• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaký je váš nejoblíbenější sport ?

DeletedUser

Guest
sport?
hmm...fotbal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:D
No - to bych byla hezky rozpláclá :D Já ten hranatej nesmysl složila nejdříve za 3 a půl minuty - no na rekord to nebude :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pch ... tři a půl minuty? Hehe, ani nedutám, že mě se to snad v životě nepovedlo.
 

DeletedUser

Guest
mě se to taky nikdy nepovedlo jedině když jsem si zapamatoval jak jsem to zamíchal ale bylo to jen kolem 5 tahů :D
 

DeletedUser40

Guest
Co jsem nedávno četl v novinách, tak rekord je 20 tahů nebo spíše pohybů, takže jestli jsi to udělala Sine za těch 3 a půl minuty, přičemž jsi jen dvacetkrát otočila, či jak to nazvat, tak se nemáš zač stydět.
 

DeletedUser

Guest
Vlastně já nikdy v ničem nevynikala... Nebo spíš naopak - jen jsem zazářila... a pak zase nastal útlum, hehe...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zpět k nejoblíbenějším sportům:)
o rubikově kostce si můžete dál povídat v tématu, které si můžete v hostinci založit:)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem vám tak přemýšlela, jak využít mraky toho zničeho nic a velmi překvapivě nabytého volného času (fňuk fňukik) a našla jsem něco naprosto ideálního a přímo jak ušité mně na míru, hehe...
Trocha teho tréninku a za měsíc se budu obtáčet kolem trubky jak hadica v křeči a toho borca strčím v pohodce do náprsní kapse, hehe ho.
KLIKNI
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Futball a tenis ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5504

Guest
nejlepší je judo. mám rád i jiné bojové umění jako Akido, Taekwondo
 
Nahoru