• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Jaký je váš první dojem ze hry?

Jaké jsou vaše první dojmy ze hry?

  • Nejlepší

    Hlasy: 82 29,7%
  • Dobré

    Hlasy: 169 61,2%
  • Nic moc

    Hlasy: 21 7,6%
  • Hrozné

    Hlasy: 4 1,4%

  • Celkový počet hlasujících
    276

DeletedUser

Guest
První dojem-vypadá to hezky,ale pokud nemáte peníze na prémium,tak se šance na úspěch ztácejí v nedohlednu. Pokud hrajete jen pro zábavu,ne pro umístění v žebříčku,je to v pohodě.
 

DeletedUser

Guest
Na první pohled jsem nabyl dojem že je to docela dost podobné DK. Ale postupem času zjišťuji, že to bude složitější a hlavně finančně dražší, pokud bude chtít být hráč na špičce, z čehož jsem trochu zklamán.

P.S. Ty smajlíci vypadaj jak opičáci....
 

DeletedUser

Guest
A kdo hraje na žebříček? Postavíš vojáky a smeteš ho a je ti jedno co má či nemá, protože tohle je :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Hra mě zaujala, baví mě, grafika povedená, prostě supr, snad mě brzo neomrzí. :-D
 

DeletedUser

Guest
Hej, zatím to vážně vypadá nadějně, uvidíme za nějaký čas :))
 

DeletedUser

Guest
Mé první hodnocení je velice kladné, hraji sice teprve pár hodin, ale už teď se raduji s každého, i toho nejmenšího pokroku a moc se těším co bude dál.:)
 

DeletedUser214

Guest
zatím se rozkoukávám,ale moc mě neseděj velký rozdíly s PÚ.bez peněz e daleko nedostanete.ještě by to chtělo trochu porovnat kmenové forum,aby se mohlo lépe přesouvat kmenové forum.kdyby s tím šlo hejbat jako na DK,určitě by to pomohlo
 

DeletedUser

Guest
Určitě má hra hodně velký potenciál. Uvidíme, jak budou němci pružní při dolaďování detailů.
 

DeletedUser

Guest
Otázka: Jaké jsou vaše první dojmy ze hry?


Odpověď: Že je to největší bomba všech online her.:cool:
 
Nahoru