• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Beta

DeletedUser

Guest
ali o počtu 500 členů mi přijde jako nesmysl. Obvykle ali o 40 schopných lidech takovou ali rozloží a zlikviduje během pár dní max několika týdnů. Velký počet členů zdaleka neznamená dobrou ali, jelikož spousta nově příchozích půjde do té největší, a přitom v 90% ti hráči nikdy neviděli žádnou on-line skupinovou hru.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak. Tak zatim do žadný ali nelezu, počkám si až se ukáže nějáká schopná která něco dokáže narozdíl od těch co maj miliony členů a hned se rozpadnou, protože jejich zakladatelům nedochází že kvantita není duležitá. Jinak já jsem moc a moc rád že ste pustili další svět a to obzvlášť kvůli té rychlosti čím rychlejší svět, tím lepší:)
 

DeletedUser

Guest
tie ali co maju tolko clenov nevydrzia napor a rozpadnu sa...male aliancie vydrzia a neskor vystupia na vrchol lebo budu spolupracovat lepsie a budu aj bodovo na tom potom urcite lepsie...
 

DeletedUser

Guest
Tak to je svatá pravda. Ze spousty takových to, kterými jsem prošel, jsem byl vždy (úmyslně) v ali, která neměla víc než 100 členů a spolupráce byla opravdu výborná a za 4 dny jsme rozebrali hráče s milionem bodů...
 

DeletedUser

Guest
A práve pre toto všetko čo tu píšete som aj napriek všetkým tým pozvaniam stále bez Aliancie. Čakám až sa to trošku vykryštalizuje, čakám na tú najlepšiu ;)
 

DeletedUser

Guest
No neviem na koho slová si teraz reagoval ale ja som sa sem len tak nááááhodou priplietla lebo ma zaujíma, čo sa hovorí o svete Beta ale inak som na Alfe :)
 

DeletedUser

Guest
Reagoval jsem na tebe. Pokud Betu nehraješ a hraješ jen Alfu, tak potom vítej mezi Alfa Elitou ;)
 

DeletedUser

Guest
Hrajem len na Alfe. Rada by som ti podakovala ale ja sa medzi elitu nejak nepočítam ;)
 

DeletedUser

Guest
Elitou se stal každý, kdo se spuštěním Bety zůstal jen na Alfě. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ajéééje, tak že by predsa? Tak teda dakujem :) A teraz budem namyslená ;)
 

DeletedUser

Guest
To vůbec nevadí, trocha namyšlenosti ženě nikdy neuškodí....ale to už je Morfeova ženská politika, o té raději pomlčet :D
 

DeletedUser

Guest
Takže ked mi naprší do nošteka, budeš ma mat na svedomí ;) A práve tá politika by ma zaujímala ale to sem asi naozaj nepatrí. Fakt som sem len nechtiac zablúdila... ženská zvedavost :)
 

DeletedUser

Guest
Jsem z dnešního dne maximálně vyčerpán...tu ženskou politiku odložíme na jindy - Dobrou noc ;)
 

DeletedUser

Guest
neviem ci je elita na alfe oredca ja som na bete a na alfu som sa dal iba omilom lebo som zle klikol:)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, tak ty máš tej namyslenosti zase na rozdávanie ;) Nabudúce dávaj pozor kam klikáš aby si omylom neochudobnil Elitu sveta Beta :D

Pekný den všetkým...
 

DeletedUser

Guest
ja patrim medzi novu elitu beta:cool: neprestupoval som z alfy prihlaseny som len 2 dni a vyzera to dobre uvidim dalej
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
podle mě je dobré že je tento svět rychlejší alespoň není taková mezera mezi hráči kteří mají prémiový účet mezi těmi kteří ho nemají :)
 

DeletedUser

Guest
Naprosto souhlasím. jsem rád že je tento svět rychlejší, aspoň mám možnost ozkoušet jak se to bude na Alfě vyvíjet. Je to zde pro mě zkušebna :eek:)
Ale kdo vý třeba se my to tu zalíbí více. Zatím jsem na ostrově jedničkou. Zatím nikoho z ostrova nenapadlo, že ty farmy jsou tam pro to aby získali výce surovin, takže ostatní hráči začínají zaostávat, což jsem velmi rád. Bude co zabírat :eek:)
 
Nahoru