• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Beta

DeletedUser

Guest
ali o počtu 500 členů mi přijde jako nesmysl. Obvykle ali o 40 schopných lidech takovou ali rozloží a zlikviduje během pár dní max několika týdnů. Velký počet členů zdaleka neznamená dobrou ali, jelikož spousta nově příchozích půjde do té největší, a přitom v 90% ti hráči nikdy neviděli žádnou on-line skupinovou hru.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak. Tak zatim do žadný ali nelezu, počkám si až se ukáže nějáká schopná která něco dokáže narozdíl od těch co maj miliony členů a hned se rozpadnou, protože jejich zakladatelům nedochází že kvantita není duležitá. Jinak já jsem moc a moc rád že ste pustili další svět a to obzvlášť kvůli té rychlosti čím rychlejší svět, tím lepší:)
 

DeletedUser

Guest
tie ali co maju tolko clenov nevydrzia napor a rozpadnu sa...male aliancie vydrzia a neskor vystupia na vrchol lebo budu spolupracovat lepsie a budu aj bodovo na tom potom urcite lepsie...
 

DeletedUser

Guest
Tak to je svatá pravda. Ze spousty takových to, kterými jsem prošel, jsem byl vždy (úmyslně) v ali, která neměla víc než 100 členů a spolupráce byla opravdu výborná a za 4 dny jsme rozebrali hráče s milionem bodů...
 

DeletedUser

Guest
A práve pre toto všetko čo tu píšete som aj napriek všetkým tým pozvaniam stále bez Aliancie. Čakám až sa to trošku vykryštalizuje, čakám na tú najlepšiu ;)
 

DeletedUser

Guest
No neviem na koho slová si teraz reagoval ale ja som sa sem len tak nááááhodou priplietla lebo ma zaujíma, čo sa hovorí o svete Beta ale inak som na Alfe :)
 

DeletedUser

Guest
Reagoval jsem na tebe. Pokud Betu nehraješ a hraješ jen Alfu, tak potom vítej mezi Alfa Elitou ;)
 

DeletedUser

Guest
Hrajem len na Alfe. Rada by som ti podakovala ale ja sa medzi elitu nejak nepočítam ;)
 

DeletedUser

Guest
Elitou se stal každý, kdo se spuštěním Bety zůstal jen na Alfě. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ajéééje, tak že by predsa? Tak teda dakujem :) A teraz budem namyslená ;)
 

DeletedUser

Guest
To vůbec nevadí, trocha namyšlenosti ženě nikdy neuškodí....ale to už je Morfeova ženská politika, o té raději pomlčet :D
 

DeletedUser

Guest
Takže ked mi naprší do nošteka, budeš ma mat na svedomí ;) A práve tá politika by ma zaujímala ale to sem asi naozaj nepatrí. Fakt som sem len nechtiac zablúdila... ženská zvedavost :)
 

DeletedUser

Guest
Jsem z dnešního dne maximálně vyčerpán...tu ženskou politiku odložíme na jindy - Dobrou noc ;)
 

DeletedUser

Guest
neviem ci je elita na alfe oredca ja som na bete a na alfu som sa dal iba omilom lebo som zle klikol:)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, tak ty máš tej namyslenosti zase na rozdávanie ;) Nabudúce dávaj pozor kam klikáš aby si omylom neochudobnil Elitu sveta Beta :D

Pekný den všetkým...
 

DeletedUser

Guest
ja patrim medzi novu elitu beta:cool: neprestupoval som z alfy prihlaseny som len 2 dni a vyzera to dobre uvidim dalej
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
podle mě je dobré že je tento svět rychlejší alespoň není taková mezera mezi hráči kteří mají prémiový účet mezi těmi kteří ho nemají :)
 

DeletedUser

Guest
Naprosto souhlasím. jsem rád že je tento svět rychlejší, aspoň mám možnost ozkoušet jak se to bude na Alfě vyvíjet. Je to zde pro mě zkušebna :eek:)
Ale kdo vý třeba se my to tu zalíbí více. Zatím jsem na ostrově jedničkou. Zatím nikoho z ostrova nenapadlo, že ty farmy jsou tam pro to aby získali výce surovin, takže ostatní hráči začínají zaostávat, což jsem velmi rád. Bude co zabírat :eek:)
 
Nahoru