• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

I. oficiální sraz hráčů - Brno 2011 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40

Guest
Děkuji za reakce. Pokud mám být upřímný, bylo to poprvé, co jsem ten foťák držel v ruce. A první fotky podle toho vypadají - zapomněl jsem si zapnout blesk. Stane se. :)

Jinak jsem se snažil označit všechny, které jsem si zapamatoval nebo jsem vyčetl jejich přezdívku z jmenovky. Bohužel není v mých silách označit tak všechny, pokud byste mi tedy chtěli pomoct, můžete mi napsat SZ a já potřebné dopíši. Děkuji moc.
 

DeletedUser

Guest
sokrates dík za odkaz, jenže ouha už se neumím dostat tam, kde je těch fotek víc...:(
 

DeletedUser

Guest
jj dík už jsem se tam dopracovala maji udělat pro neznale šipku kam klinout pro více infa :)
 

DeletedUser

Guest
Nejsem si jistej co měl litle fox ale co se týká fotografie [SPOIL]
P1030441.jpg
[/SPOIL]
Klugeman - kuřecí šnycl, pečený brambor
moje maličkost - smažené tvarůžky, vařený brambor
přítel lioke (Omlouvám se špatná paměť) - opět šnycl , hranolky
lioke - tatarák, topinka
Samozřejmě se ještě bumbalo, ale všeho s mírou.
Jinak děkuji, není nad to když se fotí lidi u jídla :D, no řekněte, nejsme k sežrání?
 

DeletedUser

Guest
zdravím Lepid tedy s mírou jsem nebumbala jinak blbě my bylo celou neděli..
lioke :)

PS: opět píši s přítelova přihlašeni, no jo compl si hesla pamatuje a ja ne...
 

DeletedUser

Guest
To bylo možná tou vodkou, co se lihovin týče, tak věřím skotský a pak domácím výpalkům jako meruňa, slíva, mulťáček,.... v hospodě bych si to ale neobědnal. rozhodně to ale byl dobře strávený čas a už se těším na další ročník ;)
 

DeletedUser

Guest
ahoj doufam ze mne na pristi sraz mamka pusti. kdy vlastne je pristi sraz?
doufam ze nevady ze my je jen 12 let a ze se ho budu moct zucastnit.
:)
 

DeletedUser

Guest
klidně se zúčastni věk není překážkou:) ale oficiální sraz se nebude konat dřív jak za rok.. resp. pochybuju že ho někdo do té doby zorganizuje
 

DeletedUser

Guest
dekuji za odpoved a ja doufam ze se to nejak zaridi. drzim vam palce.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru