• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze InnoGames slaví 10 let

Thasoss

Grepolis tým
Byl a admini zakázané hrát nemají a nikdy neměli. Tedy pokud mají přístup do herního systému, tak nesmí hrát na tom světě, na který mají práva. Ale jednotlivé markety (např. CZ, SK, EN, DE atp. a nyní i classic) jsou úplně oddělené. ;)
 
koukal jsem na Matrix statistiky a s těma desítkama tisíc účtů jsem to asi přestřelil (vždyť DE Carphi mají 3600 aktivních hráčů)

tak ten odhad trochu zkoriguju .... můj tip je 15tis. aktivních účtů po 1měsíc hraní. (tak mi na to vsaďte dvojku a jdeme dál :))
 

DeletedUser7082

Guest
Bude tam tak 30k lidí si myslím.. :) Lidi to přiláká a 5k zlatých přiláká lidí .. D:
 

DeletedUser7082

Guest
@Thasoss Tak jdeme o pivko, jestli se někdy uvidíme.. tak kdo koho pozve na jedno orosené ..
smiley_emoticons_saufen.gif


Jak jsem psal, tak s pár lidma tam půjdeme, tak bychom to mohli dát dohromady a hrát tam pro jednou někteří dohromady .. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
No, já tam jdu hlavně kvůli tomu, kvůli čemu jsem psal. Na hraní asi čas nebude (lítám poslední měsíc od jedné zakázky ke druhé). 1.0 si ještě pamatuju, takže si tohle zrovna jen tak užívat nepotřebuju a těch 5k mě neláká... neměl bych je kde momentálně využít.

Aaa jsem úplný abstinent.)
 
mate spis nekdo napad, jak se tam scuknout na jednu kupu?
tak to si myslim bude nejsložitější :)

- plně chápu Thasse (i já mám tou dobou dovolenou = moc času nemám, ale určitě to chci vidět (naživo), koněma pro suroviny chodit taky umim)
- 5000 zlatých se propíše na "normální" účet 3m nejlepším tzn. já to nebudu tzn. svých 5tis si užiju pouze na calssicu :)

dotaz - nikde jsem nevyčetl systém dobývání ... má to vůbec nějaký??

(p.s. pro nadšence --- FIN info o classicu spadlo dnes v 14:30)
 

DeletedUser12418

Guest
Budete tu v 13:00 ? Já ano , tak hoďte sem na fórum link , ať jsem blízko vám.
 

DeletedUser9364

Guest
Tak jak to vymyslíme? To aby někdo zkontaktoval Gekkona, anastasiose a jim podobné, aby nás na mezinárodním reprezentovali. :)
 
Co kdyby bary dala vsem pozvani na urcite misto? Melo by fungovat kdyz ji vsici posleme svuj registracni mail.
 

DeletedUser12418

Guest
Nebo stačí dát tady odkaz. Taky vám to může poslat do osobky někde na světě , kde hrajete vy i ona (pokud to teda bude posílat ona).
 

DeletedUser12418

Guest
Tak nemám tušení , jak to udělat , vůbec se v tom nevyznám :/
 

DeletedUser7082

Guest
Všichni češi pojďme North - West .. Budu tam mít alianci, takže kdo se bude chtít přidat, tak může .. :)

Poho203 In-game nick
 
Nahoru