• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Beta

DeletedUser

Guest
To elbunda: S těma bodama to nebylo na tebe, ale na toho T-Tonda, řekl, že to hraje kratší dobu, ale má víc bodů. Ze začátku prostě nemůžeš posuzovat hráče podle bodů. Na body se potom kouká až se zabírájí vesnice, to už tam nejsou tzv. "Popkaři".
 

DeletedUser

Guest
ahojky koukas tedy vylozene blbe- promin rozhodne podle toho neposuzuji hrace,vsichni tady pisete o bodech a ze delate armu a tak- no a o co jde me ??? no o chrám !!! chrám v kterem budou myticke jednotky -jednotky ktere maji takovou silu ze jednotky z normalních jednotek budou mit honičku!!

o to mi jde o silnou jednotku ne o body- kapíšo ????? :)

to je sice hezký, jaký máš plány, ale ony ty "super" jednotky taky něco stojí a není to málo... a když ještě připočteš přízeň, tak se ti vlastně víc vyplatí ty normální jedotky...;)
 

DeletedUser

Guest
Přesně, a ještě ke všemu než tu některou obludu ÚPLNĚ vycvičíš (postavíš chrám, ušetříš na ní) tak si myslím, že tě napdadne někdo jinej ;)
 

DeletedUser

Guest
Přesně, a ještě ke všemu než tu některou obludu ÚPLNĚ vycvičíš (postavíš chrám, ušetříš na ní) tak si myslím, že tě napdadne někdo jinej ;)

jasne jen at to nekdo zkusi- me napadnout - uz se tesim

produkce prizne-2.0 za hodinu
minotaurus je treba jen 202 prizne a jeho utok ci obranu je juknete sami a ani jeho cena neni nijak vysoka 1400/600/3100

:)
za 50 prizne mi to uz da k mestu jeden vůz- coz taky neni k zahozeni

jak to ale vse funguje a je bude lepsi a horsi - ukaze az čas

jasne jen at to nekdo zkusi- me napadnout - uz se tesim

produkce prizne-2.0 za hodinu
minotaurus je treba jen 202 prizne a jeho utok ci obranu je juknete sami a ani jeho cena neni nijak vysoka 1400/600/3100

:)
za 50 prizne mi to uz da k mestu jeden vůz- coz taky neni k zahozeni

jak to ale vse funguje a je bude lepsi a horsi - ukaze az čas

a diův hněv - 10-30% jednotek ničí - za 300 prizne :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jasný no, určitě je to výhodný, ale za jak dlouho ten chrám budeš mít..?
 

DeletedUser

Guest
Jasný no, určitě je to výhodný, ale za jak dlouho ten chrám budeš mít..?

Osobně mám chrám již nějaký čas a myslím, že získat ho vcelku brzo není vůbec problém. A pokud nemá elbunda obří senát, tak má chrám též.

to je sice hezký, jaký máš plány, ale ony ty "super" jednotky taky něco stojí a není to málo... a když ještě připočteš přízeň, tak se ti vlastně víc vyplatí ty normální jedotky...;)

Ty "super" jednotky sice něco stojí, ale pokud nepočítám přízeň, tak je to i kolikrát méně než kolik stojí normální jednotky, Pegas a Minotaurus jsou v souhrnu nejlevnější vůbec, zbytek až na Medůzu stojí de facto v souhrnu stejně jako jízda, vůz a katapult.
U lodí má hydra v souhrnu srovnatelnou cenu s ohnivou lodí.

Jediné co se musí připlácet je víra, což, za předpokladu že víru nepálíte do všeho možného a furt, je vlastně jen časové omezení.

Ale pokud budeme uvažovat jednotky po kusech a ne v přepočtu na jejich efektivitu, pak ano, normální jednotky vycházejí levněji za kus, za to jsou kusově mnohem mnohem slabší :)
 

DeletedUser

Guest
No tak určitě, obojí má své + a -, ale asi ano, určitě budou výhodnější ty mýtické. Ale myslím si, že lepší by bylo, začít je stavět až třeba kolem 2-3 vesnice, abys jich pak mohl tvořit víc i třeba najednou. Samozřejmě, rychle si postavit chrám aby přibývala přízeň a šetřit. I když některé ty ceny jsou přijatelné už i v téhle fázi hry takže proč ne :)
 

DeletedUser

Guest
ano a chrám je na co ? na co ti bude normal arma kdyz tam nekdo pribehne s nejakou obludou ktery udela s tvych vojačků bramboračku ??? :)

takže chram - silnejsi arma
No jenomže taky zapomínáš na to že mýtický jednotky chtěj hodně obyvatel, a za ty obyvatele co nastrkám do mýt. jedn. bych postavil lepší armádu z normal jednotek.
 

DeletedUser

Guest
No jde o to, s kterou mýtickou jednotkou na tebe vyrazí. Některé za tu cenu stojí, některé se dají za stejnou cenu nahradit normálními jednotkami...
 

DeletedUser

Guest
hra

superrrr hra hram to par dni a o dost sa mi rozrastlo mesto nie ako na THE WESTE tam ked chcem postavit 1. uroven trva to aj 8 hodin:grepolis:):p
 

DeletedUser421

Guest
No jenomže taky zapomínáš na to že mýtický jednotky chtěj hodně obyvatel, a za ty obyvatele co nastrkám do mýt. jedn. bych postavil lepší armádu z normal jednotek.



No a ja bych rekla ,ze kdyz pak nalitne par tech oblud na tve jednotky ktere teda postavis stylem,ze vic normalnich je lepsi,kde mas jistotu ze stejne ty myticke ti tu tvou armu nerozprasi behem par chvilek?:)
 

DeletedUser

Guest
No a ja bych rekla ,ze kdyz pak nalitne par tech oblud na tve jednotky ktere teda postavis stylem,ze vic normalnich je lepsi,kde mas jistotu ze stejne ty myticke ti tu tvou armu nerozprasi behem par chvilek?:)
No dobře, trochu jsem se unáhlil. Přiznávám že třeba mantikora je dobrá. Ale třeba minotaurus neni zas tak dobrej, v přepočtu na lidi je lepší jezdec. Protože.....
za stejnej počet obyvatel udělám 10 jezdců a 1 minotaura a vyjde mi že útok jezdců bude 550 a útok minotaura 420.
A ještě jedno mínus maj mýt. jedn. a to že na ně potřebujete přízeň.
 

DeletedUser

Guest
zdáárec:) ,nenajde sa tu miesto pre skuseného hráča z DK(-Divoke kmene-)

Kludne vam o sebe toho dosť popíšem..túto hru som začal hrať včera,ale je to lahké:)...

som na juhovýchode,a budem rád ak sa niekto ozve..Body zbieram rýchlo,pretože som tu skoro non-stop!

Kmen hladám-Ktory ma dobré ambície,panuje v kmeni skvelá nalada,málo hráčov (max30-40),100% spolupráca,akcie,hromadné podpory..

Ak je tu nejaký taký kmen,nech sa mi ozve..budem mu velkým prínosom..viac tu,alebo v SS (Na bete sa volám tak isto,ako tu)!!:grepolis

Dodatok: Dúfam že v kmeni bude pracovať správna Demokracia !
 

DeletedUser

Guest
Tohle nepatří sem, ale do aliančních náborů! A myslím si, že si nemůžeš moc diktovat.
 

DeletedUser

Guest
prosimťa netrep..to nikdo nečíta,a tu je skoro každý..a navyše k mojim bodom-Prihlásil som sa len včera,a preto nemôžem byť v top 20 (To asi dopne každému inteligentnému..škoda že si ním neni:D) ..a dalšia vec,nebudem predsa v kmeni,ktorý ma 500 členov,len preto,aby mal dobré umiestnenie..ale to taký. . nepochopí..PEACE*:D

To ostnem bez kmena do konca hry,jak keby mam hrať s lamami..takže už nereaguj na mojé príspevky,ked im nechápeš..ok?? dakujem..
 

DeletedUser421

Guest
No dobře, trochu jsem se unáhlil. Přiznávám že třeba mantikora je dobrá. Ale třeba minotaurus neni zas tak dobrej, v přepočtu na lidi je lepší jezdec. Protože.....
za stejnej počet obyvatel udělám 10 jezdců a 1 minotaura a vyjde mi že útok jezdců bude 550 a útok minotaura 420.
A ještě jedno mínus maj mýt. jedn. a to že na ně potřebujete přízeň.

ale kdyz to tak vezmes ta prizen se bere celkem rychle pokud mas postaveny chram na vysokym lvl.Takze zase si myslim,ze o tu prizen ani tak nejde.Jo jasne,mas pravdu v tom ze kdyz postavis jen army jezdcu v tomto poctu,bude to mit vysledny efekt na minotaura.Ale taky je pravda co jsem tu tak uz vycetla z nekterych prispevku,asi nikdo nebude mit v obydli jen jednoho minotaura do utoku...kdyz uz si nektera aliance naplanuje velky utok tak jich bude asi vic.Teda aspon mi v alianci to tak bereme.:)
 

DeletedUser

Guest
No ono to moc rychle nejde, při chrámu 25, soše a rychlosti světa 2 bych měl mantikoru za 37 hodin.
Ale ty nechápeš že statek je omezenej na 3000 lidí, z toho 1000 zaberou budovy, takže 2000 máš na jednotky. Za to postavíš 66 minotaurů nebo 666 jezdců. No a když si to přepočteš na útočnou sílu tak ti jezdci maj větší sílu.
 

DeletedUser

Guest
No ono to moc rychle nejde, při chrámu 25, soše a rychlosti světa 2 bych měl mantikoru za 37 hodin.
Ale ty nechápeš že statek je omezenej na 3000 lidí, z toho 1000 zaberou budovy, takže 2000 máš na jednotky. Za to postavíš 66 minotaurů nebo 666 jezdců. No a když si to přepočteš na útočnou sílu tak ti jezdci maj větší sílu.

Přepočítej si to na obranu ;) (a tak ne, udělám to za Tebe)

Minotaurus = útok 420(s) obrany 675/300/650 cena v surovinách 1400/600/3100 + 202 za víru
10 jezdců = útok 500(s) obrany 180/10/240 cena v surovinách 2400/1200/3600
8 vozů = útok 448(b) obrany 608/128/558 cena v surovinách 1600/3520/3040 nebo 400 víry (vozy ovšem zaberou o dva lidi ze statku více)
15 šermířů + 15 hoplitů = útok neuvažuji obrany 480/300/555 cena v surovinách 1425/1125/3525

No jenomže taky zapomínáš na to že mýtický jednotky chtěj hodně obyvatel, a za ty obyvatele co nastrkám do mýt. jedn. bych postavil lepší armádu z normal jednotek.

Opravdu? Respektive ano, z Minotaurů asi nikdy útočná jednotka nebude, ovšem v obraně se jim žádná normální jednotka nevyrovná. Jestli počítáš s armádou složenou z jízdy, začínám mít chuť podívat se jak daleko je tvůj ostrov ;)
 

DeletedUser

Guest
Sisyfos:
Ale já se zatim bavil o útoku, o obraně jsem nic neřikal. Vůbec jsem nepsal že se minotaurus do obrany nehodí.

A už vůbec jsem nepsal že budu mít jenom armádu jezdců, bych chtěl teda vidět kde jsi to vyčet.
 

DeletedUser

Guest
Nu vzhledem k tomu, že počítáš kolik minotaurů a kolik jezdců naverbuješ z polis, tak jsem si z toho odvodil, že se chystáš postavit útočnou armádu.

Pak tedy nechápu o čem se tu bavíte, srovnáváte obrannou jednotku s útočnou? Mýtické jednotky jsou evidentně silnější než normální, samozřejmě ne ve všem, jedna je lepší do útoku, jiná do obrany a poslední je tak drahá, že se na ni bude dlouho čekat. Ale normální jednotky se jim prostě nevyrovnají v disciplíně, pro kterou je daná mýtická jednotka určena.

Čili pokud chceš srovnávat útočnou sílu, srovnávej jízdu, střelce z praku a hoplitu s mantikorou, harpyí a medůzou (potažmo kyklopem). Protože založit tvrzení
No jenomže taky zapomínáš na to že mýtický jednotky chtěj hodně obyvatel, a za ty obyvatele co nastrkám do mýt. jedn. bych postavil lepší armádu z normal jednotek.
a
No dobře, trochu jsem se unáhlil. Přiznávám že třeba mantikora je dobrá. Ale třeba minotaurus neni zas tak dobrej, v přepočtu na lidi je lepší jezdec. Protože.....
za stejnej počet obyvatel udělám 10 jezdců a 1 minotaura a vyjde mi že útok jezdců bude 550 a útok minotaura 420.
A ještě jedno mínus maj mýt. jedn. a to že na ně potřebujete přízeň.
na pouhý přepočet síly útoku je prostě nevypovýdající a jenom to mate čtenáře.
 
Nahoru