• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

II. vydání - Vaše reakce a názory

Oznámkujte toto vydání jako známkou ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší).


  • Celkový počet hlasujících
    58

DeletedUser

Guest
Uf, přečíst celé téma je dost namáhavé a mnohdy i únavné, protože se příspěvky téměř kopírují.
Já osobně jsem byl s časopisem spokojen, známkovat nebudu, protože to nedokážu posoudit tak, abych to byl schopen vyjádřit jedním číslem. Informace ze svého světa jsem našel, přestože se tam teprve rozkoukávám, tak jsem rád, že vím, jak to tam vypadá - informátor to dle mého popsal moc hezky.
Rozhovor se SineMetu jsem četl celý a k němu bych se také rád vyjádřil - zaprvé nechápu lidi, kteří si na něj stěžují, není nic jednoduššího, než ho celý přeskočit. To, jak rozhovor pojala, je zcela a naprosto její věc, každý to prostě bere trochu jinak - jak říkám, koho to nezajímalo, mohl to přeskočit. Ti, co tam chtěli rozhovor s někým z TOPky, by si měli uvědomit, že ta druhá skupinka lidí zase musela tolerovat rozhovor s Deimosem v minulém čísle (nechápejte to špatně, byl jsem za něj rád), tudíž teď je s tolerancí řada na nich. Jediné, s čím bych opravdu souhlasil, je to, že rozhovor byl příliš dlouhý. Souhlasím, že každý by měl dostat možnost se vypsat, ale jde o to, aby to pak nedopadlo přesně takto - když nějaká část časopisu bude zabírat příliš mnoho jeho stránek, bude každý hodnotit jen tuto část, protože je to prostě hlavní téma. Kdyby byl rozhovor o něco kratší, bylo by méně kritiky.
Znovu tedy opakuji, že se mi druhé číslo líbilo, mám jen jediný dotaz, který se ostatně týká i dílu prvního - co si mám představit pod funkcí "koordinátora CZ serverů"?:)
 

DeletedUser

Guest
Naprostej souhlas s tvým příspěvkem - škoda, že tu není repka, hned bys tam měl +1

K otázce - člověk, který zastává tuto fci shání informace od informátorů z cz světů a poté je předává redakci.
 

DeletedUser

Guest
Elegio:

Tento topic byl založen proto, aby sem čtenáři dali své názory, to znamená, že pokud měl někdo výtky k zmiňovanému rozhovoru, je správné, že to sem napsali. Tohle neni ani tolik o toleranci jako o názoru a není dobré tu někoho kritizovat za to, že přidal svůj názor...

Jinak v Paladinovi pozice koordinátora spočívá v tom starat se o informátory. Podávat jim info, starat se o to, aby své články včas odevzali. Následně v nich musí upravit veškerou stylistiku a gramatiku (proto by daný koordinátor měl hodně ovládat svůj jazyk), aby pak článek dostal finální podobu. Také vybírá nové informátory. Tak je to aspoň v Paladinovi, ale myslim, že v Orakulu to bude dost podobné :)
 

DeletedUser

Guest
v Orakulu je to s pozici koordinatora presne tak jako v Paladinu, hlavne kontroluje prispevky od jednotlivejch informatoru a podobne
 

DeletedUser

Guest
Ono uz vam zas chyby někdo do Alfa???Mohl bych to napravyt

1.nejsem holka
2.žádal sem je aby mě vzaly
3.uplně to same jak ve dvojce


Když ti tam chybí, proč nepíšeš info o ní ty?

Navíc dávat 5 jen za to, že tam nemáš info tvého světa je hodně úzkoprsé :-/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Víš že se ani nedivím že zrovna tebe nevzali? To by ses nejdřív musel naučit pravopis, abys toto mohl dělat. Naflákat v topicu 2 hrubky to je fakt úžasná vizitka. ;)
Pardon, těch hrubek je tam víc... nějak jsem si všimla jen těch hodně do očí bijících na začátku... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, chybi, protoze neni prakticky mozne sehnat cloveka, co by byl ochoten 'pracovat' pro neziskovou vec a ovlada docela dobre cesky jazyk, coz obsahuje napriklad gramatiku ....
Davat petku jen kvuli tomu, ze chybi informace ze svetu, kde sidli lenochodi je silene nespravedlive vuci tem, co shani informace z bety, delty atd. Nemyslis ?

no vis.mám WORD.a jestli vim tam ti to chyby podtrhne.:hmm
 

DeletedUser

Guest
Word je pro tohle asi tak vhodný jako Google Translator pro překládání. On má prostě v paměti nějaká slova, která ti podtrhne, pokud tam je špatné i/y, ale pokud jde o čárky nebo složitější slova, tak má problémy. Pracovat jako redaktor s Wordem je opravdu hloupost, protože bys korektorům dal 100% práce navíc.
 

DeletedUser

Guest
nojo jak to tu čtu tak by mne zajímalo kdy bude další číslo když váš grafik onemocněl nebo co.
A mne by se líbilo rozhovor s nejstarším a nejmladším hráčem což já si na nejmladšího koleduji:D
 

DeletedUser

Guest
no tak žeji můžu říct 4letému synovci já te zaregistruju a ty tady budeš klikat jo? oon jo hra! a pak už jenom bude sem a tam klikat a nekdy náhodou neco postaví :D takhle hrajou nejmladsi hraci ;) a nejstarsi...no nevím na Bete už jsem potkal i 94letého dědečka co my vyhrožoval že zamnou příjde a namlátí mi :D
 
Nahoru