• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaký internetový prohlížeč používáte?

Jaký internetový prohlížeč používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    164

DeletedUser

Guest
na hry používám operu - nechám ji "čistou" na ověřené stránky - z kmenů mám zkušenost že běhá i při velkém počtu vesnic a příkazů rychleji než firefox. Jako alternativu mám i chrome, nová verze je asi ještě rychlejší než opera, ale jsem zvyklej.

Na serfování po netu používám firefox, kvůli doplňkům (na stahování obrázků, videí atd). Mám ho nastavený tak, aby po uzavření všechno automaticky vymazal ;-)

Explorer používám jenom na aktualizaci oken a to ještě nerad...
 

DeletedUser

Guest
Koukal jsem jako puk, když jsem si otevřel mapu ostrova v Chrome a posouval ji a to samé ve Firefoxu. Neuvěřitelný rozdíl...
 

DeletedUser

Guest
110px-Mozilla_Firefox_3.5_logo_256.png

Mozilla Firefox
verzia 3.6.3​


Používám slovenskou verzi. Jsem na ní už natolik zvyklý, že když někde na jinym počítači na mne česká verze vybafne český dialogový okno, já chvíli nevim, na který tlačítko kliknout, než se zorientuju.
 

DeletedUser

Guest
Kdysi byla nejlepsí OPERA pak na tom upgrade na 9.0. pokazily všechno. Teď nej mozila chrome pomali a co se tyce EXPLORERU tak je to zastarali microsoftacky program a jestli se přesto někdo loguje tak ať přestane protože microsoft vi kde běhate aky mate hesla atd. ( nebo si pořiďte program ktery vám zakryje IP+stranyk kam chodite )
 

DeletedUser

Guest
firefox,to je jasný,i když dřív mi spíše vyhovoala opera :)
 

DeletedUser4489

Guest
prohlížeče

já používám Google chrome, internet a safari
 

DeletedUser

Guest
Přešel jsem z Exploreru na Mozzilu a nemůžu si stěžovat. Jediné co mi nevyhovuje je YouTube, kde v Mozzile nefungují klávesové zkratky na něj a myš po přehrání videa dokud neodejdu z celé obrazovky videa není vidět.
 

DeletedUser

Guest
Opera je najlepšie :cool:
Mozzila je tiež dobrá, ale niektoré veci mi na nej vadia, aj keď funguje všetko ako na Opere.
Chrome je úplný fail :D
 

DeletedUser

Guest
Internet Explorer jsem používala kdysi teď Mozilla Firefox a jsem maximálně spokojena ;)
 

DeletedUser

Guest
Pretože na tom nefunguje kopec vecí v hre (Divoké Kmene), ale tiež aj na iných stránkach som mal problém s posúvaním hore-dole, atď, atď.
 

DeletedUser

Guest
Tak to je zřejmě jen Tvůj FAIL, já s Chromem nemám vůbec problém a co znám mnoho lidí, tak ti také ne. Asi bude opravdu FAIL mezi židlí a klávesnicí. ;)
 

DeletedUser

Guest
Musím Ťa sklamať, ale nie...
Chrome je by som povedal taký nedokončený prehliadač. Poznám veľa, veľa ľudí, čo bolo nútených ho zameniť za Operu alebo Firefox. Od spoločnosti akou je Google by som niečo také nečakal, čo už...možno raz bude Chrome lepší...
 

DeletedUser

Guest
Google Chrome- pravdu má Vudcaa, sice je trochu rychlejší ale zas málo funkcí (teda z vlastní zkušenosti)

No co se dá říct, to vyjádřím tímto smajlem:
mozzila.gif
 
Nahoru