• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Beta

DeletedUser

Guest
Je, ale jde to i bez něho. Když chceš být na 1. místě tak to asi nepůjde, ale tady de o to zahrát si jen tak pro zábavu a užívat si to :) Nevím jak to mají ostatní a někteří se mnou určitě nebudou souhlasit, ale myslím že Prémium je v téhle hře + které být nemusí.
 

DeletedUser

Guest
Elitou se stal každý, kdo se spuštěním Bety zůstal jen na Alfě. ;)

Toto je tvůj osobní názor ? Zajímalo by mě podle čeho to hodnotíš ?
Všeobecně vzato elita byla vždy na nejrychlejších světech, protože kdo zvládá rychlý svět zvládne ten pomalý levou zadní :)

Co se týče srovnání Alfy a Bety tak Beta je pro mě hratelnější, protože to všechno tak dlouho netrvá. Hraje se mi to lépe a rychlost mi vyhovuje. Jsem zvyklý hrát pouze speedy takže by to mohlo být i rychlejší :)
To, že se otevřel druhý svět myslím, že na škodu není. Lidí bylo dost určitě a navíc si člověk může vybrat ten, který mu více vyhovuje. Takže já to hodnotím jako velmi dobrý tah. To, že vždy je odliv lidí na nový svět je pravda a ptoto by nemělo být světů moc ať lidi zůstanou tam kde jsou a hře se věnují.
Na The West jsem chodil na každý nový svět a nakonec hraju stejně pouze jeden.
 

DeletedUser29

Guest
Toto je tvůj osobní názor ? Zajímalo by mě podle čeho to hodnotíš ?
Všeobecně vzato elita byla vždy na nejrychlejších světech, protože kdo zvládá rychlý svět zvládne ten pomalý levou zadní :)

Co se týče srovnání Alfy a Bety tak Beta je pro mě hratelnější, protože to všechno tak dlouho netrvá. Hraje se mi to lépe a rychlost mi vyhovuje. Jsem zvyklý hrát pouze speedy takže by to mohlo být i rychlejší :)
To, že se otevřel druhý svět myslím, že na škodu není. Lidí bylo dost určitě a navíc si člověk může vybrat ten, který mu více vyhovuje. Takže já to hodnotím jako velmi dobrý tah. To, že vždy je odliv lidí na nový svět je pravda a ptoto by nemělo být světů moc ať lidi zůstanou tam kde jsou a hře se věnují.
Na The West jsem chodil na každý nový svět a nakonec hraju stejně pouze jeden.

Bohuřel betu spustili a já si toho všim až za 20h což nemá cenu a stejně se mi nechtělo tam hrát baví mě alfa potom půjdu na gamu ale budu hrát pouze 3 nejvýše.
 

DeletedUser

Guest
Bohuřel betu spustili a já si toho všim až za 20h což nemá cenu a stejně se mi nechtělo tam hrát baví mě alfa potom půjdu na gamu ale budu hrát pouze 3 nejvýše.

já zkusím hrát na všech, ale uvidíme jak to budu stíhat. A taky doufám že nový svět nezačne někdy během 14 dnů
 

DeletedUser

Guest
Já nevím jak vy, ale já vždycky hraju jen jeden svět, s tvrzením že na alfě je nějká elita atd. nesouhlasím, když se spustila beta tak sem se tam regnul, přece na tom není nic špatnýho, rychlost mi vyhovuje
 

DeletedUser

Guest
Njn... já zůstanu jenom na jedničce, ostatní brzo smažu
 

DeletedUser

Guest
Podle mě, kdo je elita a není, se uvidí časem. A Murlocku, myslím že všechny světy stíhat opravdu nebudeš. Aby si byl na nějakém úspěšný, myslím, že se mu musíš věnovat na 100% a když budeš mít těch světů třeba 5, tak to opravdu nepůjde. A JK7, to že si nového světa všimneš 20h po spuštění a už to nemá cenu? :) Já si naopak myslím, že je dobré si třeba 1-2 dny počkat a mít lepší pozici na mapě, ale každý má svou strategii.
 

DeletedUser29

Guest
Podle mě, kdo je elita a není, se uvidí časem. A Murlocku, myslím že všechny světy stíhat opravdu nebudeš. Aby si byl na nějakém úspěšný, myslím, že se mu musíš věnovat na 100% a když budeš mít těch světů třeba 5, tak to opravdu nepůjde. A JK7, to že si nového světa všimneš 20h po spuštění a už to nemá cenu? :) Já si naopak myslím, že je dobré si třeba 1-2 dny počkat a mít lepší pozici na mapě, ale každý má svou strategii.

Ale říkám proč tam hrát jeden svět testovací stačí jestli gama bude za měsíc nebo dva tak se tam lognu abch hrál jako fakt dobře ale na co mít dva testovací když to úplně ještě neumím?:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Jak tu bylo psáno není důležité začít hned v první minutě světa a hned se za každou cenu držet ve špičce tabulek. Co se týče hraní více světů tak si myslím, že právě Betu to chce pojmout jako testovací, protože je rychlejší a pak třeba přejít na nějaký další svět. Ovšem pokud se otevře zase moře světů a na všech bude jen pár aktivních hráčů bude to celé opět nuda.
 

DeletedUser

Guest
ja patrim medzi novu elitu beta:cool: neprestupoval som z alfy prihlaseny som len 2 dni a vyzera to dobre uvidim dalej


No to já také, hra mi přišla mailem, tak jsem začal na betě...Jestli jsi ten Peter z ali Kings of apocalipsa, tak moc elita nejsi :) to i já mám více bodů začal jsem před dvěma dny :)
 

DeletedUser

Guest
chrám

dorat: jak jste daleko od stavby chramu ????nebo ze by ho uz nekdo mel ??
 

DeletedUser

Guest
:) Koukám, že tady někdo hodně kouká na body. Podle toho přece nemůžeš posuzovat hráče. Já mám na Betě také doly 13+ a jsem někde kolem 6000. a uvidíš za chvilku, nemůžeš brát hráče podle toho, kolik má NA ZAČÁTKU bodů, samozřejmě, až budou mít hráči kolem 5 vesnic, pak koukej na body, ale ne teď.
 

DeletedUser

Guest
:) Koukám, že tady někdo hodně kouká na body. Podle toho přece nemůžeš posuzovat hráče. Já mám na Betě také doly 13+ a jsem někde kolem 6000. a uvidíš za chvilku, nemůžeš brát hráče podle toho, kolik má NA ZAČÁTKU bodů, samozřejmě, až budou mít hráči kolem 5 vesnic, pak koukej na body, ale ne teď.

Body jsou jen jeden aspekt :) já hraju na armu a ty body jsou jen vedlejší účinek :p ale je jasné, že ještě nic není dané
 

DeletedUser

Guest
:) Koukám, že tady někdo hodně kouká na body. Podle toho přece nemůžeš posuzovat hráče. Já mám na Betě také doly 13+ a jsem někde kolem 6000. a uvidíš za chvilku, nemůžeš brát hráče podle toho, kolik má NA ZAČÁTKU bodů, samozřejmě, až budou mít hráči kolem 5 vesnic, pak koukej na body, ale ne teď.

ahojky koukas tedy vylozene blbe- promin rozhodne podle toho neposuzuji hrace,vsichni tady pisete o bodech a ze delate armu a tak- no a o co jde me ??? no o chrám !!! chrám v kterem budou myticke jednotky -jednotky ktere maji takovou silu ze jednotky z normalních jednotek budou mit honičku!!

o to mi jde o silnou jednotku ne o body- kapíšo ????? :)
 

DeletedUser

Guest
Body jsou jen jeden aspekt :) já hraju na armu a ty body jsou jen vedlejší účinek :p ale je jasné, že ještě nic není dané

ano a chrám je na co ? na co ti bude normal arma kdyz tam nekdo pribehne s nejakou obludou ktery udela s tvych vojačků bramboračku ??? :)

takže chram - silnejsi arma
 

DeletedUser

Guest
Podle mě, kdo je elita a není, se uvidí časem. A Murlocku, myslím že všechny světy stíhat opravdu nebudeš. Aby si byl na nějakém úspěšný, myslím, že se mu musíš věnovat na 100% a když budeš mít těch světů třeba 5, tak to opravdu nepůjde. A JK7, to že si nového světa všimneš 20h po spuštění a už to nemá cenu? :) Já si naopak myslím, že je dobré si třeba 1-2 dny počkat a mít lepší pozici na mapě, ale každý má svou strategii.

podle me mas pravdu ja zacal o 24 hodin pozdeji a velyk rozdil nevidim-vyhodu mam ovsem v tom ze jsem momentalne doma a muzu se tomu venovat- je to vse jen o case -ktery hře venujete
 

DeletedUser

Guest
Jste blázni otvírat druhý svět pár dní po prvním... pro mě osobně je to škoda. Můžeme jen doufat, že úprk z Alfy do Bety nebude příliš velký? Já osobně nechci začínat znovu...

Hodnotím to jako trošku zbytečný a příliš zbrklý krok.
zacatek hry je podle me to nejhezčí- plánovat,budovat,porovnavat- ale je to věc nazoru :)
 
Nahoru