravit urcite - omezit maximalni mozny pocet seslanych kouzel / negativnich kouzel na jednoho hrace.
To jak, je na diskuzi.
Napriklad ze na jednoho hrace nemuze byt poslano vic jak 5 negativnich kouzel za hodinu. Nebo 20 za den.

To navrhuji i z toho duvodu, ze se tu objevuje sikana tohoto typu, ze si aliance vybere konkretniho hrace a nonstop na nej posilaji blesky a zemetresy, coz neni uplne v ramci fairplay.
Tohle nevyřeší problém s heráklem. Každopádně díky za připomenutí ohledně blesků, hned jsem je tam mrsknul.
 
Přeju ti hrát dobývko proti nekomu kdo naherakluje denne 2 mesta gryfů. :-D)) s tím,že aktivně sedáš. :D
zase je tady protiargument, ze pridanim spartanskeho treninku dokazes obnovit deffku doslova za 24h takze to, ze par hracu nadela x letek se to tak nejak neguje... je si potreba uvedomit ze tezko bude cela aliance delat 2 letky denne na hrace... par jednotlivcu kteri to maji dobre zladene to dokazi ale pochybuju ze vsichni
za me bavit se o tom jak fundamentalne zmenit herakla aby se toto nedelalo nebo bavit se o jeho odstraneni je hlopost... uplne by stacilo treba zvednout limit treba na 100bb... nebo jakoukoliv hodnotu, ktera by hrace negativne motivovala toto delat, resp. by dala takovou cenu kdy by se hraci zamysleli zda to ma smysl delat ve velkem
 
Tady šlo zřejmě o ukázku potenciálu, kolik přízně z toho za tak krátkou dobu vytáhneš, nemyslíš? :D
jo tak já to nepopírám, jen to prostě není zadara.
zde jak bylo psáno výsledek bodovačky, ale i tak u toho musíš sedět a odklikávat tu přízeň, jinak ti proteče mezi prsty. to samý viz níže že někdo obnoví 2 lety gryfů. ono se to samo taky neudělá a ty surky na ně se sami nepřepošlou, akorát bez nějakých urychlování výcviku to asi taky nebude taková sláva. prostě je za tím kus ani ne práce, ale dle mě dřiny, tak proč to jako ničit jen proto, že někdo je "línej" a spoléhá se na to, že až bude event, tak si ty letky nahrabe z něj .....
 
Přeju ti hrát dobývko proti nekomu kdo naherakluje denne 2 mesta gryfů. :-D)) s tím,že aktivně sedáš. :D
tak aspoň máš kopec BB. navíc 2 letky jsou prd. připadá mi, že moc lidí tu začíná hrát sólo a nějaké alianční akce a sedání už není v módě a pak na tu trochu deff fakt 2 letky stačí. neříkám že to je tvůj případ.
 
Nahoru