• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Beta

DeletedUser

Guest
Jsou to sice takové drobky, jako např. 159 ohnivek, nebo nějaká vojska, ale i za to jsem rád, bitevní body se vždy hodí.
 

DeletedUser

Guest
ale když bude těch "drobků" víc tak tě zničí
mám osobní zkušenost(ale nebylo to na mě :D)
 

DeletedUser

Guest
No tak rozhodně jde postavit více než "jen" 159 ohnivek - já jich měl 230, pak je ovšem naprosto nemožné v jejich domovském městě provádat jakékoliv stavební úpravy :)
 

DeletedUser

Guest
nováček

já sem na betě nováček,ale už mám 24 bojovníků s mečem,hodně, že jo.:D
 

DeletedUser

Guest
No, na nováčka je to hodně, ale jinak je to opravdu málo:) Snaž se vyrůst, ale být Tebou tak začnu na mladším světe:)
 

DeletedUser5002

Guest
Tak co se týče ohnivých útoků tak lze nacpat do města přes 300 ohnivek.
Sice pak nemůžete hrát na body,ale pokud přidáte všechny bonusy(premium,vítr,beranidlo) a bude přát štěstí tak utopíte i 600 birem jak prd a to už je darda pro obránce:)
Podle mě posílat ohnivky když jich je míň jak 200 je akorát škoda.To posílají lamy.
Když už tak třeba 100 ohnivek a zbytek nějakou armu na rychlích člunech.
 

DeletedUser

Guest
tak to jsem teda lama protože 200 ohnivek mám málokdy :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
čauky lidi, tady to nějak umřelo.. Tak co jak se vám daří?? Která je podle vás nejlepší aliance? A kdo si myslíte že má největší šanci postavit divy světa pokud se zavedou? :) :grepolis
 

DeletedUser

Guest
suverene aliance "Aliance ochotných" dnes v 18:33 dostaví svůj 4 div na 10 stupen
 

DeletedUser

Guest
Kontesko musím tě opravit.
Poslední div Vysuté zahrady sme dostavěli na uroven 11 :)
 
Nahoru