• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze InnoGames slaví 10 let

DeletedUser7082

Guest
Čistě teoreticky, půjde to i na mobilu? :D

Já doufám, že tam pípák nebude, v tu dobu snad ani nebyl, takže to bude čistě o aktivité
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser12418

Guest
Já to vidím tak , že se pojede Česko proti ostatním zemím. Pípák je mi jedno , ale doufám , že to teda na mobilech půjde.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jelikož to má být komplet odpojený od systému, pochybuji, že se půjde připojit přes aplikaci. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Je škoda, že takový mezinárodní svět je jen na měsíc.. :(
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Ani ne. Už jenom ty vesnice... navyšovat jí sílu, pak jí honem vybírat vojskem... mám raději pohodlnější variantu.
 

DeletedUser7082

Guest
Tak to tam můžeme složit Cz alianci a trochu potrápit amíky ..
smiley_emoticons_lol.gif


A teď jsem se schválně díval, jestli to dali s bonusem nebo bez nočního bonusu a je tam 00:00-06:00 CEST, takže jsou Amíci docela v Háji ne ? To tam mají snad +- den ne ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak Fini... menší jaz. verze mají problém s flákačským community managementem, takže je to tam často bez týmu a s poloaktivním, tedy spíše neaktivním adminem... nemůžeš tedy čekat, že taková informace tam bude hned, jakmile může být publikována. Nicméně, když se podíváš na adresu classic.grepolis.com, zjistíš z toho, že se jedná o úplně separovanou jaz. verzi (resp. market) - podobně jako cz.grepolis.com nebo en.grepolis.com atd. Tím pádem ten svět bude společný pro všechny a tím pádem o tom dostanou informaci všichni.
 
díky moc za odpověď, to bude asi dobrej chaos až se tam připojí kde kdo. může to být i desítky tisíc účtů.

Thasii myslíž že budeme všichni muset udělat registraci účtů? pro tuto "classic verzi"??
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, je tam registrace zvlášť. Akorát bych docela nesouhlasil s tím, co se píše v oznámení.
Prosím, použijte k registraci emailovou adresu, která se váže k vašemu hernímu účtu, aby vám mohly být zlaté vyplaceny. Jakékoli porušení pravidel a/nebo všeobecných obchodních podmínek může vést k diskvalifikaci.
V originále se nic takového nepíše. Jde jen o to, aby ta e-mailová adresa byla opravdová, protože běžné ověření nevyčmuchá víc, než kde jsou tečky, kde je doména, jestli to má nějaký zavináč, jestli to neobsahuje ty a ty znaky...
 
už je mi to jasný = díky.

(budu se to snažit zaregistrovat co nejdřív, aby můj nick byl stále volný. když nebude, zkusim tvůj :) to mi pak daji všichni pokoj :))
 

DeletedUser12418

Guest
Tak hlavně , abychom byli všichni Češi pospolu. Nevím , co bych dělal uprostřed nějakých Němců :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Nebo se tě naopak budou ptát, že jsi to ty? Jsi to ty? :D Ale jen si posluž. :D No, já tam půjdu taky. Ale ani ne tak kvůli hraní, jako spíš kvůli grafice... stáhnout si grafický soubory (jeden nikdy neví, v jakém Grepo projektu to pak uplatní), něco málo nascreenovat a dál se uvidí.
 
Nahoru