• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
Rebelius, Sultan: Kerberos je jistě rád, že má takové zdatné obhájce :)
Jako zkažený, hloupý, zlý, obyčejný hráč mohu k tomu jen dodat, že mám něco málo odehráno, již od dob když začínaly "ty internety" :), ale s takovým jednáním jsem se zatím nikde nesetkal a jako bývalý support, i když v jiné hře, jsem zde k tomu sdělil vše, co jsem sdělit chtěl.

Support by měli dělat pouze mentálně schopní jedinci fundované odpovědi, kteří mají svou práci rádi, nikoliv zakomplexovaní tajtrlíci lečící si své mindráky na hráčích.

Věřím, že nadřízení problém řádně prošetří

hlavní zlý supporthunter :)
ShadowCZ
 

DeletedUser

Guest
Myslím si, že zde nic nedořešíte, mě ještě do dnes nevysvětlil proč jsem dostal BAN, bylo jen podezření, žádný hmatatelný důkaz. Jenom v té době 5 dní byly na ali vedeny útoky. Suport je pánbůh a mi jsme obyčejní červy.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud naznačuješ, že se někdo od nepřátel tě pokusil bouchnout, mýlíš se. Nebýt tebe, já ani nikdo další by o BANU nevěděl-na spojko fóru nic nepadlo.
 

DeletedUser9035

Guest
Ano ano,na supportech je všechno v pořádku :))) Já jen,že 5088 dostal BAN za 3.přestupek,a to údajný multiúčet,i když v minulosti měl pouze1 a ten se vyřešil ve spolupráci se supporty.
A pokud Vám (hráčům). někdo napíše: "Hele,chceš heslo" ..tak to je jasné vymáhání ????
A jaký trest dostal Diomius,víte někdo? Přeci se nesmí nikomu dávat heslo....
 

DeletedUser

Guest
Thasoss
ze rikas o tom ze hrac 5088 dostal ban za vymahani hesla to je sice supr vec ale uz se to tu psalo ze ten hrac mu ho poslal sam nez se ho vubec stihl na neco takoveho poslat takze ti to tu napisu znovu
pokud ti budu psat ve hre a pak ti napisu "tak tady ho mas moje heslo je *****" tak dostanes ban za co kdyz si ho nechtel resp ti to nikdo nemuze dokazat protoze tam nikde nebyla veta ktera by rikala o heslo toho hrace tudiz za vymahani hesla ban muze nekdo dat tezko
a je divne ze support tomu hraci neposlal "dukaz za kterej by ban mel dostat opravnene"
 

DeletedUser8498

Guest
Přišla mi hláška ať sem taky zavítám, že se tu odehrává zajímavá kamarádská konverzace. Tak jsem tady :)

Jak se vyjádřit, abych nebyl zařazen na černou listinu nepohodlných...
Hraju taky pár let, vždy o první příčky, takže na každém světě jsem byl svědkem těch nejzávažnějších sporů podobným tomuto, které se týkají těch významějších hráčů na tom či onom světě.

Opravdu už nevím, s kým se supportu jsem kdy co řešil. Ale obecně mohu napsat, že mi nejednou vyšli vstříc, že se s nimi většinou dá domluvit, když jednáte slušně. Někdy to chce trpělivost, někdy odpovědět až po čase s chladnou hlavou, protože i oni jsou lidi jako my a i oni mnohdykrát odpoví arogantně, či nevěcně.

Naučil jsem se ale to, co mnoho hráčů neumí. Povznést se. Pochopil jsem, že do jistých bojů se smysl pouštět nemá. Bez toho rozdílu, zda se jedná o support nebo hráče.

Všichni tady víme, kde všude má jurášek kamarády ( neber to jako nějaký utok na Tebe, konstatuju fakt ). Už nějakou dobu proto vím, že přes support se svým soupeřem v této hře bojovat nemohu. Že si taky nemohu dovolit žádnou chybu, která by nahrála tomu, abych dostal ban. To 5088 asi nevěděl. Celý tento problém je podle mého názoru dost pochybný. Pro mě není žádný důkaz to, že tu někdo "nakopíruje" nějaký rozhovor. Záměrně dávám do uvozovek, protože to klidně mohl někdo sám napsat. Dokud neuvidím printscreen, není to pro mě důkaz. To bych čekal i od supportu. Koluje tady spoustu "kopií", ale ani na jedné jsem neviděl větu typu: "Dej mi heslo." Navíc mu to heslo Dominius údajně sám nabízí a pak on je ten, kdo to "práská"? Tím zradil jak Plague, tak DW...celé je to divné, až mi to příde jako past na medvěda, proto to nechci dál rozebírat a nikoho tu nepřímo obviňovat.

Dělat admina je určitě nevděčná role a osobně bych to dělat nechtěl. Z části proto, že takový člověk musí měřit vždy stejným metrem, dát si pozor na kamarádství s jistými hráči, být objektivní, zachovat klid a nadhled. A rozlišovat, co je opravdový důkaz a co ne v poměru k významu hráče na světě a závažnosti problému. To se podle mě vzhledem ke všem okolnostem v tomto případě určitě nestalo.

Každý by měl umět přiznat, že jednal unáhleně, dotyční by si to měli jako dospělí lidé v klidu napsat a nenechat tendle svět tím pádem odpískat. Je nás tu hodně, co jsme tomu obětovali hodně času a které to ovlivní. Já bych jako admin za to odpovědnost cítil a pokud je opravdu nějaký nezvratný důkaz v podobě shody ip, tak bych udělal vyjímku a poskytl ho všem. Už jen proto, abych ukončil tuto tahanici a předešel zkončení hraní několika desítkám hráčů. Neoháněl se tu předpisy a neschovával se za ně. Každej "velkej" člověk by měl umět poznat, kdy by mohl mít lidský přístup přednost nad nějakými pravidly. Jsme tu přece všichni pro sebe. Hráči pro adminy, admini pro hráče.
Udělejte někdo povolaný vstřícný krok, který definitivně všem ukáže, že se chcem bavit dál touto hrou a né si ji otrávit.

Mám důvody nevěřit ani jedné straně. Každý ale asi poznal, komu v tomto případě věřím víc..
 

DeletedUser

Guest
Jak říkám celá tato konverzace je postavená na tom kde kdo má kamoše a kdo za co nemůže. Proto by opravdu bylo vhodné, aby se suport už konečně vyjádřil a popsal co se vlastně stalo a nejenom vypsal pravidla a hotovo, dělejte si co chcete. Určitě by to bylo k prospěchu věci a hlavně by to ještě možná něco zachránilo
 

DeletedUser9040

Guest
Čtu, nechápu...tady se i rozumný dospělí mění v male nerozumné díte...

Co já nepochopím, proč někdo, kdo se cítí silný, dobrý schopný má potřebu si kopírovat forum nepřítele? Proč? Odpověď ode mě je jasná: Není silný, schopný hráč, ale slaboch...zvláště pokud jde o obra velikosti 5088, ač jen psal, nechápu proč???

A dál co nepochopím, jak dokáže odchod jediného hráče rozhodit tolik aliancí...opravdu jste byly tak schopní, tak dobří?
Proč Vás to nesemklo a nespojilo, ale rozhodilo? Protože jste se báli?

Víte co bych udělal já? Rozebral bych bloknuté města hráče 5088 a dal soupeři nakládačku. Proč jste to neudělali a raději utíkáte?

Napřed si upřímně odpovězte sami sobě. Hlavně neuvádějte odpověď "protože support", to dělá z lidí zbabělce!

Pro ty co odcházíte: Škoda, byly jste skvělí soupeři a protivníci. Věřím že i tato zkušenost, ať je jakákoliv, z Vás udělá lepší lidi, hráče, kamarády... Díky za hru. Držím Vám palce.
 

DeletedUser8803

Guest
Vy co jste nejvíce dotčeni supportem, už dávno jste přestali brát grepolis jako hru, jako virtuální svět, ve kterém se má odpočívat od běžných starostí v životě, kde se má hráč přijít pobavit hrou, válkou za svojí alianci, stačilo sledovat va še profily, výsměchy a urážky ve zprávách, když jste dobili město, smáli jste se neschopností soupeře, když jste přišli o své město, někdy několik najednou, plivali jste na všechny kolem, škodili a uráželi protihráče, nazýváte města výsměchem soupeři, pokud vám vaše nefér hry vycházeli, byli jste mistři světa, když na vás konečně došlo, tak jsou všichni kolem vás prasata a všichni jsou pro vás strůjci komplotu a spiknutí proti vám, skoro s každým z vás jsem si v minulosti psal, diskutoval, ale tohle již zašlo dál, než je zdrávo. Za ty bany si můžete sami, ani jednoho z vás nelituju, naopak lituju ty hráče, kteří tady trávili rok času a jenom proto, že jste jim nakukali jak je proti vám jednotlivcům support zaujatý, hru ukončili.

S čističem stojím na opačné straně barikády, ale co tady napsal se plně stotožňuje s mým názorem a pohledem na aktuální dění na Iotě, stejně tak to napsal velmi dobře spritnik, měli by jste se stydět a spytovat svědomí, místo loučení s celým světem a plakáním nad nespravedlností "polobohů", raději popřejte spoluhráčům do dalších bojů, je mi z toho fňukání zle.
 

DeletedUser8498

Guest
Souhlasim se všim, co bylo dále psáno a předem se omlouvam, že tudle debatu dále rozvíjim, ale když už..to, co tady píše Storm, je přesně to, co mě tady vždy nejvíc vadilo. Urážky, výhružky bez vulgarit, posměch, provokativní názvy dobytých měst, největší vulgarity o konkrétních osobách na aliančních fórech, šíření pomluv, ovlivňování ostatních ku svému prospěchu atd. To jsou přesně věci, které jsou podle pravidel povolené a které tady na tom světě rozpoutal jurašek. Klidně se na mě celá Plague sesypte. Počítam s tim, že jsem tímto přestřelil. Ale za tímto si stojím. Vím moc dobře, kdo se začal posmívat Tutanům, kdo začal pojmenovávat provokativně a posměšně města, kdo vyhrožoval všem slabším hráčům zničením, když nepřejdou k Plague, kdo i o mě psal vulgarity nejtvrdšího kalibru na fóru. Kdo zkrátka přinesl tuto nevraživost na Iotu a využíval přesně toho, co pravidla povolují a co ne. Mezitim si dělal kamarády na užitečných místech, byl s x hráči dokonce na pivu, sypal zlato hlava nehlava. Jako smekam. Tolik bych tomu v životě nedal. Dostalo to Plague na špici, ale s tím způsobem se ani trochu neztotožňuju. Naopak Fénix jsou borci. Ti si vše jednoduše vybojovali.

Já několik měsíců jen nevěřícně kroutil hlavou, postupem času se to rozšířilo, zapojovalo se do toho stále více hráčů a stále více hráčů mělo problém s tou stejnou aliancí a s tím stejným hráčem. To nemůže nikdo popřít. Ano, mělo to úspěch. Plague spolu s Fenixem ted strčí všechny do kapsy. Co my ostatní měli dělat. Začali jsme oplácet podobnou mincí. Začlo se špehovat, podvádět a těch případů bylo mnoho. Začlo se víc úrážet než hrát. Byla otázka času, kdo to odnese.

A teď už to nemá smysl vůbec. Nebudu tu sedět dalšího půl roku, abych bojoval s desetinásobnou přesilou a nakonec stejně prohrál. Nejsem však rapl a počkám, jak se to celé ještě vyvine.

Co sem tímto chtěl ale říci je opět to, že tady se někteří dokola ohání pravidly a přitom se tady přehlíželo spoustu nepěkných praktik, které to celé vyvolaly. Proto jsem tu v minulém příspěvku volal po větší lidskosti a řešení sporů s větším citem a nějakým morálnějším pohledem. Hráč u mě na ostrově zabere město a pojmenuje ho " U Blba ". Pravidla to dovolují. Nedivme se pak, že se mezi hráči šíří negativní vlny. Podobných případů tu bylo nespočítatelně.

Z tohoto všeho plyne podrážděnost jistých zde píšících hráčů. Proto jsou jistí hráči tak dotčení, že v tak pochybném případě se s nimi nikdo nebaví a jejich soupeři prošlo už tolik nepěkných věcí jen proto, že zkrátka nejsou jasně definována v pravidlech, ale i tak pobuřují či urážejí. Proto cítí, že se neměří stejně, proto tu nechtějí dál hrát.

Jurášku sorry, napsat jsem to musel. Aspon já osobně to tak vidím. To samozřejmě ty, kteří podvádějí neomlouvá. Mají udžet nervy a neuchylovat se k podvodům. Mají se semknout a hrát pořádně a nestěžovat si jinde. No snad mě někteří aspoň trochu pochopily i když čekam spíš negativní reakce a ještě dneska útoky na mé města.))
 

DeletedUser9031

Guest
Hmm sice sem teoreticky vzato proti čističovi ale všechny jeho zprávy jsou úplná pravda (bohužel),nebudu se k tomu dále vyjadřovat a jen v klidu číst sám vím,že za to všechno mám hodně vinu...:( A i když sem bývalí Plaguánec opravdu mě mrzí jak zareagovali hráči DW mohli se spojit a znova bojovat pokračovat v plánech 5088 a třeba Plague přemoct nebo alespon počkat co se stane ale oni to hned balí...No čekám ted haldu zpráv jak za to celé mohu :D Přeji hodně štěstí těm co končí do reálného života...Diomius :grepolis
 

DeletedUser

Guest
No malinko na tohle musím reagovat,dívej se ským chodím na pivo nebo ne je jen má věc nevidím důvod když jsme nepřátelé ve hře proč bych nemohl se stěmito lidmi přátelit v normálním životě je to hra,ty se tu chvástáš jakej já jsem, myslím že tuto hru jsi začal hrát ty když jste jako spojenci stáli za nic vypověděl jsem vám spojenectví,ty jsi mě žádal o DON já stímto souhlasil,ale mezi tím jsi se domlouval na našem zničení z různýma aliencema,měl jsi spojko z DW ale za příslib Chiméry že napadne Plague,jsi byl ochoten napadnout i je,tím jsi u mě klesnul z pozice hráče až na dno a to ty sám víš já narozdil od tebe jsem nikdy podraz na nikoho neudělal,pokud jsem měl dohdu vždy se plnila,dále mě udivuje jak zde píšeš o zlaťácích asi je v téhle hře používám jen já:D,moc dobře víš co jsem klukům o tobě říkal,pro mě nejsi dobrý hráč ale kam vítr tam plášť a že jak se zde pořád zde mele dokola už je to docela trapný,je škoda dobrých hráčů co skoničili a neměli z prasárnou co udělali dva hráči z DW,nic společného nechali se strhnout emocemi,jak jsem kdysi psal kdyby se to stalo jakékoliv alianci na tomto světě chtěl bych vidět jak by se ktomu postavila,řeknu to jen tak že jsem vše konzultoval ze spojenci a neviděli jsme důvod toto nahlásit,jak tady píšeš o zprávách že si je každý může upravit,suport dostal tyto zprávy přeposlané,takže o nějaké úpravě nemůže být řeč to sám víš,Kdysi mě Cloud řekl a to se tebe zastával že my bychom si rozuměli,ale má odpověď byla jasná ten kdo neumí dodržet závazky ve hře nedodrží je ani v normálním životě.Ty víš sám co jsi tehdy provedl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8498

Guest
V pohodě. Čekal jsem to horší.) Taky jsem mu tenkrát řekl, že se asi zbláznil, když si myslí, že bychom si rozuměli :)
 

DeletedUser

Guest
:D nevím co jsi čekal,já neměl nic proti tvé osobě ,ale proti tvému jednání,každej jsme jinej :D
 

DeletedUser6327

Guest
Lidi, berete tu hru moc vážně.
Jasně.. Hrajeme, jestli budeme mít velké, nebo malé impérium...
Ale POŘÁD je to jen virtuální impérium. Přijde mi naprosto zbytečné do toho sypat prachy a sedět celý den... Vzbuďte se...!
JE to JEN HRA, tak proč si kvůli tomu ničit život tím, že se tady budete dohadovat.. Souhlasím jak s čističem, tak s juráškem... Nevidím důvod, proč by se hráči nemohli v normálním životě v pohodě bavit, přesto, že jsou ve hře nepřátelé... JE škoda, že Husité a DW končí, ale je to čistě jejich volba... Myslím si, že není chyba jen na jejich straně, ale ukončením své hry ničeho nedosáhnou. jen prakticky zkazí hru nám, co chceme pokračovat.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi,

tak jsem se právě prokousal těma x stránkama "čtení" co mi přišli jako odkaz oběžníkem...

No co na to říct...Už jen prostý fakt, že se tu rozvinula takováto "diskuze" ukazuje, že je cosi shnilého ve státě dánském...Jelikož nejsem zatížen vědomostmi o vnitroaliančních vztazích do té míry, že bych věděl, kdo s kým chodí na pivo ( pochopil jsem správně, že někteří hráči znají osobně i členy support týmu ?) a donedávna jsem ani nebyl natolik vysoko, abych stál za námahu někomu jinému než lidem kteří se starají o hru ( ano i já si už vysloužil banánovou dovolenou - zaslouženě! Sice jsem nechápal ustanovení, ale neznalost zákona neomlouvá, proto se snažím vyvarovat jednání, které vedlo k trestu), ale události popsané na předchozích stránkách, spolu s šeptandou na jiných světech mě nutí k zamyšlení - je jasné, že v naprosté většině jedinců a případů je zásah supportu oprávněný, a naprostá většina hráčů dokáže pochopit, proč ten který zásah proběhl, ale vzhledem k emocím, které vznikly - přimlouvám se též za to, aby tentokráte support udělal výjimku a svoje rozhodnutí podložil veřejným, nezpochybnitelným důkazem, že potrestaný hráč byl opravdu postižen oprávněně, protože pak dochází k tomu, že se šíří fámy o přímém a řízeném ovlivňování chodu hry skupinou adminů, kteří se účastní hry jako členové vedoucích aliancí za účelem zvýšení přílivu peněz od hráčů ( opozičních aliancí...) snažících se vykompenzovat nerovnováhu ve hře vzniklou ( údajně) neomezeným používáním virtuálního zlata a přístupu do korespondence hráčů a také ( právě zde zmiňovaným) BANováním "nepohodlných" hráčů - přestože si uvědomuji závažnost toho co jsem právě napsal, cítil jsem potřebu to napsat, protože si myslím, že už jen stín podezření na takovéto praktiky je právě to co tuto hru tráví jako jed!

Navíc musím přiznat, že přestože jsem byl do poslední doby vždy spokojen s prací support týmu, tak na poslední dotaz jsem obdržel sice rychlou odpověď, která mě uklidnila, ale ani po několikadenním čekáním na nápravu a urgování problému, se tentokrát nic neděje a z mého pohledu to již ovlivňuje hru, protože mi too znemožňuje využívat všech možností hry...Ve světle informací, které jsem tu přečetl, je jasné, že nějaké ztracené zlato na cestě ke hráčům není prioritou těchto dní, když hrozí degradace světa na ještě mrtvější rybník, než byl doteď...

Jelikož se účastním hry také za účelem relaxace ( jako asi většina ostatních), tak mi pomalejší svět vyhovoval, ale jestliže se smazáním "x" desítek účtů již tak nerovnovážný stav stane navíc pochybným, tak asi jako mnozí další uvítám jednoznačné a nezpochybnitelné důkazy o nezaujatosti členů support týmu, protože být jen trochu paranoidní, tak by si mohl člověk říct, že se to zlato zatoulalo jednoduše proto, že jsem čistě náhodou členem aliance, která přijala Diomiuse do svých řad :) - berte prosím barevně zvýrazněný text jen jako ukázku toho, jak si já představuju vznik právě těch fám, které tak nevratně a zle ovlivňují chod hry a náladu mezi hráči - rozhodně to není můj názor a ani nechci, aby si to tak kdokoliv vykládal!!!

No koukám, že krátký text asi není mojí silnou stránkou, tak radši budu končit...:)
 

DeletedUser8803

Guest
Takhle nepiš, je to nesmysl, hraju na max a denně tady nemusím sedět celý den, to snad nikdo, uvědom si, že pokud se vzbudíme a přestaneme sypat peníze, hra skončí, nebude, nebo si myslíš, že to dělají jen pro legraci ? Ne, je to pro zisk ! Zlatky ti hru nevyhrají, jen ji usnadní.

Ale to je odbočení, podstatné je, že to všechno něčím začlo, patrně válkou titáni vs plague a tady vidíme konec, nemám tušení kdo s čím začal, nikoho nechci a nebudu soudit, co chci, je ještě hrát a užít si hru, až do konce.

Tohle co se stalo, bohužel ovlivní celou Iotu, vůbec nejsem nadšený z rozpadání aliancí a odchodech hráčů jako jejich protest proti ničemu, opravdu protestují proti ničemu a co tím dokážou ? Nic, nebo že by chtěli dokázat něco sobě ? Pak i to je nesmysl, nechápu vás, jak můžete zahodit rok hraní, rok života, který jste dali grepolisu ? Pro koho to děláte ???

Chodí mi od vás zprávy, loučíte se a děkujete za hru, i já vám za to děkuji, válčili jsme korektně, bez zbytečných řečí a urážek, proč musím od vás číst, že to dále nemá cenu, že další hraní již nemá smysl, copak 5088 byl bůh ? Nebo váš sponzor ? Nebo co se změnilo ? DW je silná alia na Iotě je spousta aliancí a hráčů, tak proč toho nechávat ?

Nebo další vaše přání, co mi píšete, my se rozpadneme a zůstanete sami proti plague, proč pořád proti plague ? Už si nikdo z vás nepamatuje, jak to bylo v počátcích ? My jsme byli ti poslední, kdo chtěl s náma uzavřít spojko, malá ali, bezvýznamná, najednou jsme velcí a silní a pro vás tím vše skončí a stratí smysl ?

Nechci vás soudit, už jsem to psal a skoro jsem s tím začal, aktálně jste mi zamotali hlavu a opravdu jste tímto krokem podělali celou Iotu, promiňte, ale naprosto nesmyslným krokem.
 

DeletedUser6327

Guest
Jsi se zase rozepsal, Matesi...
Jen dodatek:
Nenapadlo mne to nahlásit-hlavně mi psal přes Skype(hráč, kterého jsem poznal na Mý), ale před časem mi někdo psal.. A vydával se právě za 5088... Chtěl po mně heslo... A že je to prý bývalý hráč jarcuch..: Stalos e někomu ěnco podobného?

Takhle nepiš, je to nesmysl, hraju na max a denně tady nemusím sedět celý den, to snad nikdo, uvědom si, že pokud se vzbudíme a přestaneme sypat peníze, hra skončí, nebude, nebo si myslíš, že to dělají jen pro legraci ? Ne, je to pro zisk ! Zlatky ti hru nevyhrají, jen ji usnadní.

Ale to je odbočení, podstatné je, že to všechno něčím začlo, patrně válkou titáni vs plague a tady vidíme konec, nemám tušení kdo s čím začal, nikoho nechci a nebudu soudit, co chci, je ještě hrát a užít si hru, až do konce.

Tohle co se stalo, bohužel ovlivní celou Iotu, vůbec nejsem nadšený z rozpadání aliancí a odchodech hráčů jako jejich protest proti ničemu, opravdu protestují proti ničemu a co tím dokážou ? Nic, nebo že by chtěli dokázat něco sobě ? Pak i to je nesmysl, nechápu vás, jak můžete zahodit rok hraní, rok života, který jste dali grepolisu ? Pro koho to děláte ???

Chodí mi od vás zprávy, loučíte se a děkujete za hru, i já vám za to děkuji, válčili jsme korektně, bez zbytečných řečí a urážek, proč musím od vás číst, že to dále nemá cenu, že další hraní již nemá smysl, copak 5088 byl bůh ? Nebo váš sponzor ? Nebo co se změnilo ? DW je silná alia na Iotě je spousta aliancí a hráčů, tak proč toho nechávat ?

Nebo další vaše přání, co mi píšete, my se rozpadneme a zůstanete sami proti plague, proč pořád proti plague ? Už si nikdo z vás nepamatuje, jak to bylo v počátcích ? My jsme byli ti poslední, kdo chtěl s náma uzavřít spojko, malá ali, bezvýznamná, najednou jsme velcí a silní a pro vás tím vše skončí a stratí smysl ?

Nechci vás soudit, už jsem to psal a skoro jsem s tím začal, aktálně jste mi zamotali hlavu a opravdu jste tímto krokem podělali celou Iotu, promiňte, ale naprosto nesmyslným krokem.
JAsně, že to nedělají ze srandy, i když by mohli... Ale protéká nám život mezi prsty... A i když je to zábava.. Proč do ní investovat tak drastické částky, jako za nepřetržité prémium několik let musí vzniknout??

Jinak máš pravdu.. restartem a likvidací svého útu nekazíte hru jen sobě...A le kazíte ji i nám.. A ničeho tím nedosáhnete.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9025

Guest
Jsi se zase rozepsal, Matesi...
Jen dodatek:
Nenapadlo mne to nahlásit-hlavně mi psal přes Skype(hráč, kterého jsem poznal na Mý), ale před časem mi někdo psal.. A vydával se právě za 5088... Chtěl po mně heslo... A že je to prý bývalý hráč jarcuch..: Stalos e někomu ěnco podobného?

Stalo se,že chodily zprávy,že nabízejí účet 4. hráče v bodování (tehdy 5088) že přestal hrát,tak jeslti ho někdo nechceme,nebo nevíme,kdo by o něj měl zájem.
Zpráva byla od člověka,který měl jedno město se 700 stavebnímy body...
 
Nahoru